>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
no wiadomo ze sportingbet ja zapomnialem wpisac a za to pkt tracic mija sie z celem , samo to ze gramy z oferty sponsora to wiadomo , a moze zdarzyc sie nie wpisac , ale trudno regulaminy sa, tak mysle ze nieraz celowe zeby ktos wpadki zaliczyl
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Od razu zastrzegam, że nie wnoszę żadnych pretensji, bo tak czy siak przegrałem i przegrałbym niezależnie od wszystkiego, ale to że nie podałem numeru kolejki (chociaż podałem przeciwnika co przy pojedynczych meczach i podanym szczegółowo terminie determinuje, która to kolejka ) to już chyba przesada. TU.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
no wiadomo ze Sportingbet ja zapomnialem wpisac a za to pkt tracic mija sie z celem , samo to ze gramy z oferty sponsora to wiadomo , a moze zdarzyc sie nie wpisac , ale trudno regulaminy sa, tak mysle ze nieraz celowe zeby ktos wpadki zaliczyl
Od razu zastrzegam, że nie wnoszę żadnych pretensji, bo tak czy siak przegrałem i przegrałbym niezależnie od wszystkiego, ale to że nie podałem numeru kolejki (chociaż podałem przeciwnika co przy pojedynczych meczach i podanym szczegółowo terminie determinuje, która to kolejka ) to już chyba przesada. TU.
Regulamin w sprawach odnośnie podawania typów od lat jest ten sam i nie ma na celu pakować kogokolwiek w utratę punktów. Trzeba uważnie czytać, a wtedy takich sytuacji nie ma. Ja już raz zwracałem uwagę na podawanie typów bo w ten sposób traci się przez swoją nieuwagę punkty. Mam nadzieję, że teraz już będziecie wiedzieć na czym polega rywalizacja i błędów nie będzie.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Regulamin w sprawach odnośnie podawania typów od lat jest ten sam i nie ma na celu pakować kogokolwiek w utratę punktów. Trzeba uważnie czytać, a wtedy takich sytuacji nie ma. Ja już raz zwracałem uwagę na podawanie typów bo w ten sposób traci się przez swoją nieuwagę punkty. Mam nadzieję, że teraz już będziecie wiedzieć na czym polega rywalizacja i błędów nie będzie.
spoko jak jest to jest zawalilem `` regulamin``
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Grupa 1 podliczona, tam był mały problem z Excelem, ale już wszystko poprawione. Jak coś to sprawdzajcie moje podliczenia typów na wszelki wypadek, bo człowiek nie maszyna pomylić się może ;)
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Do typów nie podałem z kim gram. Rozumie,że poprawić tego już nie można i AKO liczone jako 0 ??
s90/ niestety tak jak mówisz
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 4 zrobiona - uaktualnienie tabeli po weekendzie.

Apeluję do sumady o wprowadzenia od następnego etapu/edycji obowiązku podawania ligi przy każdym typie - użytkownicy niestety nie słuchają, o co się ich prosi, i szukanie niektórych spotkań przy podliczaniu to naprawdę zadanie nie z tej ziemi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ogłoszenia!!​


Rzeczywiście podliczanie typów z lig egzotycznych dla nas opiekunów jest dużą udręką. Prosiłbym was o szacunek dla nas opiekunów i dopisywanie ligi z której został pobrany typ. Jak na razie nie zamierzam zmieniać regulaminu w tej kwestii bo to tylko kolejny kłopot dla was - uczestników. Jednak jeśli to się nie zmieni to będę zmuszony wyciągać konsekwencje. Sam nie chce aby zabawa zamieniła się w prześladowanie.

Zachęcam do pisania lig w meczach które nie dla wszystkich są znane. W tej kwestii zostaje także udostępniona edycja, więc jak ktoś zapomni przy podawaniu typów to zawsze może napisać poprawkę tu podając link do swoich typów.

Inną kwestią jest sprawa userów którzy zapisali się do konkursu, a nie podają typów. Jeśli taka osoba nie poda typów w 6. kolejkach zostaje zdyskwalifikowana. Ponadto będzie pozbawiona udziału w kolejnych edycjach i innych konkursach które będę prowadził lub pomagał, bo to co dzieje się w konkursach woła o pomstę do nieba.
Na koniec fazy grupowej może okazać się, że nie we wszystkich grupach jest komplet osób awansujących do LM i LE. W takim przypadku zostanie przydzielona &quot;dzika karta&quot; do LE osobie która uzbierała najwyższe AKO, a nie udało się jej awansować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
mkr 32

mkr

Użytkownik
Sam uczestniczę w grupie, gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że nawet 8 zawodników nie będzie klasyfikowanych, to psuje zabawę. Aby ograniczyć te powtarzające sie w każdym cyklu historie proponuje wprowadzić eliminacje czyli każdy typuje 5 spotkań, na tej podstawie robimy ranking który posłuży do rozstawienia w grupach oraz eliminacji osób, które nie podadza typów. Jeśli chodzi o ligi egzotyczne to proponuje zapis w regulaminie (od nastepnej edycji), że istnieje obowiązek podawania ligi jeśli jest to liga spoza Europy. Mam nadzieję, że te 2 skromne poprawki uatrakcyjnią Ucztę Piłkarska XII ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
6. kolejka jest to sobota w nawiasie nie dopisalem o ile ma znaczenie prosze o uwzlednienie
s90/jest nr kolejki, para i bukmacher, data jest mile widziana ale nie obowiązkowa
 
Do góry Bottom