>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

martinus 491

martinus

Użytkownik
No w sumie tak...Ale na zdrowy rozsądek to byloby bezsensu gdyby trzeba trafic całe ako...
Jasne i ja dokładnie to samo przecież napisałem - że trzeba będzie grać śmieciowe kursy żeby trafić AKO i w dodatku, że będzie masa remisów. Wystarczyłoby wtedy napisać, że nie trzeba trafić wszystkich typów i problemu by nie było.
Żeby było jasne te zasady są oczywiście dużo lepsze niż te o których ja myślałem. Tylko, że z regulaminu za nic w świecie to nie wynikało...
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Jeśli tak:


Żeby była jasność:

Jeżeli ktoś poda typ Stoch TOP3 to przeciwnik MOŻE podać, że Stoch wygra konkurs.
Jeżeli ktoś poda typ Stoch WYGRA to przeciwnik NIE MOŻE podać typu, Stoch TOP3

Taki podliczane są Typy Dnia i tak podliczany jest konkurs IO.
To czemu i tu i tu mamy plus?




08.02.2014 17:30/ Skoki Narciarskie Mężczyzn- Skocznia Normalna
Kamil Stoch ukończy na podium TAK @1,75 ✅

4.
Skoki narciarskie, IO Średnia Skocznia Indywidualnie - 09.02.2014 17:30
Typ: K. Stoch ✅
Kurs: 4.00
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
WilliamHill podałgodzine biathlonu na 16:00 a inni bukmacherzy podaja 15:30...tak dla pewności to napisze :]
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Takie pytania żeby doprecyzować:
jak jedna drużyna dała zwycięstwo jakiegoś zawodnika to czy druga może dać w H2H zwycięstwo danego zawodnika czy nie ma takiej możliwości?
Regulamin nie określa chyba jasno takiej sytuacji.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Takie pytania żeby doprecyzować:

jak jedna drużyna dała zwycięstwo jakiegoś zawodnika to czy druga może dać w H2H zwycięstwo danego zawodnika czy nie ma takiej możliwości?

Regulamin nie określa chyba jasno takiej sytuacji.
Chodzi Ci o zakład na zwycięstwo w danej konkurencji tj zdobycie złota vs H2H? Jeśli tak to można bo to są 2 różne zakłady
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Chyba sie rozumiemy ????
Dam na przykładzie:
1 drużyna daje że Fourcade wygrywa dzisiejszą konkurencję biathlonu, a następnie my w jednym z typów dajemy że Fourcade wygra ze Svendsenem.
e. Hardi // Można. 2 różne zakłady choć ostateczne zdanie ma Pestka. Ale nie wydaje mi się żeby było inaczej, bo wtedy równie dobrze można by zakazać inncyh pojedynków H2H typu Fourcade-EHS i Fourcade-OEB
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Poproszę w grupie piątej:
3 kolejka: 11.02.2014
Dżyste szczypiorki - Mistrzowie
O pogrubienie drużyny Mistrzowie bo mi się o tym zapomniało.&#39;
Z góry dziękuję
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
K 40

kris_pl

Użytkownik
Serio piszesz takie coś 38 minut po starcie wyścigu? ????
Spieszylem sie z zapisaniem typow, moj komp zaczal wspolpracowac 10 minut przed startem - szybko wszedlem na William Hilla, skopiowalem zdarzenia i kursy - tak sie spieszylem, ze skopiowalem 2x Zwyciezca zamiast 1x Zwyciezca i 1x Martin Fourcade, kurs przepisalem recznie, bo bylo szybciej. Niezauwazylem tego i zatwierdzilem posta, zadowolony ze rowno o 16:00 mi sie udalo, poszedlem ogladac Biathlon na TVP 2 - pozniej podczas ogladania wszedlem do tematu z konkursem i zobaczylem, ze strzelilem taka gafe. Napisalem o tym tutaj od razu po tym, jak to zobaczylem.

Kazdy moze sie pomylic, jednak uwazam, ze nie powinno miec to wplywu - typ i kurs byly podane o czasie - Zwyciezca biegu na 12.5 KM oraz kurs 3.00 to i tak jedyna mozliwosc Martin Fourcade, to byl najnizszy kurs ze wszystkich czyli na niego. Jezeli bedzie trzeba to napisze do William Hill, z prosba o jakis wyciag z historii jak to u nich wygladalo tuz przed zamknieciem zakladow.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
O nie! Przy pisaniu typow, calkowicie zapomnialem, ze musi byc cos z Narciarstwa w zakladach. I co teraz mam zrobic?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
12. W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć narciarstwa jako koronnej dyscypliny zimowej. Na narciarstwo składają się: narciarstwo dowolne, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie i snowboard.
Chociaz biathlon to takie ulepszone biegi narciarskie, ponadto, ze biegna na nartach to strzelaja, taki maly dodatek. Mam nadzieje, ze nie bedziemy z tego robic duzego problemu, nie chcialbym zawiesc siebie i partnera z druzyny z powodu tego malego przeoczenia.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
w związku z tą zmianą poprawię poźniej kupony w grupach 3 i 4, które wcześniej nie miały uwzglednionej dyscypliny narciarskiej - oczywiście, jeśli ta zmiana obowiązuje wstecz ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ale zamieszanie z tym konkursem. Dla jednych regulamin nie jasny. Teraz znowu jakies zmiany. Poprawki w kuponach,podliczeniach. Powoli robi sie cyrk. Pewnie to jeszcze nie koniec.
 
Do góry Bottom