>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Czy kursy na kuponie można podawać z różnych buków, czy wszystkie muszą z tego samego?

Panie kolego czytaj uwaznie Regulamin konkursu,są w nim wymienione nazwy buków - tylko i wyłącznie Gamebookers , Bwin , Bet365.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam!

W jaki sposób w pierwszej fazie będą wybierane pary? Odbędzie się jakieś losowanie, czy po prostu decyduje kolejność zapisów? Ile będą trwać zmagania w pierwszych fazach (czas, czy liczba wygranych spotkań?). Dziękuję za odpowiedź, wszystkim życze powodzenia, niech wygra najlepszy!
Odbędzie się losowanie.Pierwsza faza, jak uzbieramy odpowiednia liczbę osób, eliminacje 1/128,nie sadzę ,abyśmy uzbierali 256 uczestników jak początkowo planowaliśmy,później rozgrywki grupowe mecz i rewanż.Resztę masz w regulaminie.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Panie kolego czytaj uwaznie Regulamin konkursu,są w nim wymienione nazwy buków - tylko i wyłącznie Gamebookers , Bwin , Bet365.
Przeczytałem bardzo uważnie, chodzi mi o to czy jak podaję kupon z 5 typami to mogą być np. 2 kursy od GB, 2 od Bwin i 1 z Bet365 czy wszystkie muszą być z tego samego.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Przeczytałem bardzo uważnie, chodzi mi o to czy jak podaję kupon z 5 typami to mogą być np. 2 kursy od GB, 2 od Bwin i 1 z Bet365 czy wszystkie muszą być z tego samego.
Nie, nie - raczej na pewno z tego samego ????
Tak było przynajmniej rok temu :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Uwaga ważne!!!

Ostateczne zapisy do turnieju zostają przedłużone do soboty do 19:00 lub do 128 zapisanych userów.


 
losu 0

losu

Użytkownik
Nop to juz rozumiem czyli musze na raz wplacic czyli wychodzi okolo 30 zeta no to spokojnie sie wyrobie dzieki za pomoc ;]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś do 19;00 są zapisy. Później zajmiemy się losowaniem. Jak widać jest mniej chętnych niż w poprzednich edycjach. Dlatego będzie tylko jedna runda kwalifikacyjna a nie jak początkowo zakładaliśmy dwie.
Zapraszam do zapisów. Wcześniej do zaznajomienia się z regulaminem.

 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zostało niewiele,tylko niecałe 2 h do końca zapisów do turnieju.Tylko zostało wolnych 23 miejsc...O 19 zamykamy temat.Niech wygrają najlepsi.Niby tylu jest znawców hokeja ,w szczególnosci NHL ,a tu taka bieda.Widać,że strach przed rywalizacją wielu związał ręce ...
&lt;!-- / message --&gt;&lt;!-- sig --&gt;
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
czy moge juz wytypowac jakies typy ? jezeli tak to gdzie mam to wpisywac? załozyc nowy temat z moim przeciwnikiem??????
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie można typować już jutro wieczorem - aby coś z nocnych meczy NHL postawić.. w poniedziałek spotkań jak na lekarstwo ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chodzi o to, że np. podasz mecz Lukko vs Rauma to możesz podać tylko jeden typ z tego meczu np. na wygraną gospodarzy. Jeśli podasz kolejny typ z tego samego spotknia na dany dzień to automatycznie się nie liczy. Rozumiesz już :?:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to chyba jest jasne bo u jakiego bukmachera mozna typowac takie same spotkania na kuponie a przeciez podajemy AKO
właściwie sie dziwilem ze ten punkt powstal dlatego zadalem pytanie upewniając sie czy chodzi dookladnie o to

Taki rodzaj zakładu to doszukiwanie sie luk w regulaminie więc powinien powstac ogólny punkt przestrzegający przed takimi czynnościami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom