>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Takie kursy były rano, sam widziałem jak wybierałem do swojego kuponu tak więc o oszustwie tych userów nie ma mowy.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Zapewniam Cię, że opiekun grupy będzie sobie w stanie poradzić z rozliczeniem typów ;)
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Bylo fajnie - w 2. rundzie typy sie kompletnie zesraly (nie mialem zamiaru czekac w nieskonczonosc na typy ze skokow) i przegralem w obydwu kolejkach minimalnie (dziesisfne czesci punktu) - ehh, zamiast 6 punktow jest 0, nic nie chcialo wchodzic ...
Bukmacher tragiczny - wybierajcie cos innego na przyszlosc, w William Hill sie nie da normalnie obstawiac (zwyciezca i TOP 3 to istna porazka) ...
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Bukmacher tragiczny - wybierajcie cos innego na przyszlosc, w William Hill sie nie da normalnie obstawiac (zwyciezca i TOP 3 to istna porazka) ...
Sam jesteś porażka, bukmacher jeden z lepszych z którymi miałem do czynienia. Rozumiem że dla Ciebie liczy się pewnie bet365 bo bogata oferta bla bla bla. Jestem przekonany że William Hill to nie wybór organizatorów tylko... samego William Hill. Skoro bet365 nie chciał zasponsorować nagród, to dlaczego mamy wybierać z ich oferty? Użyj czasem mózgu.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja osobiscie mam jednego dobrego upatrzonego bukmachera i nie jest to Bet365 ...
Widze, ze lubisz wybierac sposrod Zwyciezca/TOP 3/H2H (5 pojedynkow na krzyz) ...
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
PISAŁEM WCZORAJ O BRAKU KURSÓW PISANIA SUMY AKO PRZEZ DRUŻYNE GRAMY DLA ZABAWY W NASZEJ GRUPIE , MIMO TO ICH KURSY SĄ CAŁY CZAS PODLICZANE, A WG REGULAMINU NIE POWINNY... LEPIEJ TERAZ TO POPRAWIC NIŻ POTEM BO SIĘ BAŁAGAN ZROBI.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z 2 strony Panowie zamiast ciągle narzekać cieszmy się, że jest konkurs z nagrodami...Też troche narzekam na pózno dodawaną ofertę, ale z 2 strony...nagrody sa konkurs jest :]
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ja osobiscie mam jednego dobrego upatrzonego bukmachera i nie jest to Bet365 ...
Widze, ze lubisz wybierac sposrod Zwyciezca/TOP 3/H2H (5 pojedynkow na krzyz) ...
Przytoczę zapis widniejący na samej górze regulaminu:

1. Organizatorem konkursu jest bukmacher WilliamHill.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem http://forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w WilliamHill
Wydaje mi się że biorąc udział w konkursie, miałeś już konto na William Hill. Dlaczego więc, wziąłeś udział w konkursie jeśli wiedziałeś że oferta na twoje skoki nie jest za bogata? Ja mając świadomość że ten buk mi nie pasuje pod względem oferty, nie brałbym udziału w konkursie.


Widze, ze lubisz wybierac sposrod Zwyciezca/TOP 3/H2H (5 pojedynkow na krzyz) ...
Tak lubię, i jak widać po wynikach można fajne ako ugrać.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tak uciążliwego użytkownika jak Ty to forum jeszcze nie miało? Siedzisz 24h na dobę na forum i czyhasz, aż ktoś popełni błąd by zabłysnąć i go tu podać?
Wcześniej dopisywaliśmy np bukmacherów, więc nie widzę przyczyn dlaczego mielibyśmy sobie za typ od razu dać minus. Do zawodów jeszcze ponad 5h więc zgłaszam dopisanie SAMEGO kursu2,30.
Myślę, drużyna Chłoów z Pola woli wygrać w uczciwej walce.
 
Do góry Bottom