>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
3.06/03/2015 22:00 v Gimnasia LP x//2.285//to spotkanie gdzies nie wkleilo mi sie Huracan gospodarze
Huracan v Gimnasia LP
s90/ zakaz edycji postów
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 4 zrobiona - tabela po weekendzie.
Dobrze by było, żeby ci, co typują w nocy, podawali, które to ligi, bo czasem musimy siedzieć po kilka minut, żeby jakąś drugą ligę urugwajską czy coś takiego znaleźć ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dokładnie, dodatkowo jeszcze informacja - nie trzeba podawać dat, czasami kopiujecie daty i są nie czytelne , dlatego nie trzeba podawać, będzie to bardziej czytelne dla nas sprawdzających ;).
Edit: 1 kolejka w gr 2 podliczona. Tabela będzie w poniedziałek po 3 kolejce. Dodatkowo uczulam na regulamin i kiedy można podać typy na nową kolejkę.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
3.06/03/2015 22:00 v Gimnasia LP x//2.285//to spotkanie gdzies nie wkleilo mi sie Huracan gospodarze

Huracan v Gimnasia LP

s90/ zakaz edycji postów
i tak fuksem przeciwnik wygral data godz od 8 rano typy i nie wkleilo mi druzyny
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy w przypadku odwołania mecz ze względu na stan murawy jest możliwość podania typu zastepczego?
Konkretnie chodzi o mecz Limanovia Limanowa v Wisła Puławy
http://forum.bukmacherskie.com/f467/grupa-1-a-119192.html#post5201464
s90/ Tak. Podaj tutaj, a opiekun Twojej grupy zmieni
Jak w powyższym, z powodu odwołania meczu proszę o zmianę w poście
http://forum.bukmacherskie.com/f467/grupa-1-a-119192.html#post5201464
Typ pierwszy
Limanovia Limanowa v Wisła Puławy | Limanovia Limanowa @2.20
zamienić na
Queens Park Rangers v Tottenham | Powyżej 2.5 goli @1.666
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Można podmienić typ? Jestem pewny, że Sportingbet miał w ofercie Podbeskidzie na dziś. Jeżeli istnieje taka opcja, to proszę o podmiankę na: CD Vida v CD Motagua, typ: X @ 3,50.
s90/ Ok. Jeśli masz tą pewność, że bukmacher się pomylił to wyjątkowo ci to zamienię.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Można podać typy kilka kolejek do przodu?
s90/ A czytałeś regulamin? Można podać typy tylko na daną kolejkę która jest właśnie rozgrywana.
 
Do góry Bottom