>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jest problem, dlaczego nie ma mnie w zadnej z wylosowanych par?
Już znalazłem problem. &quot;Zagubiła&quot; się jedna para na kartce. Masz parę. Wszystko Ok. :spokodfhgfh:

51. .KB - Koziuch

.KB pewnie by się odezwał ;)
no to chyba jest jasne bo u jakiego bukmachera mozna typowac takie same spotkania na kuponie
Tommy można. Np. w bet365 z jednego meczu możesz zagrać dubla sobie typu win+over na mecz. Właśnie tak ja typowałem w jednej edycji i zostało mi to potraktowne jako przegrana.
Ale w konkursie obowiązuje 1 typ na 1 mecz.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja mam taki postulat żeby zacząć od wtorku, bo na poniedziałek oferta hokejowa jest wręcz dramatycznie uboga ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W poniedziałek masz 4 mecze NHL, 1 mecz Elitserien, sporo meczów 2 ligi Szwecji. Spokojnie można znaleźć tyle typów żeby nie powtarzały się z rywalem.
Sądzę, że będą gorsze dni niż ten poniedziałek. Kolejki będą przekładane jeśli na prawdę nie będzie co typować.
Konkurs musi być zakończony do 10 stycznia. Taka jest umowa z bukiem. I tak termin został przesunięty bo miał konkurs się zakończyć do końca roku. Ale wypada okres świąteczny z typowania bo tam mało co gra.
gdzie moge typowac mecze jesli juz mozna ?
Dramat... rozejrzyj się po tym dziale a znajdziesz temat do typowania...
Jeśli nie znajdziesz to kliknij na ten napis:
Runda eliminacyjna- 1 kolejka-&gt; 10.11.2008
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
vader dzieki tak myslałem ale nikt tam jeszcze nie typoje wiec chciałem sie upewnic dlatego napisałem
Vader // przeczytaj co jest tam napisane. Temat jest jeszcze zamknięty. Będzie otworzony od 15;00
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prosimy przed wysłaniem swoich typów upewnić się (odświeżyć stronę) czy rywal ich nie podał. Bo już była sytuacja, że minutę po poście jednej osoby napisał rywal i powtórzył się typ.
Jeśli jest to powiedzmy minuta, dwie to poprawimy typ jeśli ktoś poda zastępczy. Ale jeśli ktoś przez nieuwagę poda taki sam typ to nie będzie zlituj... typ liczony jako chybiony...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pojawiły się małe błędy w typowaniu u kilku osób.
1. Wklejamy typy według wzoru. Czyli także razem z datą i godziną.
U kilku osób brakuje dat i godzin.

Przykład poprawnego podawania typów:
42. Red - Vader

10/11/2008 / 01:00 Calgary Flames - Chicago Blackhawks over 5,5 1,83
10/11/2008 / 01:30 Edmonton Oilers - New Jersey Devils, 1 MoneyLine, @1.86
10/11/2008 / 02:00 San Jose Sharks - Phoenix Coyotes, 2 MoneyLine, @2,30
10/11/2008 / 19:00 Linköpings HC – Skellefteå AIK, 1 , @1.80
10/11/2008 / 19:00 Vastreas - Nybro, over 6.5, @2.10
bet365
AKO: 29.59


Jeśli gramy typ na końcowe zwycięstwo to trzeba to także zaznaczyć w sposób-&gt; ML, MoneyLine, OT+SO.
Proszę również pamiętać że my będziemy rozliczali tak typy jak rozlicza to dany buk z którego bierzecie kursy!
Jest to bardzo ważne w przypadku grania MoneyLine na ligi europejskie i NHL. Są różnice!
Jeśli ktoś nie zaznaczy, że typuje końcowy wynik to przyjmujemy to jako że grał czas regulaminowy.
Póki co naruszenia regulaminu są w postaci braku dat, godzin, jeden przypadek edycji postu.
Jako, że to pierwsza kolejka traktujemy to ulgowo.
Ale od drugiej kolejki będą to typy chybione czy też dyskwalifikacje!
Dziś zdecydowaliśmy się na dyskwalifikacje typów podanych przez usera:
Xavy
Typy jakie podał świadczą o tym, że wcale nie czytał regulaminu lub przeczytał go bardzo nieuważnie... :-|
Od następnej kolejki nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo.
CZYTAJCIE REGULAMIN.
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
Pojawiła się mała niezgodność w moim typie, jeśli można to proszę o poprawę

10/11/2008 / 02:05 Florida Panthers - Anaheim Ducks --- 1 - @1.72

Chodzi o zamianę 1 na 2, bo kurs podany na Anaheim ale nie wiem dlaczego tam ta 1 mi wskoczyła zamiast 2.

Poprawione fox71.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocne typy podliczone, w razie błędów,wpisywać je w tym temacie.Prosimy o podawanie typów ,według wzoru,nie wklejanie print screena,również przypominamy ,ze liczba typów które można podać w turnieju = 5
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dziś zdecydowaliśmy się na dyskwalifikacje typów podanych przez usera: Xavy

Typy jakie podał świadczą o tym, że wcale nie czytał regulaminu lub przeczytał go bardzo nieuważnie...
Czytałem,czytałem tyle,że wczoraj po prostu byłem...rozkojarzony bardzo (problemy osobiste...) i na śmierć zapomniałem o tym,że nie można grać wszystkiego z oferty...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w moich typach na jutro w dacie jest maj a nie listopad mam nadzieje ze nie zostane ukarany za typowanie meczy z przed pół roku ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Mam pytanie:

Podałem 4niezgodne z regulaminem mecze...Ale 1jest zgodny z regulaminem,jeśli go trafię to będzie się to mi liczyło???
To ważne,bo mój rywal do tej pory w ogóle nie typował,więc jeśli nie zatypuje,a ja trafię ten jeden meczyk,to wygram pierwszy mecz...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Przepraszam,że post pod postem no ale muszę napisać,że mój przeciwnik nie podał w ogóle swoich typów,natomiast mój jedyny prawidłowy typ wszedł.
W wynikach jest już podane,że przegrywam 0:1...Ja rozumiem,że mój Rywal to &#39;gruba ryba&#39; na tym forum ALE TO NIE FAIR

Jak może on prowadzić,skoro nawet typów nie podał???:kwasny4565:

Liczę na sprawiedliwe rozstrzygnięcie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przepraszam,że post pod postem no ale muszę napisać,że mój przeciwnik nie podał w ogóle swoich typów,natomiast mój jedyny prawidłowy typ wszedł.
W wynikach jest już podane,że przegrywam 0:1...Ja rozumiem,że mój Rywal to &#39;gruba ryba&#39; na tym forum ALE TO NIE FAIR

Jak może on prowadzić,skoro nawet typów nie podał???:kwasny4565:

Liczę na sprawiedliwe rozstrzygnięcie
Nie podał ,dlatego ,że Twoje typowanie uznaliśmy za żenujące i nie zgodne z regulaminem.Koniec tematu.Pozdrawiam fox71.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Nie podał ,dlatego ,że Twoje typowanie uznaliśmy za żenujące i nie zgodne z regulaminem.Koniec tematu.Pozdrawiam fox71.
No sorry bardzo,ale nie uważasz -czy też- uważacie,że należało o tym (że Marcin nie będzie typował w związku z moimi żenującymi typami) napisać wcześniej???
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
No sorry bardzo,ale nie uważasz -czy też- uważacie,że należało o tym (że Marcin nie będzie typował w związku z moimi żenującymi typami) napisać wcześniej???

16. Marcin-Odra - Xavy


2008-11-10 19:00 VIK Väster&amp;aring;s HK - Nybro Vikings IF 1 1,40
2008-11-10 01:05 Calgary Flames - Chicago Blackhawks
Czy końcowy wynik będzie parzysty czy nieparzysty? (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Typ: parzysty 2,55
2008-11-10 01:35 Edmonton Oilers - New Jersey Devils - 01:35
Czy końcowy wynik będzie parzysty czy nieparzysty? (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Typ: parzysty 2,55
2008-11-10 02:05 Florida Panthers u Anaheim Ducks - 02:05
Czy końcowy wynik będzie parzysty czy nieparzysty? (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Typ: parzysty 2,55
2008-11-10 02:05 San Jose Sharks u Phoenix Coyotes - 02:05
Czy końcowy wynik będzie parzysty czy nieparzysty? (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Typ: parzysty 2,55

AKO: 59,19
Bukmacher: Bwin

Dyskwalifikacja w tym meczu.
Trafione AKO: 0

Było trąbione, żeby czytać regulamin!!!
Takich typów nie podajemy!
Masz szanse w kolejnym meczu.


Edytowane przez Vadera wczoraj po 22 :00.Jest wyraźnie napisane.

Dyskwalifikacja w tym meczu.
Trafione AKO: 0


Xavy koniec tematu,trzeba było patrzec co typujesz.Jeszcze jeden post na ten temat,dostaniesz promocję.Wszyscy wiedzieli jak typowac tylko Ty NIE!!!!Pozdrawiam fox71
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
czemu mi nie zaliczono typu linkopings- skellefta wynik pierwszej tercji 1?? linkopings wygrało 2:1


Poprawione.Pozdrawiam fox71.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom