>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dokładnie.
Błąd gry i tyle.
Czasem dwie bile (biała i niebieska) nakładają się na siebie tak jak napisał trance4life. Nic z tym nie zrobimy. No chyba, że Twój przeciwnik zgodzi się na powtórkę frejma, wtedy mnie, jako organizatorowi turnieju, nic do tego.
Problem rozwiązalo by przeniesienie się na Snooka 2004 ktory jak wiadomo takich bugów aplikacji wyraźnych nie posiada i ma duuuuzo lepszą grywalność ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Problem rozwiązalo by przeniesienie się na Snooka 2004 ktory jak wiadomo takich bugów aplikacji wyraźnych nie posiada i ma duuuuzo lepszą grywalność ????
Snook 2004 ma lepszą grywalność?
Moim zdaniem nie, jest dużo gorszy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jestem chętny do gry ;-) Więc czekam na wakat :p
Jeśli o tym mowa to zaczekamy do 14.02 i jeśli będą osoby, które nie zagrają nie jednego meczu to wtedy wasza trójka, która się tu zgłosiła dołączy. Czas na pierwszą rundę jest aż do końca lutego więc spokojnie zdążycie od 14.02 ;)

Potencjalni kandydaci do wypadnięcia (kolejność nie przypadkowa):

dawidek1991220 - ostatni raz na forum 4.02.

MattAZS - ostatni raz na forum 7.02.

5567 - ostatni raz na forum 8.02.

ruben1910 - ostatni raz na forum 8.02.

fanabujakA - ostatni raz na forum 8.02.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie,ja tak jeszcze odnosząc się do dalszej fazy turnieju,Czy nie lepiej by było podzielić Grupy w stosunku 4 po 8 a nie 8 po 4???Bo tak teraz przeczytałem sobie drugi raz regulamin i myślę,że nawet dla Was ma to korzyści,bo byłoby mniej bałaganu i nie zmieniłoby się nic od pierwszej fazy grupowej bo teraz rowniez mamy 4 grupy.....To tylko taka propozycja,ale rozważyć można;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No dobra, może być 4 grupy po 8 osób. Chciałem zrobić 8 po 4 ponieważ nie chce aby turniej trwał bardzo długo, ale myślę, że i ta opcja zaproponowa przez was nie będzie przedłuży zbytnio turnieju.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zrobiłem temat z numerami GG aby wszystko było czytelniej. Dostępny jest TUTAJ.

Kto jeszcze nie podał numeru, a chce to zrobić to może dodać go w tamtym temacie.. ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jutro wyjezdzam na 3 dni, więc dopiero w poniedziałek wieczorem bede dostepny. kto chce zagrac jeszcze przed weekendem, to dzisiaj po 21/22 moge zagrac ze dwa mecze. GG jest w bazie.
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Czy jest ktos w stanie odblokowac mnie na tych grach?(znac kogos z administracji) bo piszac do nich ja nie mam na co liczyc, mozna tak zrobic zeby tylko snook byl odblokowany wiec jak ktos jest w stanie pomoc to niech da znac ???? wtedy ja tez bardzo chetnie pogram ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czy jest ktos w stanie odblokowac mnie na tych grach?(znac kogos z administracji) bo piszac do nich ja nie mam na co liczyc, mozna tak zrobic zeby tylko snook byl odblokowany wiec jak ktos jest w stanie pomoc to niech da znac ???? wtedy ja tez bardzo chetnie pogram ????
Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Pisz w tej sprawie do wp.pl, tu piszemy tylko o turnieju forumowym, w którym Ty nie bierzesz udziału.
 
Do góry Bottom