>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Panowie albo ja źle liczę albo będzie problem z czasem. W tej fazie potrzeba 5 kolejek,a co za tym idzie 5 dni na zakończenie 3 fazy. Czyli ta 3 faza będzie trwała od 18 do 22. Wychodzi na to,że runda finałowa potrwa jeden dzień czyli w niedziele? Zgadza się? W zasadach 3 grupy jest błąd i brakuje 5 kolejki 22 lutego.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Panowie albo ja źle liczę albo będzie problem z czasem. W tej fazie potrzeba 5 kolejek,a co za tym idzie 5 dni na zakończenie 3 fazy. Czyli ta 3 faza będzie trwała od 18 do 22. Wychodzi na to,że runda finałowa potrwa jeden dzień czyli w niedziele? Zgadza się? W zasadach 3 grupy jest błąd i brakuje 5 kolejki 22 lutego.
4 kolejki - jest 5 drużyn i każdy gra z każdym, więc po cztery pojedynki ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ok,ale w 4 dni grasz a w jednym pauzujesz czyli na rozegranie całej 3 fazy potrzeba 5 dni. A jako,że mamy 6 dni do końca IO to finały będą w niedziele.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panie Pestka,niech pan załatwi jakieś bety na jutro na kombinację norweską,bo nawet na zwycięzcę nie idzie grać,o H2H nie wspominając.Nie ma też oferty na zwycięzcę biegu masowego panów w biathlonie.

Wiem,że to nie Pana wina ale ostatnio poskutkowało ze skokami to teraz może z innymi dyscyplinami,bo naprawdę ograniczona ta oferta strasznie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Na Biathlon dodali już zakład na zdobywce złotego medalu, ale większej ilości par na 99% nie będzie. Inna sprawa ma się do kombinacji norweskiej oraz biegów narciarskich. Tam oferta jest dopiero przygotowywana i być może będzie wiecej zdarzeń na pojedynki.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny wydarzenia w grupie 2 , drużyna Szybcy jak sanki w maju , typ Hokej M Słowenia Austria na godzine 9:00 , źle musiałem wczoraj spojrzeć na oferte na wh ;/. Z góry dzięki
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
pewnie na eliminacje, przecia to jasne :]:]:]
A ciekawe jak po eliminacjach oceni kto lepszy? Skoro ani nie biegli w jednych biegach ani nie było żadnych miejsc. Cała czwórka awansowała do 1/4 finału,która odbędzie się w piątek. Na 100% typy dotyczyły ostatecznej klasyfikacji,a po eliminacjach nie można stwierdzić kto zajmie lepszą pozycję w końcowej klasyfikacji tej konkurencji. Z resztą sam grałem pewne pary i dalej są nierozliczone,a to tylko potwierdza moje słowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
A ciekawe jak po eliminacjach oceni kto lepszy? Skoro ani nie biegli w jednych biegach ani nie było żadnych miejsc. Cała czwórka awansowała do 1/4 finału,która odbędzie się w piątek. Na 100% typy dotyczyły ostatecznej klasyfikacji,a po eliminacjach nie można stwierdzić kto zajmie lepszą pozycję w końcowej klasyfikacji tej konkurencji. Z resztą sam grałem pewne pary i dalej są nierozliczone,a to tylko potwierdza moje słowa.
nie wyczułeś ironii ???? tak masz rację, wszyscy awansowali a kolega pestka rozliczył sobie po czasach, bo na tych których stawiali mieli lepsze. Ale przecież tu liczy się miejsce. To nie pierwszy eksces moderatora, patrz wyżej mój post.

P.S.

Wstyd panie pestka, układał pan zapewne regulamin a teraz wykazał się jego nie znajomością i go złamał.
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
W grupie pierwszej, 2 kolejka, druzyna Buffony:
prosze o poprawienie kursu w 1 typie na zwyciestwo norwezek z 1.55 na 1.80, co za tym idzie prosze rowniez o zmiane AKO na 14.26, z gory dzieki ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na pewno były to pary na końcową klasyfikację. A data i godzina była podana na dzisiaj,bo mieliśmy eliminacje. 16 zawodników awansowało do 1/4 i w piątek zostanie rozegrana ta faza + półfinały i walka o medale.
Tak samo było ze skokami, że data była na wczesniej niz turniej glowny bo treningi i eliminacje itd.
 
Do góry Bottom