>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 4 podliczona - o awansie do Ligi Mistrzów decydowało AKO. Gratulacje dla pierwszej trójki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wiadmo ze typy podaje sie ze sportingbetu to mi sie urwalo bo nie wpisalem i ze za wczesnie wyslalem kupony chociaz spotaknnia byly w godzinach po godz 8,00 i takie cos nie chwycilo mnie do ``4`` ale to zabawa a tak dla wiadomosci bukamcher przyjmuje zdarzenia jakie ma w ofercie nie czeka az bedzie 8 -ma rano ???? ale niektore fora regulaminy robia tak ze za tyciu niedopatrzenie kara sie uczestnikow // gratki dla piszących regulamin
s90/ Zapewniam cię że gdybyś przeczytał regulamin przed rozpoczęciem konkursu, a nie w jego trakcie to byś tak nie narzekał.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wiadmo ze typy podaje sie ze sportingbetu to mi sie urwalo bo nie wpisalem i ze za wczesnie wyslalem kupony chociaz spotaknnia byly w godzinach po godz 8,00 i takie cos nie chwycilo mnie do ``4`` ale to zabawa a tak dla wiadomosci bukamcher przyjmuje zdarzenia jakie ma w ofercie nie czeka az bedzie 8 -ma rano ???? ale niektore fora regulaminy robia tak ze za tyciu niedopatrzenie kara sie uczestnikow // gratki dla piszących regulamin
s90/ Zapewniam cię że gdybyś przeczytał regulamin przed rozpoczęciem konkursu, a nie w jego trakcie to byś tak nie narzekał.
spokojnie nic sie nie stało :grin:, ale mozna łagodniej regulamin napisać z tym brakiem nazwy buka przypadek nieraz mozna przeoczyc wpis i sie traci na tym
s90/ Sponsor nagród życzy sobie by było pisane skąd pobierane są typy.
 
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Gr.5 gotowa , sorry że trochę późna ale niestety takie warunki.(delegacja) :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Grupa 8 podliczona i jest tabela końcowa. Jako że połowa uczestników w mojej grupie olała całkowicie konkurs to mamy do przyznania dwa miejsca w Lidze Europejskiej.
Jeszcze jedno miejsce się zwolniło, gdyż Assitalia już nie zagra w konkursie.
Związku z tym z tej grupy są 3 wolne miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grupa 8 podliczona i jest tabela końcowa.
Jako że połowa uczestników w mojej grupie olała całkowicie konkurs to mamy do przyznania dwa miejsca w Lidze Europejskiej.
Nie olała tylko taka formuła konkursu że trzeba podawać typy codziennie albo co dwa dni a że wymyślacie że nie można podawać do przodu typów to sory.
s90/ Jeśli nie możesz podać typów w danym czasie zawsze mogłeś mecze wybrać wcześniej i poprosić kumpla z forum lub opiekuna by wrzucał twoje typy.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Grupa 6. podliczona + tabela gotowa.
Później jeszcze sprawdzę , czy wszystko się zgadza , bo różnice naprawdę były małe.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No to z 2 i 5 grupy dodajmy użytkowników którzy zajęli 5 miejsce w lidze ????
Nie jest to dobre rozwiązanie ponieważ nic nie winien jest ten u którego brakowało jednego uczestnika czy więcej.

Jako LL z najwyższym AKO awansują: efbeer, malin, obstawiat0r. Będą oni losowani z grupy 8 do LE.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grupy rozlosowane. Terminarz uzupełnią opiekunowie w ciągu 24h. Zaczynamy 1. kolejką w piątek.

Osoby którym udało się wygrać można już wysyłać dane do mnie:

login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
spokojnie nic sie nie stało :grin:, ale mozna łagodniej regulamin napisać z tym brakiem nazwy buka przypadek nieraz mozna przeoczyc wpis i sie traci na tym

s90/ Sponsor nagród życzy sobie by było pisane skąd pobierane są typy.
acha jak sobie zyczył czy zyczy ok :] z ciekawości popytam
wtedy bede pewny czy jak nie wpisze nie strace pkt w nastepnej fazie bo mozna przypadkiem zapomnąć i nie wpisac
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
zakład z oferty:zespół gospodarzy strzeli poniżej/powyżej 0,5 gola w meczu mam interpretować jako drużyna strzeli/nie strzeli bo takich typowych zakład SB chyba nie oferuje, przynajmniej kiedyś patrzyłem kilka razy i nie było a jakby nie patrzeć to regulamin nie daje dużego wachlarzu w rodzaju typów.

--//robson1416 : Tak.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Regulamin dalej ten sam w 2 etapie konkursu?
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
Podanie typów wcześniej będzie rozliczane jako AKO:0
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Regulamin dalej ten sam w 2 etapie konkursu?
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
Podanie typów wcześniej będzie rozliczane jako AKO:0
Ten sam. Nie będziemy już poprawiać go w trakcie turnieju.

Ostrzegam przed stawianiem meczy rozpoczynających się o godzinie 8.00. Będą one uznawane jako typ nieregulaminowy niezaliczający się do kolejki.
 
Do góry Bottom