>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem wszystko jest prawidłowo. W godzinie gdy pisał swoje typy kursy oscylowały w podanych przez niego wartościach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Liga 2. została podliczona oraz pojawiła się aktualna tabela. W razie błędów proszę pisać w tym temacie. Ostatnia kolejka zapowiada się naprawdę emocjonująco. ????
Wszystkich opiekunów proszę by przed rozpoczęciem ostatniej kolejki podliczyli swoje ligi i wrzucili aktualne tabele. Niestety tak się złożyło, że ostatnia kolejka wypada w dni rozpoczęcia el. MŚ. Liczę jednak, że kolejka będzie podliczana nawet na bieżąco by fazę LM i LE rozpocząć już dnia następnego tj. 8.10. tak by nie przegapić typowania reprezentacji.
Za chwilę pojawi się terminarz na fazę LM i LE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
8. kolejka - 02.10.2016
tommy83 - Slawgo
typ:
5. Gil Vicente v Braga B @ 1 kurs: 2,20 ⛔ powinno być na plus, wynik 2:1
Pozdr
P/ Poprawione
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Może by ktoś podliczył ligę 8 ?
Podliczyłem co brakowało. Zrobiłem tabele ale proszę was byście sprawdzali czy wszystko ok. Starałem się ale jak się od kogoś przejmuje to czasem można coś przeoczyć. W razie gaf proszę pisać tu - będę sprawdzał i poprawiał.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
8 kolejka 2.10
obstawiat0r - lantz
1. Mordovy - Dynamo Moskwa 2 @ 1.666 Co to Mordovy??
Tak sportingbet zapisuje nazwę drużyny FC Mordovia Saransk, Dynamo wygrało 1-0 więc proszę doliczyc ten kurs do mojego AKO. Była to 15 kolejka 1.Dywizji ligi rosyjskiej z dnia 2 października.
s90/ A gdzie link?? Poprawiłem. Będzie to widać w końcowej tabeli.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeszcze raz przypominam moją prośbę by opiekunowie grup tą ostatnią kolejkę na bieżąco podliczali. Po dzisiejszym dniu można pewnie coś podsumować. Jutro o tej porze mam zamiar tworzyć grupy LM i LE więc fajnie gdy będzie podliczone wszystko co możliwe.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Grupa 7 podliczona.
P.S. Nie wziąłem pod uwagę wyników użytkownika Kitex (odbędą się one w nocy). Nawet jeśli obydwa mecze wejdą, to nie będzie to miało wpływu na końcową tabele.
 
Do góry Bottom