>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

krycha18 16

krycha18

Użytkownik
NIe chcem nic pisać i nie chcem robić rozpierduchy na tym forum bo widze np jedą taką pare która dzieki takiemu czemuś znalazał sie w fazie grupowej a nie powinna i nie chcem tegu tutaj pisać wiec lepiej zaliczcie te typy i napiszcie po tej golejce w regulaminie to i bedzie git a nie !
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
wiec lepiej zaliczcie te typy i napiszcie po tej golejce w regulaminie to i bedzie git a nie !
Rzeczy oczywiste nie pisze się w regulaminie,pokarzcie jakiegoś buka ,który zaliczy na kuponie kombi przeciwstawne rozwiązania.Pisałem ja, jak i Marcin na ten temat.

TYPUJEMY TYLKO 1 KOMBINACJĘ NA JEDNO SPOTKANIE.KONIEC DYSKUSJI.
Wszystkie typy dublowane na jedno spotkanie bedą uznawane jako nieważne!!!!!!!


Koniec tematu
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Czyli tzn ze mi nic nie zaliczycie .. moge ci udowodnić masz np zasiaj spotkanie Man Citi - Suderland i zagrałem ze strzeli golan man citi i ze strzeli gola Suderland i co ty na to teraz !!
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Fox ma rację!! Zawsze tak było, jest i będzie!! Kto nie zdążył na ligę białoruską to ma problem... Każdy ma wyraźnie napisany terminarz w swojej grupie, więc nie powinien być zaskoczony, że jest tyle meczy a nie więcej...
Ludzie myślcie trochę, przecież macie dzień przerwy pomiędzy meczami...
Pozdro!
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
38. Komarr vs krycha18

1. MVD Tver - Chimik Mytychi # over 5,5 # kurs 2,10 (2007-10-03 17:00) ✅
2. Dinamo Moskwa - SKA St. Petersburg # over 5,5 # 2,10 (2007-10-03 ✅ 17:00)
3. Dinamo Moskwa - SKA St. Petersburg # wynik pierwszej tercji - X # kurs 2,60 (2007-10-03 17:00) ⛔
4. MVD Tver - Chimik Mytychi # wynik pierwszej tercji - X # kurs 2,50 (2007-10-03 17:00) ⛔
5. Kookoo - Sport # typ - X # kurs 4,70 (2007-10-03 17:30) ⛔

Bwin
AKO: 134,72

Prosze bardzo moderatorom to takie coś potraficie zaliczać a nam normalnym to co my jesteśmy inni no prosze co wy na to : !!
I oto ten moderator dzieki tym trafionym typom wygrał ze mną jedno spotkanie !! I jakoś nikt sie o nic go nie czepił no prosze pokarzcie sie teraz jacy jesteście mocni !!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Właściwy moderator poprawi ten wynik.Krycha ciesz się,że mam miekkie serce,że cofnąłem ostrzezenie.Pozdrawiam.Koniec dyskusji.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
38. Komarr vs krycha18
1. MVD Tver - Chimik Mytychi # over 5,5 # kurs 2,10 (2007-10-03 17:00) ✅
2. Dinamo Moskwa - SKA St. Petersburg # over 5,5 # 2,10 (2007-10-03 ✅ 17:00)
3. Dinamo Moskwa - SKA St. Petersburg # wynik pierwszej tercji - X # kurs 2,60 (2007-10-03 17:00) ⛔
4. MVD Tver - Chimik Mytychi # wynik pierwszej tercji - X # kurs 2,50 (2007-10-03 17:00) ⛔
5. Kookoo - Sport # typ - X # kurs 4,70 (2007-10-03 17:30) ⛔
Bwin
AKO: 134,72

Prosze bardzo moderatorom to takie coś potraficie zaliczać a nam normalnym to co my jesteśmy inni no prosze co wy na to : !!
To moje podliczanie , wtedy na leb na szyje sie spieszylem z podliczaniem i juz niepisalem ze niedozwolony typ bo i tak by ⛔ zarobił za X w 1/3 . A ze kilku literek obok niema to moja wina i moze ale ja patrze i wylapuje takie cos bo w oczy sie rzuca.
I tak trafiles 0.00 wtedy wiec +/- jedn typ nic nieznaczy. A zazwyczaj jak jest kilka dotyczacych jednego meczu to uznaje pierwszy napisany - niewazne czy weszlo czy nie.
KONIEC TEMATU
 
D 0

dj_wilkos

Użytkownik
Ja tu nie jestem od decydowania ale takie typy powinny byc zaliczane. Np. dzisiejszy dzien bylo naprawde malo i ciezko bylo znaleźć zeby cos zagrac nawet byle jak ale zbey podac typ.
Przeciez czy podawanie kilku typow na jedno spotkanie to cos zlego czy w czyms to koliduje ??
Jak dla mnie nie.
A widze ze pare osob trafilo naprawde ladne kursy dzisiaj ale podali kilka typow na jedno spotkanie. I czy to naprawde wylania dorbego typera??
Dawac typy na sile z niewiadomo jakiej ligi zeby tylko podac??
To wtedy jest gra na farta i liczy sie na lud szczescia. Bo co sie wie o takiej lidze bialoruskiej.
Ale decyzja nalezy do organizatorow.
Pozdrawiam i przemyslcie to
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
To moje podliczanie , wtedy na leb na szyje sie spieszylem z podliczaniem i juz niepisalem ze niedozwolony typ bo i tak by ⛔ zarobił za X w 1/3 . A ze kilku literek obok niema to moja wina i moze ale ja patrze i wylapuje takie cos bo w oczy sie rzuca.

I tak trafiles 0.00 wtedy wiec +/- jedn typ nic nieznaczy. A zazwyczaj jak jest kilka dotyczacych jednego meczu to uznaje pierwszy napisany - niewazne czy weszlo czy nie.

KONIEC TEMATU
Czy ja wiem, czy to nic nie zmienia? Jeżeli już mamy się trzymać zasad 1 spotkanie 1 typ (co absolutnie popieram), to jeżeli ktoś podał więcej typów na dane spotkanie, to chyba żadne z nich nie powinno być zaliczone (no bo i niby na jakiej podstawie miałyby byc zaliczone, jeżeli są &quot;niezgodne&quot;?). A jeżeli tak, to w podanym przykładzie obydwa typy uznane za trafione powinny być unieważnione, a wynik brzmiałby 0-0 (czyli ma jakieś znaczenie).
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja tu nie jestem od decydowania ale takie typy powinny byc zaliczane. Np. dzisiejszy dzien bylo naprawde malo i ciezko bylo znaleźć zeby cos zagrac nawet byle jak ale zbey podac typ.
Przeciez czy podawanie kilku typow na jedno spotkanie to cos zlego czy w czyms to koliduje ??
Jak dla mnie nie.
A widze ze pare osob trafilo naprawde ladne kursy dzisiaj ale podali kilka typow na jedno spotkanie. I czy to naprawde wylania dorbego typera??
Dawac typy na sile z niewiadomo jakiej ligi zeby tylko podac??
To wtedy jest gra na farta i liczy sie na lud szczescia. Bo co sie wie o takiej lidze bialoruskiej.
Ale decyzja nalezy do organizatorow.
Pozdrawiam i przemyslcie to
a według mnie koliduje: Znajdziesz sobie pewniaka i grasz nim, że wygra mecz, że wygra 1. tercję i jeszcze handicap na niego. To jest uczciwe ?
Zgadzam się z Jacą (Jacem?)
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Chciał bym napisać ostatni post w tej sprawie !!

Przepraszam wszystkich modów za to jak na nich naskoczyłem ale to wszystko tylko z nerwów!!
Chciałem dzisiaj wygrać moje spotkanie trafił bym nawet gdybuście mi zaliczyli 3 mecz i kto wie czy bym nie wygrał i bym miał w tabeli dodtakowe 4 pk !! Chcałem je zdobyć zeby mieć jeszze jakieś szanse na dalszy awans ale teraz je juz całkie straciłem !! ???? :cry: nie chodzi mi o to ze chciałem wygrać jakomś kase chodzi o to ze fajnie sie tu bawie bo nigdzie indziej nie ma zadnej takiej ligi typerów !! Powracająć do postów innych jak widze pare osób sie zgadza z moją opinia wiec jak widać powinno to dać coś to myślenia moderatorom !!
Fox71 ---&gt; piszesz ze zawsze tak było ale skąd ja mogłęm wiedzieć ze zawsze tak było jak ja dopiero pierwszy raz sie bawie w takiej lidzie i nie tylko ja tu jestem 1 raz !!
Dalej jezeli zauwazyłem ze innemy graczowi który miał ze mną pojedynek zostało zaliczone takie coś i był to w dodatku moderator : No to pomyś czy ty na moim miejscu nie zrobił byś tak samo : W regulaminie nic o tym nie pisze a MOderator ma zaliczone takie ćoś no pomyśl !!
Grzesio ---&gt; nie gadakj ze mu tych 1 tercji nie zaliczyłem bo nie mogłęś bo nigdzie tam nie było remisu !! I nie gadaj ze by to nic nie zmieniło jak byś mu tego nie zaliczył bo by było po pierwsze bysmy mieli obydwoje po 0.0 ako a wtedy był wynik 1-0 dla mnie wiec bym moze to nawet wygrał a tak zaliczyliście i było 1-1 i fakt udało mis ie wygrać dogdywke ale co by było gdybym przegrał i ktoś by to inny teraz np postawiony w mojej sytuacji znalazł ??
Przepraszam wszystkich za zamieszanie ale naprawde czuje sie strasznie oszukany !! Bo to miało wyłonic najlepszych graczy a nie tych co grali na pałe LIgi Błoruskie czy czy tam jakie bo jestem przekonany z enikt sie takimi ligami nie interesuje pozdro dla wszystkich i licze ze to wszysto jakoś rozwazycie !! Bo ja nie widze problemu w tej kolejce zaliczyć te typy a już od następnej wpisać to w regualmin !! Bo ja rozumiem gdybym podał 3 te same mecze i 1,x,2 to wtedy byście mogli mieć pratensje ale jak ja gram 1 tercje mało goli i cały mecz to nie ma nic takie wspólnego wiec prosze naprawde rozważcie to !! BO to nie tylko sie sie tak czuje pozdro !!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Niestety muszę zrezygnować z uczestnictwa w konkursie. Mój komputer doznał &quot;trwałych uszkodzeń&quot;, więc jestem generalnie odcięty od internetu:/ Możliwość sporadycznego odwiedzenia forum nie daje mi możliwości dalszej gry. Sorry za kłopot i pozdro!
 
T 0

tokaj

Użytkownik
Mam prośbe do modów. Czy mógłby ktoś zająć sie grupą F ? Powoli zaczyna sie galimatias i nie wiadomo kto na którym miejscu jest. Faza grupowa wchodzi w końcówke i fajnie by było wiedzieć kto gdzie sie znajduje.
Jutro już przedostatnia kolejka. Tabela jest po 7 kolejkach. Grupa F.
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
Teraz to mnie na powaznie wkur..... 12 kolejka gralem znowu z Dominiciem... NIe chce wywlekac tego co sie stalo na forum takze prosze o jak najpilniejsze skontaktowanie sie ze mna ktoregos z moderatorow w celu wyjasnienia! Albo zostawcie wiadomosc na PW albo niech sie ktos odezwie na gg :187609. Dzisiaj sprawa ma zostac wyjasniona:]
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Zbliża sie koniec rundy grupowej, niektórzy już zapewnili sobie awans i pewnie są ciekawi jak ja wg jakiego klucza wyłonione zostaną pary 1/16?? Czy zostaną one rozlosowane czy wybrane wg. jakiegoś klucza?? Pozdrawiam czekam na odp.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Co do 1/16 finału to będzie tak: każda pierwsza osoba w grupie dostanie swojego rywala, która zajęła miejsce 4 w innej grupie. Natomiast miejsca drugie dostną rywali z miejsc trzecich w innych grupach.

pzDr
 
Do góry Bottom