>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
apel do osób z gr A, które nie odpowiadają na priv, albo z którymi się mijam. Dziś mam wolny wieczór, mogę grać.
PW
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mam podobną prośbę do osób z gr B, nie grałem jeszcze z użytkownikami: fanabujakA, Belchior89, michau, Hajduk... Proszę o kontakt w celu ustalenia daty pojedynków
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Co do regulaminu - mimo wiadomości na gg i pw na forum dana osoba się nie odzywa i co za tym idzie nie przejawia chęci rozgrywania meczu, tak więc dlaczego mam za nią cierpiec i dostac -3pkt w ostatecznym rozrachunku? Ja ze wszelkich sił staram się rozegrac mecz, a skoro przeciwnik nie jest tym zainteresowany - ja nie powinienem byc karany.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś chciałby rozegrać kilka spotkań, jest trochę wolnego czasu więc zapraszam przeciwników, grupa C - kontakt PW !
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co do regulaminu - mimo wiadomości na gg i pw na forum dana osoba się nie odzywa i co za tym idzie nie przejawia chęci rozgrywania meczu, tak więc dlaczego mam za nią cierpiec i dostac -3pkt w ostatecznym rozrachunku? Ja ze wszelkich sił staram się rozegrac mecz, a skoro przeciwnik nie jest tym zainteresowany - ja nie powinienem byc karany.
O kim mówisz?
 
R 0

rigodon

Użytkownik
w grupie D: b0unce i gandixnl
mają po 1 rozegranym meczu,i co dalej? na forum są codziennie a liczba rozegranych meczy jakoś im nie wzrasta
Może chociaż tutaj na to zaragują.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
w grupie D: b0unce i gandixnl
mają po 1 rozegranym meczu,i co dalej? na forum są codziennie a liczba rozegranych meczy jakoś im nie wzrasta
Może chociaż tutaj na to zaragują.
Typowy przykład olewania turnieju.
Zaakceptowali regulamin, który mówi w takim przypadku o banie.
Sami się o to proszą.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm moje spotkanie z &quot;mati987&quot; zostało rozegrane, jest pod jego wynikiem napisane, że jest zapisane, ale w terminarzu nie ma tego wyniku, tj 12 kolejka ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Problem w naszej grupie z rozegraniem meczy mają:
- gandixnl - 1 - 0 pkt - 0:4
- b0unce - 1 - 0 pkt - 0:4

Obaj gracze dostali wiadomości na pw, lecz nie raczyli odpisać. Gandixnl nawet podwał gg na forum, więc napisałem do niego, lecz nie dostałem żadnej odpowiedzi. Uważam za niesłuszne odjęcie obu stronom ujemnych punktów, gdyż Ci gracze olewają sobie turniej.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
W razie czego z osobami, z którymi jeszcze nie grałem zagrać mogę w przyszły weekend, bo teraz wyjeżdżam. Żebyście się nie denerwowali jak coś xd
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Problem w naszej grupie z rozegraniem meczy mają:
- gandixnl - 1 - 0 pkt - 0:4
- b0unce - 1 - 0 pkt - 0:4

Obaj gracze dostali wiadomości na pw, lecz nie raczyli odpisać. Gandixnl nawet podwał gg na forum, więc napisałem do niego, lecz nie dostałem żadnej odpowiedzi. Uważam za niesłuszne odjęcie obu stronom ujemnych punktów, gdyż Ci gracze olewają sobie turniej.
Zrobimy więc tak, że z osobami, które zagrały mniej niż 5 lub dokładnie 5 meczów ujemnych punktów nie będzie. Będzie natomiast walkower na niekorzyść tych &quot;olewaczy&quot;.
Osoby, które zagrały więcej niż 5 pojedynków będą traktowane normalnie i za nie zagranie takich meczów będzie -3 pkt dla obu stron.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Co się dzieje w grupie B??? Tabela nie jest aktualizowana od 16 lutego (popołudnie) a mod Michau chyba zaspał, nie dość że nie robi poprawek, to również nie jest aktywny od kilku dni i nie odpisuje na PW... Jak w takim razie dotrzeć do tego użytkownika?
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Czekam na kontkat osób z którymi nie miałem przyjemności zagrać. Piszcie na PW i gg:5695250. Nie było mnie przez ostatni tydzień ale już jestem i pełen zapału i chęci czekam na możliwość gry. Piszcie, zawsze odpiszę ;)
 
G 0

gandixnl

Użytkownik
Dziś i jutro mam czas od 18-21 ;) Bardzo przepraszam za opóźnienia ale wyjechałem na delegację. Wszystkich z którymi mam rozegrać mecz proszę o informację na gg o której i kiedy im pasuje a ja się dostosuję. Piszcie nawet gdy mnie nie ma. O wybranej przez was porze stawie się na gg i rozegramy mecz ;)
Pozdrówka!
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Prośba do osób:
- mJaUrVcEin
- nbd
- davido21
- steven1986
- MattAZS
Jeśli maja czas i ochotę zagrać to czekam na nie w RIO
 
Do góry Bottom