>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
czy admin lub moder konkursu to potwierdza ?
Potwierdzam to co napisał Power30. Wystarczy najmniejszy depozyt i jeden kupon za min. stawkę.
Ja rozumiem, że są inne sprawy niż podliczenie 3 Ligii ale ktoś się tego podjął to powinien się z tego wywiązać.
Wczoraj rozmawiałem z opiekunem Twojej grupy. Jeśli nie znajdzie czasu to przez weekend zostanie wszystko podliczone we wszystkich ligach które są zaległe. Power30 się zgłosił do pomocy, ja też będę czuwał by wszystkie ligi miały aktualne tabele po niedzielnej kolejce.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
trzymamy sie podawania typow po 8:00 ?
bo moj przeciwnik podal wczesniej i nie wiem czy wybierac inne mecze niz on czy moge jakis powtorzyc.

s90/ Typy na kolejną kolejkę można podawać po zakończeniu poprzedniej. 20 punkt regulaminu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Liga 7 zaktualizowana do 6 kolejki. Kolejna tabela pojawi się w poniedziałek.
W tabeli jest błąd: wygrałem 3 starcia, więc powinienem być na 4-tym miejscu z 9-cioma punktami. W obecnej tabeli mam 6 punktów.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
W tabeli jest błąd: wygrałem 3 starcia, więc powinienem być na 4-tym miejscu z 9-cioma punktami. W obecnej tabeli mam 6 punktów.
Wieczorem lub jutro rano poprawię.
Już jest poprawione ???? Prosze sprawdzić czy się zgadza
 
czort 31

czort

Użytkownik
Nie żądam poprawy ani nie mam pretensji że jedna kolejka została rozliczona mi na 0 bo znam regulamin ale zwracam uwagę organizatorów że jeśli kolejka jest od godziny 8:00 dnia 08.09 do 7:59 dnia 09.09 to ok, ale dlaczego typy można podawać na tą kolejkę też w tych godzinach a jak ktoś wie że jedzie np na wieś i nie bedzie mógł skorzystać z internetu czy jak ja w tygodniu pracuje i w pracy tez nie bardzo mi wolno urzywac neta to jesteśmy z góry skazani do ako 0. Konkurs ma wyłonić najlepiej selektywnego i typujacego a nie najbardziej dyspozycyjnego internautę wiec od następnej edycji albo juz od rozgrywek grupowych sugeruje zmianę regulaminu tak żeby można było typować na jakąś kolejkę wcześniej.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-6-a-137997-3.html
2 posty, proszę usunąć 1-szy
s90/zrobione
usunąłeś 2 gi post ???? , to popraw w Lokeren over 2.5
Nie ma edycji postów w takich przypadkach. Celowo usunąłem post 2. W regulaminie jest jasno napisane, że drugi post jest traktowany jako prośba o poprawę.
Nie żądam poprawy ani nie mam pretensji że jedna kolejka została rozliczona mi na 0 bo znam regulamin ale zwracam uwagę organizatorów że jeśli kolejka jest od godziny 8:00 dnia 08.09 do 7:59 dnia 09.09 to ok, ale dlaczego typy można podawać na tą kolejkę też w tych godzinach a jak ktoś wie że jedzie np na wieś i nie bedzie mógł skorzystać z internetu czy jak ja w tygodniu pracuje i w pracy tez nie bardzo mi wolno urzywac neta to jesteśmy z góry skazani do ako 0. Konkurs ma wyłonić najlepiej selektywnego i typujacego a nie najbardziej dyspozycyjnego internautę wiec od następnej edycji albo juz od rozgrywek grupowych sugeruje zmianę regulaminu tak żeby można było typować na jakąś kolejkę wcześniej.
Taka formuła ma ograniczyć typowanie na tydzień do przodu gdzie ktoś może korzystać z dużej zmiany kursów. Także dla większej czytelności przy podliczaniu.
Oczywiście pochylimy się nad tym punktem przy okazji kolejnych edycji. Jeśli ktoś planuje wyjazd proponuje podać typy w tym temacie lub na pw do mnie czy opiekuna grupy. Kiedy przyjdzie czas ktoś skopiuje je w odpowiednie miejsce.
Dlaczego moja prośba o poprawę postu została odrzucona skoro prośby innych są akceptowane?
Wszystkie prośby o dopisanie bukmachera, dopisanie lub zmianę kolejki czy zmiany typu są odrzucane od 4. kolejki.
Pisanie daty kolejki jest nieobowiązkowe więc jeśli jej brakuje nic złego się nie stało.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Z kwestii technicznych: tu i tu chyba typy zostały podane przed zakończeniem aktualnej kolejki, a więc raczej 0.00? ;)
s90/ Racja, zmienione.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Dalbym sobie reke uciac, ze dobrze spisalem ze strony sportingbetu, chociaz pisalem na telefonie...
Przegladarka taka jak oddsportal nie pokazuje wszystkich korekt w kursach, ale nie bede sie klocil. I tak te roznice setek dzisiatych przy Twoich typowanych remisach nie beda mialy znaczenia w pojedynku
 
Do góry Bottom