>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To co w końcu z moim typem? cały czas tak piszę żeby był wiadomo o co chodzi ponieważ jeżeli ktoś ostatnio napisał handicap -1(x) to miał rozliczone na minus i też była dyskusja w którymś z konkursów, poza tym mój typ na Albanie też był na wygraną jednym golem i jest zaliczony na plus, więc nie wiem co rozliczający miał na myśli.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To co w końcu z moim typem? cały czas tak piszę żeby był wiadomo o co chodzi ponieważ jeżeli ktoś ostatnio napisał handicap -1(x) to miał rozliczone na minus i też była dyskusja w którymś z konkursów, poza tym mój typ na Albanie też był na wygraną jednym golem i jest zaliczony na plus, więc nie wiem co rozliczający miał na myśli.
Rozliczający się po prostu pomylił a nie siedzi cały dzień na forum żeby od razu poprawić ???? zmienione ale tabelkę to już aktualizuje po następnej kolejce
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jutro będzie wstawiony terminarz ostatnich kolejek ale jak pisałem wcześniej, w święta robimy wolne i do zabawy wracamy w następnym tygodniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 30

jakub87

Użytkownik
Mam do Ciebie pytanie sumada90 ! Czemu nie robisz Ty wszystkich podsumowań? W Twojej grupie wszystko elegancko wyglada i jest robione na bieżąco a u innych totalna masakra. Mecze nie rozliczone, żadnych tabeli ogólnie jeden wielki burdel! Możesz jakoś ich przycisnąć by się trochę postarali? Chciałbym wiedziec które mam miejsce i jak obstawiac kolejne kolejki a przez nie wpisane wyniki nie ma takiej mozliwosci!
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Mam do Ciebie pytanie sumada90 ! Czemu nie robisz Ty wszystkich podsumowań? W Twojej grupie wszystko elegancko wyglada i jest robione na bieżąco a u innych totalna masakra. Mecze nie rozliczone, żadnych tabeli ogólnie jeden wielki burdel! Możesz jakoś ich przycisnąć by się trochę postarali? Chciałbym wiedziec które mam miejsce i jak obstawiac kolejne kolejki a przez nie wpisane wyniki nie ma takiej mozliwosci!
moja grupa zajmuje sie jasper i robi to wzorowo ✅
tak wiec nie uogolniaj ;))
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mam do Ciebie pytanie sumada90 ! Czemu nie robisz Ty wszystkich podsumowań? W Twojej grupie wszystko elegancko wyglada i jest robione na bieżąco a u innych totalna masakra. Mecze nie rozliczone, żadnych tabeli ogólnie jeden wielki burdel! Możesz jakoś ich przycisnąć by się trochę postarali? Chciałbym wiedziec które mam miejsce i jak obstawiac kolejne kolejki a przez nie wpisane wyniki nie ma takiej mozliwosci!
Sam nie mam tyle czasu, żeby podliczać wszystko. Inni opiekunowie również mają swoje sprawy prywatne i zawodowe, szczególnie teraz w okresie przedświątecznym może być z tym problem, bo jednak podliczanie jest czasochłonne. Następna kolejka będzie w następny weekend i do tego czasu wszystko będzie podliczone.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Sam nie mam tyle czasu, żeby podliczać wszystko. Inni opiekunowie również mają swoje sprawy prywatne i zawodowe, szczególnie teraz w okresie przedświątecznym może być z tym problem, bo jednak podliczanie jest czasochłonne. Następna kolejka będzie w następny weekend i do tego czasu wszystko będzie podliczone.
otóż to, będzie podliczone do nast kolejki ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Mam do Ciebie pytanie sumada90 ! Czemu nie robisz Ty wszystkich podsumowań? W Twojej grupie wszystko elegancko wyglada i jest robione na bieżąco a u innych totalna masakra. Mecze nie rozliczone, żadnych tabeli ogólnie jeden wielki burdel! Możesz jakoś ich przycisnąć by się trochę postarali? Chciałbym wiedziec które mam miejsce i jak obstawiac kolejne kolejki a przez nie wpisane wyniki nie ma takiej mozliwosci!
Dostałeś odpowiedź na PW więc poczekaj cierpliwie na czas , który był tam podany...
Niektórzy to by w 3 minuty od pytania już chcieliby mieć wszytsko jak na tacy podane...
 
Do góry Bottom