>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

snajper 322

snajper

Forum VIP
Panowie nastapilo pewne nieporozumienia z podliczajacymi ???? Prosze sprawdzic czy w tabeli wszystko sie zgadza. Jezeli sa bledy (błedy w tabeli) pisac mi na PW a nie tutaj zeby nie bylo balaganu. Mysle ze od III kolejki juz bedzie bezblednie ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
UWAGA!
Każda kolejna prośba o poprawienie, dopisanie, zamienienie podana bez linku do postu/strony tematu nie będzie spełniona.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeśli są jakieś problemy z podliczeniem moich typów - http://forum.bukmacherskie.com/f252/3-dzien-21-01-2010-a-40597-7.html (post #123) to Ukraińcy pierwsi w meczu wzięli czas, czyli typ wszedł. Wiem bo oglądałem cały mecz praktycznie...
Czas dla trenera Ukraińców to 26:26 min z kolei Chorwatów – 29:55 min co widać tutaj http://www.sportresult.com/sports/hb/hbem10m/PDF/21012010/3/3HR.pdf jakby ktoś miał jakieś wątpliwości :razz:
Pozdrawiam i mam nadzieję, że w czymś pomogłem
 
G 277

geryx

Użytkownik
witam , poprosze o porawke w dzisiejszym typie ( strona nr 2), jest:
#8 godz: 20.15
zdarzenie:polska- Slowenia
typ: Polska |+1,5
kurs: 1,83

powinno być:
typ:polska:-2,5

oraz bilans :- 90

sor i dzieki z gory

//Hopkirk: poprawione
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Panowie nastapilo pewne nieporozumienia z podliczajacymi ???? Prosze sprawdzic czy w tabeli wszystko sie zgadza. Jezeli sa bledy (błedy w tabeli) pisac mi na PW a nie tutaj zeby nie bylo balaganu. Mysle ze od III kolejki juz bedzie bezblednie ????
Tabela dodana, prosze sprawdzic czy juz wszystko ok. Byc moze sa jeszcze pojedyncze przypadki blednego bilansu ale watpie. Jak cos to pisac na PW ws bledów
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ważna informacja.
Zakład:
Czechy - Węgry (1 połowa)
Typ: Czechy +0,5
Kurs: 9,0
Nie będzie podliczany z powodu ewidentnej pomyłki bukmachera, która już została poprawiona.
Wszystkich, którzy podali ten typ, po takim kursie, proszę o zmienienie typu, poprzez podanie go tutaj razem z linkiem do postu.
My wszystko poprawimy.​
 
E 0

esiek81

Użytkownik
3# godz:17:10
zdarzenie:Ukraina(-6.5 gola) vs Chorwacja
Typ:1
Kurs:1.80
buk: Ladbrokes
Podliczyłeś mi ten mecz na minus a powinien być na + poprawiłem to w moim bilansie
A jaki masz zakład? Ukraina wygrała 7 bramkami? Chyba raczej nie. Poza tym nie zgłosiłeś błędu, żeby Ci poprawić a także teraz podajesz błąd bez linku. Nie zmieniamy./Akarin
 
Do góry Bottom