>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
proszę o wklejenie tego typu do &quot;Dnia 15&quot; (później niestety nie będę miał możliwości wpisać meczu). Bardzo dziękuję.

#19 30.04. godz. 03:00
Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks
typ: Canucks
kurs: 2.05
buk: betway

bilans: 755 ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mam pytanie, czy mozna podawac typy na zwyciestwo w pierwszej tercji, ale -0,5? Bo w sumie to i tak oznacza zwyciestwo minimum 1 bramka, jedynie nie dopuszcza mozliwosci remisu jak typ na ML.
Cytat:
Napisał maritos
By Nivet




Jako, że handi za bronione a typ nie wszedł to co w takim razie? Kolejne -100, chyba tak powinno być..? I w sumie calkiem niedawno nivet chyba do kogoś z wykrzyknikiem napisał, że handi się nie stawia a teraz sam to robi, także coś mi tutaj nie pasuje. Proszę o rozpatrzenie tego jakoś sprawiedliwie.



Pozdrawiam Maritos
Handi -0.5 1st Period Winner -1 - o co kamą ? Betway taką oferte ma na pierwszą tercję + ew ML 1st Period. Typowałem że pierwsza tercję wygra WSH ,nie wygrało wiec -100, typ zgodny z regulaminem....
Jak widać dwie strony wcześniej moderator konkursu wyraźnie napisał że tego typu zakładu nie typujemy, regulamin zresztą jest napisany w sposób przejrzysty i nie ma tam mowy o typowaniu Spread. Pisanie że typ zgodny z regulaminem było jak widać na wyrost
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Dzięki Odisio, że wytłumaczyłeś nivetowi w czym rzecz czy jak on to napisał &quot;o co kamą?&quot;. Teraz wracam do pytania - jako, że nivet podał zły typ, który został w temacie zakazany to powinien dostać kolejne -100j za próbę oszustwa ? - myślę, że tak będzie najsprawiedliwiej.

Pozdrawiam Maritos

Pozdrawiam Maritos
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Dzięki Odisio, że wytłumaczyłeś nivetowi w czym rzecz czy jak on to napisał &quot;o co kamą?&quot;. Teraz wracam do pytania - jako, że nivet podał zły typ, który został w temacie zakazany to powinien dostać kolejne -100j za próbę oszustwa ? - myślę, że tak będzie najsprawiedliwiej.


Pozdrawiam Maritos


Pozdrawiam Maritos

:-D:-D:-D:-D za próbę oszustwa ?

Panie coś Pan ? ????

Przyznać muszę że nie widziałem wcześniej odpowiedzi Foxa na post innego usera - mój błąd.

Pomijam już to że skandalem dla mnie jest zakaznie typowania wygranej gospodarzy czy gości w pierwszej tercji w formie spreadu (-0.5), powtórze się ale taka opcja jest równa 1 czy dwójce w standardowym 1x2 1st Period.

Generalnie możecie mi jeszcze dać 100j za to że dalej dyskutuje, leje na to.
Tylko podejmijcie decyzje szybko bo nie wiem ile mam wpisać do bilansu przy oddawaniu następnego typu.

Z Poważaniem, brakiem zrozumienia i ironią,
????
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Sry... troche ostro powiedziane, bo dla mnie regulamin to regulamin i naginanie go to oszustwo (nie jakieś wielkie ale jest). Oczywiście, że w pewnym sensie masz rację co do tego rozumowania, ale jeżeli w regulaminie nie ma wzmianki o takim pojmowaniu handi jak Ty to raczej nie możesz sobie podpinać swojego rozumowania, tym bardziej, że zostało to wcześniej rozpatrzone przez foxa ????
I jeszcze jedno:
Tylko podejmijcie decyzje szybko bo nie wiem ile mam wpisać do bilansu
Do kogo kierujesz to zdanie... bo chyba nie do mnie... :p

Pozdrawiam (bez napinki) Maritos
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie... straszny brak życzliwości u Was. Nie obrzucajcie się tak.
Kilka osób nieprawidłowości uczestników mi pisało na PW.
Dziś i jutro będę liczył wszystko.
W kwestii typowania 1 tercji.
OFICJALNE STANOWISKO JEST TAKIE:

Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2).
Początkowo miał być bukmacher Betway jako główny oraz 2 dodatkowe. Taki bukmacher który miałby pełną opcję do obstawiania na 1 tercję. Niestety nie można było dodać tego trzeciego buka. Jedynie buk bet365 był akceptowany...
Stąd wynikło ograniczenie w ofercie typowania.
Typ -0.5 to nic innego jak zwykłe win (jedynki) w ciągu 20 minut tercji. Remis lub wygrana &quot;dwójki&quot; oznacza porażkę zakładu.
Wytłumaczył ten rodzaj zakładów nivet.
1 tercja 1 ewentualnie 2 to handi -0.5 -&gt; tutaj nie ma zwrotów w przypadku remisow w pierwszej tercji
1 tercja 1x ewentaualnie x2 to właśnie jest to +0.5 -&gt; w przypadku remisu wchodzi ta opcja (jesli gramy +0.5)
1 tercja ML - 1 lub 2 -&gt; jesli remis to zwrot jesli 1 a gralismy 1 to wygrana jesli 2 a gralismy 1 to wtopa.

Z obecnej oferty buków nie można typować 1,x,2
Teoretycznie można uznać typ -0.5 jako typ 1. Tyle, że regulamin nie przewiduje typowania handicapów.
Od teraz dozwolone opcje typowania na 1 tercję to: 1,2 (czyli &quot;jedynka&quot; lub &quot;dwójka&quot;, w przypadku remisu zwrot.
Oraz zamiast dotychczasowej jedynie w teorii typowania 1,x,2 następuje zmiana na możliwość typowania
-0.5--&gt; wygrana &quot;jedynki&quot; oraz
+0.5--&gt; wygrana lub remis &quot;dwójki&quot;.
Bo de facto możliwość typowania 1,x,2 była martwa. Oba dozwolone buki nie mają w ofercie takich zakładów... Choć typowanie &quot;jedynki&quot; można uznać jako typ -0.5.
Co do typu niveta. Typ nie wszedł. Nie jest to potraktowanie jako oszustwo. Dostanie po prostu -100 za chybiony typ.
Ale mam konkretne sygnały osób które zawyżały kursy lub błędnie liczyły bilans. Dziś trochę podliczę tabelę. Może uda się wyrobić jutro aby była aktualna.
TROCHĘ ŻYCZLIWOŚCI PANOWIE BO ATMOSFERA JEST MAŁO SYMPATYCZNA... :|

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam wyjezdzam na weekend majowy czy moglby jakis admin napisac do mnie pw czy moglby wystawic moje typy. juz mam mniej wiecej jakie tylko kursy sprawdzic potem. z gory dziekuje bo nie chcialbym miec -100 kazdego dnia za brak typu.
W takich sprawach pisać na PW. Podajecie typy a my damy.
Dostałem już na 2 dni typy od Gutka84. Podam jego typy w jego imieniu.
Piszcie na PW typy jak nie będziecie mogli podawać typów :!:
Jeśli ktoś rezygnuje z konkursu to piszcie to tutaj w temacie lub na PW. Takie osoby będą usuwane z tabeli :!:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Dobra panowie, wszystko się wyjaśniło, oczywiście z rozumowaniem się zgadzam, ale to co razi to zła kolejność rzeczy w zmianie tego regulaminu. Jeżeli Vader osoby do Ciebie pisały i były sygnały to regulamin powinien być oficjalnie zmieniony tak jak teraz i powinny zostawać podawane typy. Niestety tutaj to wygląda nie tak jak powinno, bo Nivet podał typ i dopiero zmieniono regulamin a myślę, że powinno być to zmienione wcześniej tak żeby każdy mógł wiedzieć o takiej możliwości i obstawiać. Nivet typu nie trafil, ale gdyby trafił to &quot;były do przodu&quot; względem innych, ponieważ szybiej wiedział od innych, że tak można. Dlatego na przyszłość, jeżeli mają być wprowadzane jakieś zmieny to uważam, że powinno być to w kolejności - &#39;regulamin&#39; =&gt; &#39;typy&#39;.
To tyle ode mnie na ten temat i życzę wszystkim trafionych typów ????

Pozdrawiam Maritos
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie zrozumiałeś mnie... ludzie do mnie pisali w innych sprawach niż te typy na 1 tercję.
M. in. pisali to, że ludzie bezczelnie kopiują typy od kogoś nie patrząc na to, że od 2 godzin już takich kursów nie ma. Albo błędnie sobie liczą typy na under/over.
Jestem na etapie liczenia i wszystkie nieprawidłowości zostaną wychwycone.
A o typach na 1 tercję nikt nie pisał do mnie na PW.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
A ja uwazam ze o co tyle walki...przeciez to tylko zabawa. A tak naprawde wiadomo, ze wiekszosc robi kase na Play Offach &quot;prywatnie&quot;... Wiec o co tyle walki...
Zapisanych jest ponad 100 osob a typuje juz nie cale 30;)?! Tyle to nas w spolecznosci NHL jest;)
Vader napewno panuje nad sytuacja i &quot;wydymac&quot; tez sie nie da, bo sam startuje...
Wiec peace panowie bo zaczyna sie weekend plus bank &quot;holyday&quot; a to zonacza wiecej czasu na ogladanie spotkan po nocach;D
pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Seku(L)ar nie widzę tu walki to jest temat &quot;Pytania, propozycje, niezgodności&quot; więc odpowiedni do tego typu rozmów , konkurs ma być przede wszystkim zabawą ale zabawą pod kontrolą moderatorów tak żeby wszyscy czerpali z tej zabawy sprawiedliwie i równo. Mam wrażenie że pewne sprawy wymknęły się tu lekko spod kontroli, zmian w regulaminie miało nie być nagle się pojawiają, podobnie z drabinką zamieszanie (czego już nie chce rozdrapywać bo było minęło)
Dziękuje wszystkim za zabawę, proszę moderatorów konkursu o wykreślenie mnie z listy uczestników -&gt; niech wygra najlepszy Panowie ????
A na koniec jeszcze takie moje pytanie w stronę &quot;konkursowej władzy&quot;, czy w przypadku wygrania konkursu przez osobę posiadającą już rangę TYPER, prawo do otrzymania rangi przejdzie na kolejnego uczestnika pozostającego w danej chwili bez rangi ? Czy po prostu nie zostanie przyznana ?
Pozdrawiam
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Moim zdaniem nie powinno byc czegos takiego jak skreslenie z listy na zyczenie.
W pierszych danich konkursu byly po 4 strony typow, teraz juz tylko 2.
Kazdemu kto olewa po - 100 za niepodany typek i koniec.
Jestem ciekaw czy te osoby, ktore sa na plusie tez pisza aby je skreslic ;-)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Skreslenie jest ok, jesli ktos juz nie chce sie bawic to spoko, ale zmienianie zasad w trakcie gry;/ troszke lipnie... Nie protestuje ale srednio mi sie to podoba...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moim zdaniem nie powinno byc czegos takiego jak skreslenie z listy na zyczenie.

W pierszych danich konkursu byly po 4 strony typow, teraz juz tylko 2.
Kazdemu kto olewa po - 100 za niepodany typek i koniec.

Jestem ciekaw czy te osoby, ktore sa na plusie tez pisza aby je skreslic ;-)
To jest tylko Twoje zdanie,lecz całe szczęście nie masz na to wpływu. buźka
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ja uwazam ze o co tyle walki...przeciez to tylko zabawa. A tak naprawde wiadomo, ze wiekszosc robi kase na Play Offach &quot;prywatnie&quot;... Wiec o co tyle walki...
Konkurs to czasami typy i taktyka zupełnie inna niż rzeczywista gra.
Dziś sam w konkursie wpadłem szukając &quot;wyższych kursów&quot; i tym samym tracąc -200 a &quot;w realu&quot; zagrałem to co powinno wejść. Lidstrom finansowo mnie uratował...
A na koniec jeszcze takie moje pytanie w stronę &quot;konkursowej władzy&quot;, czy w przypadku wygrania konkursu przez osobę posiadającą już rangę TYPER, prawo do otrzymania rangi przejdzie na kolejnego uczestnika pozostającego w danej chwili bez rangi ? Czy po prostu nie zostanie przyznana ?
Ranga Typer jest za pierwsze miejsce. Hymn na Igrzyskach grają tylko temu kto wygrał... ;)
Droga do rangi Typer nie tylko wiedzie poprzez wygranie konkursu. Odisio Ty o tym wiesz ;) A inni jeśli chcą uzyskać rangę teraz mogą się dowiedzieć. Wystarczy merytorycznie &quot;wykazać&quot; się na forum. Jeśli nie zostanie to zauważone przez modów to zawsze można samemu napisać, że aspiruje się do tej rangi.
Jestem ciekaw czy te osoby, ktore sa na plusie tez pisza aby je skreslic ;-)
Chyba, żaden z uczestników, który zrezygnował z konkursu nie był na plusie... Dla mnie to też dość jasne- skoro nie mam na nic szans to strata czasu i daję sobie spokój :|
Ale prawda jest taka, że można nic nie zgłaszać. I co to zmieni? -100 za każdy brak typu dziennie. Tyle, że w tabeli ja pisze &quot;OUT&quot; i dalej nie będę liczył.
Skreslenie jest ok, jesli ktos juz nie chce sie bawic to spoko, ale zmienianie zasad w trakcie gry;/ troszke lipnie... Nie protestuje ale srednio mi sie to podoba...
Zmiany były dwie. Jedna zaostrzyła błędne typowanie. Druga zmieniła typowanie na tercję. Już pisałem, że typy 1,x,2 były właściwie martwe. Chciałem, żeby dozwolony był jeszcze jeden buk, który w mojej ocenie ma najlepszą ofertę. Niestety nie można było go dodać. Opcje 1,x,2 na 1 tercje nie są oferowane ani przez Betway ani przez bet365.
Teraz pomyślcie jak ograniczone możliwości typowania będą jak będzie finał Pucharu. Jeden mecz. Prawie każdy będzie dawał to samo. Wtedy część mogłaby powiedzieć, że &quot;nie ma czego typować&quot;.
A na koniec co do &quot;zamieszania&quot; przy tabeli... BigPapi jest przykładem osoby, która tego zamieszania wcale nie miała...
Spokojnej zabawy Panowie :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Konkurs to czasami typy i taktyka zupełnie inna niż rzeczywista gra.
Dziś sam w konkursie wpadłem szukając &quot;wyższych kursów&quot; i tym samym tracąc -200 a &quot;w realu&quot; zagrałem to co powinno wejść. Lidstrom finansowo mnie uratował...

Popieram:spokodfhgfh: od wczoraj tez go kocham:spokodfhgfh:


Co do wzbogacenia oferty to w sumie troche racji masz, bo faktycznie im wieksza oferta i mozliwosci tym ciekawiej i ludzie typuja inaczej a nie tak samo...

Co nie zmienia faktu, ze nie powinno sie zmieniac zasad w trakcie gry, bo to zazwyczaj nie za dobrze wychodzi, nawet patrzac na wczoraj dwa remisy w 1t...

Ale zgadzam sie, ze bogatsza oferta sprawia, ze zawodnicy typuja inaczej...
Sam w tym konkursie gram zupelnie inaczej niz naprawde, wpadam podobnie jak Vader szukajac lepszych kursow, bo to nic nie kosztuje...

pozdrawiam.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
proszę o zmianę w moim typie #22
na Canucks &#39;60
i kurs 2.10 zamiast 2.05
dziękuję.
Vader // Poprawione ;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Zapomniałem dopisac do ostatniego posta numeru #23. Prosze o zmiane. Dzieki i pozdrawiam
Vader // dodane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom