>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

Z 0

zulw1

Użytkownik
Tediboyz spoko masz 18. lat ale i tak moderatorzy powiedzą że coś zmieniłeś jak oszukiwać to już na całej lini. To zaczyna robić się śmieszne co wy wyprawiacie, kurs był poniżej 2.00 i powinniście nie brać udziału w konkursie i nara tak jak odpadła reszta userów
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tediboyz spoko masz 18. lat ale i tak moderatorzy powiedzą że coś zmieniłeś jak oszukiwać to już na całej lini. To zaczyna robić się śmieszne co wy wyprawiacie, kurs był poniżej 2.00 i powinniście nie brać udziału w konkursie i nara tak jak odpadła reszta userów
???? Ja również ci mówie &#39;&#39;Nara&#39;&#39; i zostajesz ukarany ostrzezęniem za głupie teksty, Nie możesz poczekać na werdykt w spokoju to ja cię uspokoje
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Takie pytanie jak ukarać moderatora, który też gada głupoty i bezpodstawnie atakuje zwykłych userów??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Takie pytanie jak ukarać moderatora, który też gada głupoty i bezpodstawnie atakuje zwykłych userów??
Takie pytanie ? Nie wtrącaj się bo odpoczniesz od pisania ???? Co myślisz że na PW potrafisz być mocny itd. ? To teraz się uspokój i nie wtrącaj
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Czemu ty znowu mnie atakujesz, grzecznie i kulturalnie się pytam a ty znowu mnie atakujesz, nic z tego nie rozumiem ???? rozmawiam z panią Magdaleną z betsson, ciekawą rzecz mi napisała ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Odbyłem dość miłą rozmowę z panią z obsługi Betsson oto screen z rozmową:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f32e5b49b83dd29c.html


Jak dla mnie wszystko jasne, pani Magdalena wyraźnie zaznaczyła, że kurs w ich ofercie nie przekroczył 2 zł (To o Netteeler było do innego uzytkownika za co ów pani przeprosiła). Teraz ruch należy do ciebie Marcin jeśli chcesz możesz tego screena nie uznać i sam odbyć taką rozmowę ale rozczaruję cię każdy z obsługi Betsson powie ci to samo co p. Magdalena napisała mi więc rozwiązanie jest 1. Drużyna MGPW złamała pkt 2 regulaminu:

2. Typy podliczamy sami! Czym szybciej po zakończeniu ostatniego spotkania podliczycie tym lepiej! Wprowadzamy do postu tylko ikonkę ✅ i ⛔ a także ile bramek zdobyliśmy. Wszelkie próby zmienienia typu, podwyższenia kursu będą karane dyskwalifikacją drużyny!

A zgodnie z rozporządzeniem kar wprowadzonym przez Marcina-Odrę za taki uczynek karą jest:


4. Zawyżenie kursu zdarzenia, edycja typów po czasie - dyskwalifikacja drużyny


Jak dla mnie sprawa związana z meczem Lads From Szczecin - MGPW jest rozwiązana, ale oczywiście nie ja tu decyduje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Druzyna MGPW z Kaczorami w V kolejce podala jeden typ z kursem 1,24 czyli troche za niski, prosze o nieuwzglednienie tego typa i postepowanie zgodnie z regulaminem.

A co do tej afery to moze wkoncu czas sie przyznac ekipa Modow, co?
Moze Doberman przez przypadek wzial kurs z innego zdarzenia. :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ludzie, po prostu brakuje mi słów, na wasze posty. Czy na prawdę nie może tego tylko jedna osoba napisać? Czy musi to być 4-5 stron (ok 60 postów) jakiegoś syfu? Czy Was uczą kultury w tych szkołach? Czy przy panu Romkowi edukacja schodzi na psy?

Ja tylko sobie wierze dlatego póki sam z panią M nie porozmawiam, to żadnemu userowi nie uwierzę.
Jakieś 10 minut temu odbyłem dosyć długą rozmowę, kontaktowała się z działem odpowiedzialnym za zakłady i odpisała mi grzecznie, że kurs maksymalny na to spotkanie wynosił 1.95. Więc Doberman faktycznie zrobił błąd. Mam nadzieje, że nie był on celowy. Może po prostu wszedł na giełdę w Betsson, gdzie kursy są wyższe lub omyłkowo wziął z innego bukmachera kurs.

Teraz jak sam mam swoje dowody, mogę napisać ostateczną decyzję. Drużyna &quot;Mocna Grupa Pod Wyzwaniem&quot; zostaje ukarana tak samo jak dwie poprzednie drużyny, czyli wykluczeniem.

I po co były te kłótnie?

Aha, jeszcze jeden post związany z tym całym zajściem i zablokuję ten temat, bo nie mam zamiaru czytać od niektórych śmiesznych wypocin.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Cytacik z pewnego wypasionego filmy &quot;Godfather give me justice...&quot; Dzięki Marcin za rozwiązanie sprawy, a co do ciebie Doberman to nie zależy mi na tym abyś wypełnił warunki naszego zakładu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cytacik z pewnego wypasionego filmy &quot;Godfather give me justice...&quot; Dzięki Marcin za rozwiązanie sprawy, a co do ciebie Doberman to nie zależy mi na tym abyś wypełnił warunki naszego zakładu ????
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jak to ładnie ktoś powiedział tonący brzydko się chwyta.Lads From Szcz. mam trochę lat na karku,ale mnie rośmieszyliście.0.10 kursika i wielkie halo.Przeciez Regulaminów trzeba sie trzymać,ok.Byłem grzecznym modem,ale do czasu, powalacie mnie z nóg swoimi polskimi przywarami...Nastepny rodzynek Ted ,sadziłem,ze w porzadku znajomek z SB ,a tu taki kwiatek

Druzyna MGPW z Kaczorami w V kolejce podala jeden typ z kursem 1,24 czyli troche za niski, prosze o nieuwzglednienie tego typa i postepowanie zgodnie z regulaminem.
20. Zasady przydzielania bramek.
W tym turnieju nie ma punktów. Trafione kursy są liczone w postaci bramek strzelonych. Drużyna, która więcej strzeli goli wygrywa. Bramki liczymy następująco:
- typ o kursie od 1,40-2,00 - 1 bramka

Rozumiem Wasze frustracje

5 kolejka

Kaczory - MGPW

1.) Hiszpańska Primera Division
Niedziela 2007-05-20 17:00
Dep La Coru&amp;ntilde;a - Sevilla
Typ: Pierwsza połowa - 2 Kurs: 2,60

2.) Ukrainian Vischaya League
Niedziela 2007-05-20 17:00
Metalurg Donezk - Arsenal Kiev
Typ: X2 Kurs: 2,30

3.) Włoska Serie A
Niedziela 2007-05-20 15:00
Torino - Livorno
Typ: 1 Kurs: 2,95

Nie można wygrać z lepszymi trzeba zakombinować...

Jezeli doberman się pomyli trudno...

Takie polskie bagienko ,żenada...

Proszę o nie kasowanie postu!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fox31 chyba pomyliles sie ???? Bo i tak przegralismy ten mecz, chodzi tylko o bilans bramek. I nie wyciagaj odrazu tak pochopny wnioskow.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
&quot;Teraz jak sam mam swoje dowody, mogę napisać ostateczną decyzję. Drużyna &quot;Mocna Grupa Pod Wyzwaniem&quot; zostaje ukarana tak samo jak dwie poprzednie drużyny, czyli wykluczeniem. &quot; Taki był wyrok marcina więc dlaczego doberman podał wynik 4 kolejki jako , że MGPW wygrała?
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
Wiesz piesku jakoś twoje słowa są dla mnie puste, bo pomimo wyroku marcina i tak nie pogodziłeś sie z porażką to 1 a 2 ja chociaż słowny jestem a ty nie chyba że jednak spełnisz te swoje pogróżki z wczoraj z gg kiedy to ładnie powiedziałeś, że przyjedziesz do mojej wioski i mi napierdolisz (proszę dajcie mi ostrzeżenie zależy mi się).

A teraz kolejna sprawa do moderatorów i admina ( wszystkich poza pieskiem), mam pewne wątpliwości co do postawy drużyny All Star Team:
1. kolejka: ów drużyna bierze udział
2, kolejka: również
3. kolejka: All Star (benek16) spotyka się z Pędzącymi Kuflami (Beau) i co All star nie podają typów wiec walkower dla kufli
następuję 4 kolejka w której to benek znowu przypomina sobie, że trzeba typy dawać to samo czyni również w kolejce 5. Dziwny zbieg okoliczności drużyna moderatora nie podaje typów całkiem przypadkiem w starciu z innym modem, który jest na najlepszej drodze do wygrania konkursu więc każde 3 punkty są mu bardzo potrzebne.

Odrazu mówię wam, że wasza riposta w stylu &quot;odgrywasz się bo przegrałeś...&quot; tylko mnie rozbawi bo mój mecz z tym co zauważyłem nie ma nic wspólnego. Po tym co zrobił piesek (Marcin wydał wyrok a on jak gdyby nigdy nic podaje wynik meczu MGPW 3-2 Lads From Szczecin. Czyżby moderator zlewał na zdanie Admina?? Albo może nie przeczytał najnowszych doniesień o sprawie, w którą jest zamieszany) zdecydowałem, że ten konkurs to jedna wielka kaszana i dlatego Lads From Szczecin wycofują się bo nie mamy zamiaru brać udziału w tym cyrku (tak człowieczku z dumą i honorem uciekamy...).



Wiem, że sam nic nie wskóram i mam to gdzieś.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tediboyz ???? Niestety sam sprowokowałeś tę sytuacje i odpoczniesz od pisania przykro mi , Szkoda że się wycofujecie ale trudno zostały nam tylko kilka drużyn niech one walczą w dalszym ciągu o wygraną.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Dla mnie to chore. Tediboyz ma calkowita racje i mnie to frustruje ze Moderator sie moze tak zachowywac. Wykorzystuje swoja mozliwosc do ostrzezen itp i prowokuje usera ktory po prostu chce aby ten konkurs byl toczony wedle regulaminu. Cos jest nie tak niestety... ???? pozdrawiam Lads&#39;ow
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dla mnie to chore. Tediboyz ma calkowita racje i mnie to frustruje ze Moderator sie moze tak zachowywac. Wykorzystuje swoja mozliwosc do ostrzezen itp i prowokuje usera ktory po prostu chce aby ten konkurs byl toczony wedle regulaminu. Cos jest nie tak niestety... ???? pozdrawiam Lads&#39;ow
Jeżeli zachował by się w sposób kultularny nie było by problemu ! Trzeba chamstwo tępić to forum a nie chlew, Bar itp. intytucje musimy być konsekwentni wyleciały drużyny więc jaki problem a on ciągle je widział i dlatego jest jak jest. I nie obrażaj modów gdzie wykorzystałem swoje możliwości że wykonuje swoją pracę ! zastanów się Erka
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dziwny zbieg okoliczności drużyna moderatora nie podaje typów całkiem przypadkiem w starciu z innym modem, który jest na najlepszej drodze do wygrania konkursu więc każde 3 punkty są mu bardzo potrzebne.
Przyznam to było chamskie ze strony tedi.W druzynie tylko ja jestem modem i co z tego ze nie podali akurat typów jak walczyli z nami??
 
Do góry Bottom