>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

Z 0

zulw1

Użytkownik
Tediboyz spoko masz 18. lat ale i tak moderatorzy powiedzą że coś zmieniłeś jak oszukiwać to już na całej lini. To zaczyna robić się śmieszne co wy wyprawiacie, kurs był poniżej 2.00 i powinniście nie brać udziału w konkursie i nara tak jak odpadła reszta userów
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tediboyz spoko masz 18. lat ale i tak moderatorzy powiedzą że coś zmieniłeś jak oszukiwać to już na całej lini. To zaczyna robić się śmieszne co wy wyprawiacie, kurs był poniżej 2.00 i powinniście nie brać udziału w konkursie i nara tak jak odpadła reszta userów
???? Ja również ci mówie &#39;&#39;Nara&#39;&#39; i zostajesz ukarany ostrzezęniem za głupie teksty, Nie możesz poczekać na werdykt w spokoju to ja cię uspokoje
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Takie pytanie jak ukarać moderatora, który też gada głupoty i bezpodstawnie atakuje zwykłych userów??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Takie pytanie jak ukarać moderatora, który też gada głupoty i bezpodstawnie atakuje zwykłych userów??
Takie pytanie ? Nie wtrącaj się bo odpoczniesz od pisania ???? Co myślisz że na PW potrafisz być mocny itd. ? To teraz się uspokój i nie wtrącaj
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Czemu ty znowu mnie atakujesz, grzecznie i kulturalnie się pytam a ty znowu mnie atakujesz, nic z tego nie rozumiem ???? rozmawiam z panią Magdaleną z betsson, ciekawą rzecz mi napisała ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Odbyłem dość miłą rozmowę z panią z obsługi Betsson oto screen z rozmową:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f32e5b49b83dd29c.html


Jak dla mnie wszystko jasne, pani Magdalena wyraźnie zaznaczyła, że kurs w ich ofercie nie przekroczył 2 zł (To o Netteeler było do innego uzytkownika za co ów pani przeprosiła). Teraz ruch należy do ciebie Marcin jeśli chcesz możesz tego screena nie uznać i sam odbyć taką rozmowę ale rozczaruję cię każdy z obsługi Betsson powie ci to samo co p. Magdalena napisała mi więc rozwiązanie jest 1. Drużyna MGPW złamała pkt 2 regulaminu:

2. Typy podliczamy sami! Czym szybciej po zakończeniu ostatniego spotkania podliczycie tym lepiej! Wprowadzamy do postu tylko ikonkę ✅ i ⛔ a także ile bramek zdobyliśmy. Wszelkie próby zmienienia typu, podwyższenia kursu będą karane dyskwalifikacją drużyny!

A zgodnie z rozporządzeniem kar wprowadzonym przez Marcina-Odrę za taki uczynek karą jest:


4. Zawyżenie kursu zdarzenia, edycja typów po czasie - dyskwalifikacja drużyny


Jak dla mnie sprawa związana z meczem Lads From Szczecin - MGPW jest rozwiązana, ale oczywiście nie ja tu decyduje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Druzyna MGPW z Kaczorami w V kolejce podala jeden typ z kursem 1,24 czyli troche za niski, prosze o nieuwzglednienie tego typa i postepowanie zgodnie z regulaminem.

A co do tej afery to moze wkoncu czas sie przyznac ekipa Modow, co?
Moze Doberman przez przypadek wzial kurs z innego zdarzenia. :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ludzie, po prostu brakuje mi słów, na wasze posty. Czy na prawdę nie może tego tylko jedna osoba napisać? Czy musi to być 4-5 stron (ok 60 postów) jakiegoś syfu? Czy Was uczą kultury w tych szkołach? Czy przy panu Romkowi edukacja schodzi na psy?

Ja tylko sobie wierze dlatego póki sam z panią M nie porozmawiam, to żadnemu userowi nie uwierzę.
Jakieś 10 minut temu odbyłem dosyć długą rozmowę, kontaktowała się z działem odpowiedzialnym za zakłady i odpisała mi grzecznie, że kurs maksymalny na to spotkanie wynosił 1.95. Więc Doberman faktycznie zrobił błąd. Mam nadzieje, że nie był on celowy. Może po prostu wszedł na giełdę w Betsson, gdzie kursy są wyższe lub omyłkowo wziął z innego bukmachera kurs.

Teraz jak sam mam swoje dowody, mogę napisać ostateczną decyzję. Drużyna &quot;Mocna Grupa Pod Wyzwaniem&quot; zostaje ukarana tak samo jak dwie poprzednie drużyny, czyli wykluczeniem.

I po co były te kłótnie?

Aha, jeszcze jeden post związany z tym całym zajściem i zablokuję ten temat, bo nie mam zamiaru czytać od niektórych śmiesznych wypocin.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Cytacik z pewnego wypasionego filmy &quot;Godfather give me justice...&quot; Dzięki Marcin za rozwiązanie sprawy, a co do ciebie Doberman to nie zależy mi na tym abyś wypełnił warunki naszego zakładu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cytacik z pewnego wypasionego filmy &quot;Godfather give me justice...&quot; Dzięki Marcin za rozwiązanie sprawy, a co do ciebie Doberman to nie zależy mi na tym abyś wypełnił warunki naszego zakładu ????
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jak to ładnie ktoś powiedział tonący brzydko się chwyta.Lads From Szcz. mam trochę lat na karku,ale mnie rośmieszyliście.0.10 kursika i wielkie halo.Przeciez Regulaminów trzeba sie trzymać,ok.Byłem grzecznym modem,ale do czasu, powalacie mnie z nóg swoimi polskimi przywarami...Nastepny rodzynek Ted ,sadziłem,ze w porzadku znajomek z SB ,a tu taki kwiatek

Druzyna MGPW z Kaczorami w V kolejce podala jeden typ z kursem 1,24 czyli troche za niski, prosze o nieuwzglednienie tego typa i postepowanie zgodnie z regulaminem.
20. Zasady przydzielania bramek.
W tym turnieju nie ma punktów. Trafione kursy są liczone w postaci bramek strzelonych. Drużyna, która więcej strzeli goli wygrywa. Bramki liczymy następująco:
- typ o kursie od 1,40-2,00 - 1 bramka

Rozumiem Wasze frustracje

5 kolejka

Kaczory - MGPW

1.) Hiszpańska Primera Division
Niedziela 2007-05-20 17:00
Dep La Coru&amp;ntilde;a - Sevilla
Typ: Pierwsza połowa - 2 Kurs: 2,60

2.) Ukrainian Vischaya League
Niedziela 2007-05-20 17:00
Metalurg Donezk - Arsenal Kiev
Typ: X2 Kurs: 2,30

3.) Włoska Serie A
Niedziela 2007-05-20 15:00
Torino - Livorno
Typ: 1 Kurs: 2,95

Nie można wygrać z lepszymi trzeba zakombinować...

Jezeli doberman się pomyli trudno...

Takie polskie bagienko ,żenada...

Proszę o nie kasowanie postu!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fox31 chyba pomyliles sie ???? Bo i tak przegralismy ten mecz, chodzi tylko o bilans bramek. I nie wyciagaj odrazu tak pochopny wnioskow.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
&quot;Teraz jak sam mam swoje dowody, mogę napisać ostateczną decyzję. Drużyna &quot;Mocna Grupa Pod Wyzwaniem&quot; zostaje ukarana tak samo jak dwie poprzednie drużyny, czyli wykluczeniem. &quot; Taki był wyrok marcina więc dlaczego doberman podał wynik 4 kolejki jako , że MGPW wygrała?
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
Wiesz piesku jakoś twoje słowa są dla mnie puste, bo pomimo wyroku marcina i tak nie pogodziłeś sie z porażką to 1 a 2 ja chociaż słowny jestem a ty nie chyba że jednak spełnisz te swoje pogróżki z wczoraj z gg kiedy to ładnie powiedziałeś, że przyjedziesz do mojej wioski i mi napierdolisz (proszę dajcie mi ostrzeżenie zależy mi się).

A teraz kolejna sprawa do moderatorów i admina ( wszystkich poza pieskiem), mam pewne wątpliwości co do postawy drużyny All Star Team:
1. kolejka: ów drużyna bierze udział
2, kolejka: również
3. kolejka: All Star (benek16) spotyka się z Pędzącymi Kuflami (Beau) i co All star nie podają typów wiec walkower dla kufli
następuję 4 kolejka w której to benek znowu przypomina sobie, że trzeba typy dawać to samo czyni również w kolejce 5. Dziwny zbieg okoliczności drużyna moderatora nie podaje typów całkiem przypadkiem w starciu z innym modem, który jest na najlepszej drodze do wygrania konkursu więc każde 3 punkty są mu bardzo potrzebne.

Odrazu mówię wam, że wasza riposta w stylu &quot;odgrywasz się bo przegrałeś...&quot; tylko mnie rozbawi bo mój mecz z tym co zauważyłem nie ma nic wspólnego. Po tym co zrobił piesek (Marcin wydał wyrok a on jak gdyby nigdy nic podaje wynik meczu MGPW 3-2 Lads From Szczecin. Czyżby moderator zlewał na zdanie Admina?? Albo może nie przeczytał najnowszych doniesień o sprawie, w którą jest zamieszany) zdecydowałem, że ten konkurs to jedna wielka kaszana i dlatego Lads From Szczecin wycofują się bo nie mamy zamiaru brać udziału w tym cyrku (tak człowieczku z dumą i honorem uciekamy...).



Wiem, że sam nic nie wskóram i mam to gdzieś.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tediboyz ???? Niestety sam sprowokowałeś tę sytuacje i odpoczniesz od pisania przykro mi , Szkoda że się wycofujecie ale trudno zostały nam tylko kilka drużyn niech one walczą w dalszym ciągu o wygraną.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Dla mnie to chore. Tediboyz ma calkowita racje i mnie to frustruje ze Moderator sie moze tak zachowywac. Wykorzystuje swoja mozliwosc do ostrzezen itp i prowokuje usera ktory po prostu chce aby ten konkurs byl toczony wedle regulaminu. Cos jest nie tak niestety... ???? pozdrawiam Lads&#39;ow
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dla mnie to chore. Tediboyz ma calkowita racje i mnie to frustruje ze Moderator sie moze tak zachowywac. Wykorzystuje swoja mozliwosc do ostrzezen itp i prowokuje usera ktory po prostu chce aby ten konkurs byl toczony wedle regulaminu. Cos jest nie tak niestety... ???? pozdrawiam Lads&#39;ow
Jeżeli zachował by się w sposób kultularny nie było by problemu ! Trzeba chamstwo tępić to forum a nie chlew, Bar itp. intytucje musimy być konsekwentni wyleciały drużyny więc jaki problem a on ciągle je widział i dlatego jest jak jest. I nie obrażaj modów gdzie wykorzystałem swoje możliwości że wykonuje swoją pracę ! zastanów się Erka
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dziwny zbieg okoliczności drużyna moderatora nie podaje typów całkiem przypadkiem w starciu z innym modem, który jest na najlepszej drodze do wygrania konkursu więc każde 3 punkty są mu bardzo potrzebne.
Przyznam to było chamskie ze strony tedi.W druzynie tylko ja jestem modem i co z tego ze nie podali akurat typów jak walczyli z nami??
 
Do góry Bottom