>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Nie mogłem podać niczego zamiast meczu Czechy (-0.5) vs Węgry Typ: 1 Kurs: 9.00, bo byłem na egzaminie, co w takim przypadku? według regulaminu oficjalnie nie podałem 2 typów dziennie, nie byłem w stanie tego zrobić, będzie mi liczony jeden typ czy w ogóle??
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Pisałem do Ciebie na gg. Potem zniknąłeś jak napisałem.
Będziesz miał policzony jeden. Numeracją prowadzisz dalej jak dla dwóch. Tamtem rozliczamy jako zwrot, za 0 pkt.
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
nie zniknąłem, nie było mnie już o tej porze w mieszkaniu, zostawiłem po prostu włączone gg... mówi się trudno, fakt faktem, ze trzeba być czujnym i liczyć na takie pomyłki buka, bo kurs był z 1.7 przesadzony do 9.00, mam nadzieje że ktoś może skorzystał z tego bo typ był na ✅ ;) Pozdrawiam, życzę powodzenia w dalszej rywalizacji
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
UWAGA!
Każda kolejna prośba o poprawienie, dopisanie, zamienienie podana bez linku do postu/strony tematu nie będzie spełniona.

To było już na poprzedniej stronie podane! Ciężko się do tego zastosować?

 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Przypominamy :!:
Osoby, które zarejestrowały się w Ladbrokes i chcą skorzystać z promocji bukmachera obowiązuje ich regulamin:
  • Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
  • Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów Ladbrokes, korzystajacych z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
  • Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody MoneyBookers.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN klient otrzyma darmowy zakład o równowartości pierwszego depozytu. Maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN.
  • Każdy użytkownik ma 14 dni od momentu rejestracji na postawienie zakładów za łączna sumę 600 PLN.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN użytkownik musi zgłosić chęć odebrania darmowego zakładu pisząc email na adres: [email protected] , podając w tytule swoją nazwę użytkownika z dopiskiem „bonus”.
  • Jeśli darmowy zakład nie zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem: [email protected]
  • Darmowy zakład należy wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe z oferty Ladbrokes w ciągu 14 dni. Zakłady nie wykorzystane w tym okresie zostaną usunięte z konta gracza.
  • Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie.
  • W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
  • Unieważnione zakłady nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
  • Darmowy zakład może zostać wykorzystany tylko przez Internet.
  • Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
  • Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
  • Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
  • Oferta nie będzie ważna w dniu 10/04/2010
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Proszę o wypisanie mnie z konkursu i nie uwzglednianie w dalszych statystykach. Zawsze to chociaż troche mniej roboty przy sprawdzaniu typów i podliczaniu bilansu.
 
G 277

geryx

Użytkownik
wydaje mi sie ze po 4 dniu powinienem mieć bilans 90 a nie - 60 jak ktos z Was wpisał

/Hopkirk: -100-100+44-100+83+83+100-100= -90, poprawione
 
Do góry Bottom