>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Przykro jest mi pisać tego posta ale niestety wyniki są tak beznadziejne ze nie ma już najmniejszego sensu trwanie dalej w tej niemocy.
Proszę o skreślenie mnie z listy uczestników konkursu.
Dzięki za zabawę i powodzenia pozostającym w konkursie :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Znowu się walnąłem z bilansem, nie odjąłem nic za błędny typ. Przy wczorajszym typie powinno być +465 a nie +565
Vader // Poprawione.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kiedy pojawi się aktualna tabela konkursu?
Dziś wieczorem.
W Tabeli będą wynik typów codziennych i obok wyniki za I rundę typów długoterminowych.
Kilka osób gdzieś na początku pomyliło swój bilans, niektórzy na swoją niekorzyść, niektórzy na swoją korzyść.
Od momentu tabeli każdy będzie mógł zweryfikować swój bilans.
Osoby które nie podawały typów od &quot;dłuższego czasu&quot; a także osoby które zgłosiły rezygnację z konkursu mają w tabeli dopisek &quot;OUT&quot;.
Jeśli chcą być jednak klasyfikowani to muszą napisać do mnie PW. Wtedy policzę ich bilans od początku...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ręce mi opadają przy liczeniu...
Dziś ponownie spróbuję sprawdzić jeszcze raz bilanse które w ogóle się nie pokrywają z tym co Wy piszecie. Chyba tylko ok. 5-6 uczestników co zostało na placu boju ma zawsze taki bilans jak mi wychodzi.
Część kompletnie źle sobie liczyła. I w pewnym momencie są tak duże rozbieżności, że muszę daną osobę od samego początku jeszcze raz podliczyć.
Smutne jest to, że niektórzy nie potrafią dodawać i odejmować.
A jeszcze smutniejsze jest to, że za chwilę zostanie 10 uczestników bo sporo z Was po prostu wymięka...
Rozumiem, że część nie ma czasu podawać codziennie typów. Ale podliczając widziałem już wielu, którzy dobrze zaczynali, mieli po ok. +800, przyszła słaba seria to typów już nie podają i zaginęli w akcji...
Mam nadzieję, że dziś jednak ponownie sprawdzę te osoby z którymi są rozbieżności.
Bo zastrzeżeń żadnych nie mam tylko do bilansu 5-7 uczestników. Sami sobie liczą i wychodzi im tak jak mi. U reszty coś się nie zgadza...
 
S 13

serek92

Użytkownik
Wczoraj nie dałem rady podać typów,czy dzisiaj mam do bilansu dopisać -200 punktów.Typy podawałem codziennie do wczoraj no i troche głupio jakbym mial dopisać sobie minuoswe punkty..
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Nie, -100, bo trzeba minimum jeden typ dziennie podac. Mowi sie trudno, nie ma w tym konkursie rownych i rowniejszych, zreszta zawsze mozesz sie pocieszyc tym, ze przez te remisy prawie wszyscy sa tej nocy na minus ;]
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
po raz kolejny proszę o zmianę godziny - Anaheim gra jednak o 4:00 a nie o 23:00 czasu polskiego jak na początku sugerował betway.
dziękuję.
 
S 1

stres

Użytkownik
hmm to jest mozliwosc umieszcenia tej tabeli? bo miala juz byc ...a nima. nie musi to byc tabela oficjalna ale prowizoryczna, gdzie kazdy moglby porownac wynik z tym co sam sobie liczy, sprawdzic, poszukac bledow, skorygowac. pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To może tak.
Proszę wszystkich o ponowne sprawdzenie swojego bilansu od początku konkursu poza takimi osobami:
stres
Juan_Antonio
Thorngal
serek92
JuanRoman08
Pankracy
co do tych osób które pozostały w konkursie nie mam zastrzeżeń. To co ja liczyłem zgadza się z tym co Wy podawaliście. Nigdy nie było żadnych zastrzeżeń przy tych osobach.
Co do innych są rozbieżności. Wynikają one albo z moich błędów albo Waszych.
Więc jeśli macie czas to proszę Was o sprawdzenie ponownie swoich wyników. Ale przed tym przeczytajcie regulamin. Bo część z Was źle liczyła sobie bilans ze względu na nieznajomość regulaminu.
Swój bilans piszcie do mnie na PW.
 
S 1

stres

Użytkownik
To jest jakies pomysl.... wiec dzieki!
Rzeczywiscie musi byc wiele pomylek. Policzylem bilans &quot;pierwszego lepszego uczestnika&quot; pozostajacego w grze i troche mi sie nie zgadza.
Liczymy chlopy wiec, liczymy ????
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;10. Zawyżanie swoje bilansu lub zawyżanie kursów równa się z dyskwalifikacją uczestnika w zabawie. &quot;
&quot;6. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa...&quot;
To sa punkty regulaminu konkursu. Nie wiem czy uzytkownicy omylkowo podaja blednie swoje bilansy, czy jest to celowe ich zawyzanie. Kazdy powinien spokojnie usiasc i policzyc sobie bilans. W niektorych przypadkach ewidentnie widac, w ktorych miejscach sa bledy w rachunku.
Uwazam, ze w przypadku gdy bilans uzytkownika nie zgadza sie z bilansem opiekuna konkursu uzytkownik powinien byc napominany o tym fakcie. Po kilku napomnieniach powinny byc wyciagana jakies konsekwencje, bo mozna to uznac za probe oszustwa. Ale dyskwalifikacje z konkursu uwazam za zbyt brutalna na tym etapie. Punkty minusowe bylyby tu kara odpowiednia. Macie czas zeby podawac typy to i powinniscie go miec zeby je spokojnie przeliczac. Jezeli ktos ma problemy z rachunkiem pisac do mnie na PM, w razie mozliwosci pomoge w liczeniu.
To jest tylko moja opinia w kwestii konkursowej!
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom