>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

yako 0

yako

Użytkownik
Blad przy ostatniej kolejce... wygralem pojedynek z kugi. Prosze o poprawienie..

I jeszcze jedno :

Wedlug moich obliczen moje ogolne trafione AKO wynosi : 83,58
A nie jak to zostalo uwzglednione w tabeli :

Yako 12 pkt 29 trafionych typów 78.95 AKO..

Prosze o poprawienie..

Z gory dziekuje ;)

 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Blad przy ostatniej kolejce... wygralem pojedynek z kugi. Prosze o poprawienie..

I jeszcze jedno :

Wedlug moich obliczen moje ogolne trafione AKO wynosi : 83,58
A nie jak to zostalo uwzglednione w tabeli :

Yako 12 pkt 29 trafionych typów 78.95 AKO..

Prosze o poprawienie..

Z gory dziekuje ;)
Według moich obliczeń


Punktacja
1.mc11 25 pkt
20 trafionych typów 51.31 AKO
2.mymloN 18 pkt
21 trafionych typów 80.21 AKO
3.Yako 15 pkt
29 trafionych typów 82.92 AKO
4.peja 15 pkt
23 trafionych typów 54.43 AKO
5.ht-fl-99 15 pkt
23 trafionych typów 46.57 AKO
6.DJ_Wilkos 13 pkt
24 trafionych typów 59.25 AK0
7.kuqi 9 pkt
21 trafionych typów 63.96 AKO

8.grzeg232 dyskwalifikacja
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Bry
Mam taki przypadek :


11 kolejka - 03.11.2007r.
marcin225 vs cerber

2007-11-03 01:35|Phoenix Coyotes u Dallas Stars| Poniżej 5|2.08 ZWROT
2007-11-03 00:05|Toronto Maple Leafs u New Jersey Devils| Mniej niż 5,5|2.10 ✅
2007-11-03 03:35|Los Angeles Kings u San Jose Sharks| Więcej niż 6|2.15 ✅
2007-11-03 00:35|Florida Panthers u Buffalo Sabres| Więcej niż 6|1.83 ZWROT
2007-11-03 00:05|Philadelphia Flyers u Washington Capitals| Mniej niż 5,5|2.05 ✅

ako:35.23
Bwin
Mam 2 zwroty moge je zastąpic jakimis meczami na dzisiaj :?:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Dzisiaj podlicze moje grupy C i D z wszelkimi niejasnosciami prosze sie kierowac do mnie na PW bo moge przegapic cos tutaj x]
 
T 0

tokaj

Użytkownik
Mam prośbe do modów. Czy mógłby ktoś zająć sie grupą F ? Powoli zaczyna sie galimatias i nie wiadomo kto na którym miejscu jest. Faza grupowa wchodzi w końcówke i fajnie by było wiedzieć kto gdzie sie znajduje.
 
K 0

kalinek

Użytkownik
Chcialbym prosic o podliczenie wynikow w grupie E, gdyz od dluzszego czasu nie ma tam aktualizowanej tabeli... Dziekuje z gory.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Troszeczke ten terminiarz jest głupio zrobi bo np teraz chcem podac typy i są tylko 2 mecz i z tych dwóch meczy moSZE 5 typów aż znaleźć troche jest nie tak ;/
 
erka 1

erka

Użytkownik
Mi sie wydaje ze to jest troche bez sensu ze jak zostaly 2 mecze to mozna dac 5 roznych typow na ten mecz. W regulaminie tego nie ma ale to troche dziwne bo w sumie moglbym dac ten sam mecz i typ na gospodarza i gosci. No i wtedy tez by bylo ok bo nie jest napisane w regulaminie...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Troszeczke ten terminiarz jest głupio zrobi bo np teraz chcem podac typy i są tylko 2 mecz i z tych dwóch meczy moSZE 5 typów aż znaleźć troche jest nie tak ;/
Było na dzisiejszy dzień w ofercie ponad 20 meczy.

Mi sie wydaje ze to jest troche bez sensu ze jak zostaly 2 mecze to mozna dac 5 roznych typow na ten mecz. W regulaminie tego nie ma ale to troche dziwne bo w sumie moglbym dac ten sam mecz i typ na gospodarza i gosci. No i wtedy tez by bylo ok bo nie jest napisane w regulaminie...
Erka masz racje typ mozna podać tylko na jeden mecz ,a nie wielokrotność kombinacji na jeden i ten sam.
Mozna by było postawić 1,x ,2 i under ,over i wiadome by było,ze minimum 2 razy typy bedą trafne.Nie jest to fair w stosunku do innych typujących userów,którzy nie kombinują jak inni ,jak koń pod górę !!!

Nie pisalismy tego w regulaminie ,bo to jest wiadome dla wszystkich userów jak 2 x 2.Jeden mecz jeden typ.

TYPUJEMY TYLKO 1 KOMBINACJĘ NA JEDNO SPOTKANIE.KONIEC DYSKUSJI.

Wszystkie typy dublowane na jedno spotkanie bedą uznawane jako nieważne!!!!!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak Fox71 napisał, 1 typ na jedno spotkanie. Zawsze tak było w konkursach na forum. U bukmacherów również nie można na jednym kuponie kombinacyjnym dwóch takich samych zdarzeń umieścić.
Więc wszystko w temacie
 
erka 1

erka

Użytkownik
Dokładnie tak myslalem jak Fox i Marcin. Takze podalem tylko 2 typy na 2 ostatnie mecze. I to nie oznacza ze chcialem byc jakis chamski w stosunku do przeciwnika ze zglosilem to ale wydalo mi sie to troche sprzeczne z duchem gry. Pozdrawiam i zycze powodzenia ????
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Tak ale jaknp tak jak ja podałem na gospodarzy i w tym samym spTak ale jaknp tak jak ja podałem na gospodarzy i w tym samym sp[otkaniu np duzo goli to bedzie zaliczane rozumiem !! ??
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Taaakk ?? To jestem bardzo ciekawy co mi zaliczycie jak coś trafie i nie macie prawa mi ich nie pozaliczać bo gra sie zaczyna od regulaminu i w regulaminie nic o tym nie pisało wiec mnie to nie interere ma być zaliczone i już ... i nie tylko ja jka wydze dziś tak zrobiłoem tylko coanjmien z 5 osób tak samo !! Wiec sie zastanówcie co zrobicie bo teraz wszystkim zależy bo to końcowe są dni a wy takie coś dopierdzieleacie ja sie tak nie dam !! Rozumiem jak by to w regulaminie pisało !! ALE NIE MA TEGO !!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Taaakk ?? To jestem bardzo ciekawy co mi zaliczycie jak coś trafie i nie macie prawa mi ich nie pozaliczać bo gra sie zaczyna od regulaminu i w regulaminie nic o tym nie pisało wiec mnie to nie interere ma być zaliczone i już ... i nie tylko ja jka wydze dziś tak zrobiłoem tylko coanjmien z 5 osób tak samo !! Wiec sie zastanówcie co zrobicie bo teraz wszystkim zależy bo to końcowe są dni a wy takie coś dopierdzieleacie ja sie tak nie dam !! Rozumiem jak by to w regulaminie pisało !! ALE NIE MA TEGO !!
jezeli zalicza to będzie po prostu pogwałcenie norm typowania
 
Do góry Bottom