>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 4 podliczona - o awansie do Ligi Mistrzów decydowało AKO. Gratulacje dla pierwszej trójki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wiadmo ze typy podaje sie ze sportingbetu to mi sie urwalo bo nie wpisalem i ze za wczesnie wyslalem kupony chociaz spotaknnia byly w godzinach po godz 8,00 i takie cos nie chwycilo mnie do ``4`` ale to zabawa a tak dla wiadomosci bukamcher przyjmuje zdarzenia jakie ma w ofercie nie czeka az bedzie 8 -ma rano ???? ale niektore fora regulaminy robia tak ze za tyciu niedopatrzenie kara sie uczestnikow // gratki dla piszących regulamin
s90/ Zapewniam cię że gdybyś przeczytał regulamin przed rozpoczęciem konkursu, a nie w jego trakcie to byś tak nie narzekał.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
wiadmo ze typy podaje sie ze sportingbetu to mi sie urwalo bo nie wpisalem i ze za wczesnie wyslalem kupony chociaz spotaknnia byly w godzinach po godz 8,00 i takie cos nie chwycilo mnie do ``4`` ale to zabawa a tak dla wiadomosci bukamcher przyjmuje zdarzenia jakie ma w ofercie nie czeka az bedzie 8 -ma rano ???? ale niektore fora regulaminy robia tak ze za tyciu niedopatrzenie kara sie uczestnikow // gratki dla piszących regulamin
s90/ Zapewniam cię że gdybyś przeczytał regulamin przed rozpoczęciem konkursu, a nie w jego trakcie to byś tak nie narzekał.
spokojnie nic sie nie stało :grin:, ale mozna łagodniej regulamin napisać z tym brakiem nazwy buka przypadek nieraz mozna przeoczyc wpis i sie traci na tym
s90/ Sponsor nagród życzy sobie by było pisane skąd pobierane są typy.
 
snajp 559,8K

snajp

Użytkownik
Gr.5 gotowa , sorry że trochę późna ale niestety takie warunki.(delegacja) :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Grupa 8 podliczona i jest tabela końcowa. Jako że połowa uczestników w mojej grupie olała całkowicie konkurs to mamy do przyznania dwa miejsca w Lidze Europejskiej.
Jeszcze jedno miejsce się zwolniło, gdyż Assitalia już nie zagra w konkursie.
Związku z tym z tej grupy są 3 wolne miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grupa 8 podliczona i jest tabela końcowa.
Jako że połowa uczestników w mojej grupie olała całkowicie konkurs to mamy do przyznania dwa miejsca w Lidze Europejskiej.
Nie olała tylko taka formuła konkursu że trzeba podawać typy codziennie albo co dwa dni a że wymyślacie że nie można podawać do przodu typów to sory.
s90/ Jeśli nie możesz podać typów w danym czasie zawsze mogłeś mecze wybrać wcześniej i poprosić kumpla z forum lub opiekuna by wrzucał twoje typy.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Grupa 6. podliczona + tabela gotowa.
Później jeszcze sprawdzę , czy wszystko się zgadza , bo różnice naprawdę były małe.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
No to z 2 i 5 grupy dodajmy użytkowników którzy zajęli 5 miejsce w lidze ????
Nie jest to dobre rozwiązanie ponieważ nic nie winien jest ten u którego brakowało jednego uczestnika czy więcej.

Jako LL z najwyższym AKO awansują: efbeer, malin, obstawiat0r. Będą oni losowani z grupy 8 do LE.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Grupy rozlosowane. Terminarz uzupełnią opiekunowie w ciągu 24h. Zaczynamy 1. kolejką w piątek.

Osoby którym udało się wygrać można już wysyłać dane do mnie:

login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
spokojnie nic sie nie stało :grin:, ale mozna łagodniej regulamin napisać z tym brakiem nazwy buka przypadek nieraz mozna przeoczyc wpis i sie traci na tym

s90/ Sponsor nagród życzy sobie by było pisane skąd pobierane są typy.
acha jak sobie zyczył czy zyczy ok :] z ciekawości popytam
wtedy bede pewny czy jak nie wpisze nie strace pkt w nastepnej fazie bo mozna przypadkiem zapomnąć i nie wpisac
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
zakład z oferty:zespół gospodarzy strzeli poniżej/powyżej 0,5 gola w meczu mam interpretować jako drużyna strzeli/nie strzeli bo takich typowych zakład SB chyba nie oferuje, przynajmniej kiedyś patrzyłem kilka razy i nie było a jakby nie patrzeć to regulamin nie daje dużego wachlarzu w rodzaju typów.

--//robson1416 : Tak.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Regulamin dalej ten sam w 2 etapie konkursu?
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
Podanie typów wcześniej będzie rozliczane jako AKO:0
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Regulamin dalej ten sam w 2 etapie konkursu?
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
Podanie typów wcześniej będzie rozliczane jako AKO:0
Ten sam. Nie będziemy już poprawiać go w trakcie turnieju.

Ostrzegam przed stawianiem meczy rozpoczynających się o godzinie 8.00. Będą one uznawane jako typ nieregulaminowy niezaliczający się do kolejki.
 
Do góry Bottom