>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
T 133

thorngal

Użytkownik
Co do wyników w II rundzie. Pisałem o tym, że czasami może się nie zgadzać rywal... Istotne będzie aby Wasz typ np. w obecnej sytuacji wiemy, że Vancouver ma awans i jest w 1/2 finału konferencji. Jeśli macie typ VAN awansuje do finału konferencji to nieważne z kim będzie walczyło w 1/2. Ważne że macie typ awans do finału konferencji. Dodatkowo bonus za wytypowanie poprawnego wyniku.
Będą na pewno takie sytuacje, że będziecie mieli innych rywali. Ten etap wymagał od uczestnika konkursu myślenia na baardzo długo do przodu. Na tym polegała trudność. Dlatego za każdy następny dobry typ jest więcej jednostek. A za wytypowanie zwycięzcy najwięcej...
Jednym słowem... jeżeli mamy St.Louis jako zdobywcę Pucharu, nie ma już dla nas żadnego znaczenia, jak w dalszej fazie rozgrywek pójdzie Vancouver? ???? No tak myślałem... niestety... ale wolałem się upewnić...

A co z tym... under/over? Gdzieś tam... pobieżnie zerkając... zauważyłem, że jednak piąta bramka strzelona w dogrywce nie jest przez uczestników konkursu uwzględniana przy zakładach typu under/over 5.0 - zakładając, że słusznie (przy graniu zakładu w Betway)... można postawić pytanie... czy zakłady typu under/over w Betwey i bet365 są... tymi samymi zakładami... Zgodnie z regulaminem wolno zagrać typ z oferty bet365 tylko wtedy, kiedy takiego zakładu nie oferuje Betway... (no wiadomo chyba o co chodzi... decydując sie na typ over 5.0 zdecydowanie wolałbym - przy podobnych kursach - zagrać go na zasadach obowiązujących w bet365...)
 
P 13

pankracy

Użytkownik
A mnie interesuje czy lub jak sprawdzacie,czy podane kursy sa prawidlowe?
Bo ostatnio widzialem jak ktos krotko przedemna podawal typ ML i napisal kurs 1,7 (niby z Betway) , a naprawde byl 1,67.....
W sumie duperele ale jednak.....
Pozdro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
jak to jest z tym under/over w betway? dogrywka nie liczy się do zakładu?
Wystarczyło przeczytać na stronce Betway.

O ile nie zostało wczesniej ustalone inaczej,wszystkie zakłady zostaną rozliczone na podstawie wyniku końcowego, po upływie regularnego czasu gry, nie wliczając dogrywek lub karnych,jeśli będa miały miejsce.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Mam propozycje,czy można było by raz na jakiś czas zagrać np za całą swoją stawke jakiś zakład(generalnie dobieranie samemu stawek na mecze),przykładowo raz na runde Playoff,troche to no nie fair grać cały czas za 100j bo można grać u buka i trafić kurs 1,50 za np 1000pln,albo kurs 3,5 za 5pln,wg mnie ciekawiej w konkursie było by liczyć zysk a nie wyższy kurs.Co o tym myślicie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Thorngal już Fox Tobie wyjaśnił. Przy grze na live w bet365 dogrywka i karne są uwzględnianie. Ale przy &quot;normalnej&quot; grze nie. Liczy się wtedy wyłącznie czas regulaminowy.
Pankracy jest to naruszenie regulaminu. Niestety ostatnio mam strasznie mało czasu na pilnowanie tego... ale podaj ten przykład na PW.
Shen Twoja propozycja zmieniłaby całkowicie konkurs... Gramy płaską stawką każdy typ. Na tym forum chyba każdy konkurs opiera się na podobnych zasadach... I nie zmienimy tego ;)
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Wystarczyło przeczytać na stronce Betway.

O ile nie zostało wczesniej ustalone inaczej,wszystkie zakłady zostaną rozliczone na podstawie wyniku końcowego, po upływie regularnego czasu gry, nie wliczając dogrywek lub karnych,jeśli będa miały miejsce.
Tak, to przeczytałem oczywiście... ale gdzieś tam inny zapis w innym miejscu posiał we mnie wątpliwości... A widać chyba, jakie na wszelkie nieścisłości mam... uczulenie;) W każdym bądź razie dzięki za wyjaśnienia...

Thorngal już Fox Tobie wyjaśnił. Przy grze na live w bet365 dogrywka i karne są uwzględnianie. Ale przy &quot;normalnej&quot; grze nie. Liczy się wtedy wyłącznie czas regulaminowy.
A tu się chyba jednak, drogi Vaderze... mylisz... Akurat w bet365 grywam czasami i w hokeju reguła &quot;not include OT&quot; obowiązuje tutaj na wszystkich rynkach poza.. NHL i NCAAH... W NHL &quot;- wszystkie rynki przedmeczowe oraz na żywo - Wszystkie zakłady zawierają dogrywkę/rzuty karnem chyba że podano inaczej. W przypadku meczu rozstrzygniętego rzutami karnymi, wówczas jeden gol będzie dodany do wyniku zwycięskiej drużyny i do sumy goli.&quot;

Nigdzie nie zauważyłem informacji, by na PO reguły ulegały zmianie (ani też przy kursach na u/o 5.0 jakichkolwiek dodatkowych zastrzeżeń). Pewnie grywasz tu wyłącznie hokej... europejski;)


Także moje pytanie o możliwość grania zakładów typu under/over (no poza under/over 5,5 oczywiście, przy których ta róznica w zasadach nie ma żadnego znaczenia) w bet365 jako... nie całkiem... tych samych jednak... tym bardziej... pozostaje... aktualne...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Tak, to przeczytałem oczywiście... ale gdzieś tam inny zapis w innym miejscu posiał we mnie wątpliwości... A widać chyba, jakie na wszelkie nieścisłości mam... uczulenie;) W każdym bądź razie dzięki za wyjaśnienia...



A tu się chyba jednak, drogi Vaderze... mylisz... Akurat w bet365 grywam czasami i w hokeju reguła &quot;not include OT&quot; obowiązuje tutaj na wszystkich rynkach poza.. NHL i NCAAH... W NHL &quot;- wszystkie rynki przedmeczowe oraz na żywo - Wszystkie zakłady zawierają dogrywkę/rzuty karnem chyba że podano inaczej. W przypadku meczu rozstrzygniętego rzutami karnymi, wówczas jeden gol będzie dodany do wyniku zwycięskiej drużyny i do sumy goli.&quot;

Nigdzie nie zauważyłem informacji, by na PO reguły ulegały zmianie (ani też przy kursach na u/o 5.0 jakichkolwiek dodatkowych zastrzeżeń). Pewnie grywasz tu wyłącznie hokej... europejski;)


Także moje pytanie o możliwość grania zakładów typu under/over (no poza under/over 5,5 oczywiście, przy których ta róznica w zasadach nie ma żadnego znaczenia) w bet365 jako... nie całkiem... tych samych jednak... tym bardziej... pozostaje... aktualne...
Regulamin jest ,równiez aktualny ,patrz pkt 8.Koniec tematu u/o!!!

8. Typy i kursy bierzemy tylko z oferty bukmachera Betway, jeśli takiego zakładu w ofercie Betway nie ma bierzemy z oferty bukmachera bet365
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
bez przesady... jak ktoś od kogoś kopiuje typ to jego obowiązkiem jest sprawdzić jaki jest kurs w danej chwili,a nie jak jeden z użytkowników jakieś kilka minut temu na Capitals dał kurs 1.85, a przecież kurs wynosi już, tylko w betwayu 1.62 na graczy ze stolicy... ludzie żyjcie !!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Proszę o poprawienie błędu z mojej strony , w temacie &quot;Dzień 10- NHL Playoff&quot; numer mojego typu to #15 a nie jak błędnie podałem #16

Dziękuje

/poprawione
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przypominam ,1 mecz ,1 typ.Wczoraj był tylko jeden mecz a userzy n3r0 i matju92 podali dubla na to spotkanie.Uznajemy tylko pierwszy typ za prawidłowy,drugi nie jest zgodny z regulaminem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prosze o dodanie bilansu (-189) do mojego posta, sorry za przeoczenie.
Dodane.
Pojawił się delikwent który celowo olewa i nie pisze swojego bilansu. Jeśli nadal będzie olewał to zostanie zdyskwalifikowany w konkursie.
Bilans jest po to żeby łatwiej można liczyć. To ma pomóc. Jak komuś się nie chce pisać to niech nie bawi się wcale jak ma robić łaskę...
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Mam pytanie, czy mozna podawac typy na zwyciestwo w pierwszej tercji, ale -0,5? Bo w sumie to i tak oznacza zwyciestwo minimum 1 bramka, jedynie nie dopuszcza mozliwosci remisu jak typ na ML.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom