>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Bardzo miło ze raczyłeś się w końcu pojawić i dać znać. Widzę że ten turniej jest dla ciebie tylko problemem bo nie radzisz sobie ze swoimi obowiązkami których i tak masz mało (tylko grupa B) a wogóle znikasz bez wieści na x dni i nie odpisujesz na PW... Czy to jest fair? Raczej nie, ale kogo to obchodzi... Dozo na stole w Rio ????
 
T 0

tominho

Użytkownik
Bardzo miło ze raczyłeś się w końcu pojawić i dać znać. Widzę że ten turniej jest dla ciebie tylko problemem bo nie radzisz sobie ze swoimi obowiązkami których i tak masz mało (tylko grupa B) a wogóle znikasz bez wieści na x dni i nie odpisujesz na PW... Czy to jest fair? Raczej nie, ale kogo to obchodzi... Dozo na stole w Rio ????
Kazdy ma tez swoje zycie a nie tylko forum na glowie . Sam jestes ciekaw czy bys wszytsko ogarnal jakbys bym moderatorem , bo to jednak dosc czasochlonne . Moze michau wyjechal na 3 dni sobie w gory na narty bo sa ferie a ze ma forum na glowie to znaczy ze nic nie moze ???
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Chętnych dzisiaj na grę proszę o kontakt :!: PW :!: Zależy mi aby zrobić to wszystko dzisiaj.
Diuq85 odpuść sobie to wszystko, bo są trochę ważniejsze sprawy niż turniej snookera na FB.com. (przynajmniej dla mnie i Michała). Ja to traktuje jako zabawę, Ty chyba nie.
Pzdr.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Nie, panowie... Ja to reż traktuje jako zabawę, ale trzeba przestrzegać pewnych reguł. Po pierwsze nie podejmuje się i nigdy nie podejmę się roli Moda bo nie mam na to czasu. Michu podjął się tej roli i chwała mu za to, ale niech wykonuje swoje obowiązki jako tako.
To że zrobiłem trochę szumu nie oznacza że mam fioła na punkcie turnieju snookerowego. Poprostu zbliża się koniec czasu na rozegranie spotkań a jak na złość kilka osób staje się nagle niedostępne.
Temat uważam za zamknięty gdyż Mod Michau ma ogarnąć temat i rozegrać zaległe spotkania.
Jeśli kogoś uraziłem lub naskoczyłem z góry przepraszam -&gt; emocje
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja z kolei apeluję do osób z grupy D z którymi nie miałem okazji jeszcze zagrać w turnieju a są to: own3d, MakuAZS, gandixnl oraz MTX o niezwłoczny kontakt na PW celem rozegrania zaległych spotkań. Ja mogę grać choćby i za chwilę...
Czekam na reakcję z waszej strony :razz:
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Z racji tej że zostałem upomniany, iż mam mało gier rozegranych proszę graczy: Król Julian oraz michaylo1 o kontakt celem dokończenia spotkań.
Natomiast: lukascash, michau, Hajduk, Ramzes12 &gt;&gt; proszę was o kontakt w celu ustalenia terminu kiedy możemy zagrać.
Podaję raz jeszcze GG:5695250
żeby nie było, że nie próbuję się kontaktować.
Do każdego napisałem czy to na GG czy PW.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Bardzo miło ze raczyłeś się w końcu pojawić i dać znać. Widzę że ten turniej jest dla ciebie tylko problemem bo nie radzisz sobie ze swoimi obowiązkami których i tak masz mało (tylko grupa B) a wogóle znikasz bez wieści na x dni i nie odpisujesz na PW... Czy to jest fair? Raczej nie, ale kogo to obchodzi... Dozo na stole w Rio ????
http://i49.tinypic.com/288o55t.jpg

Szkoda że nie mogłeś zagrać wtedy kiedy ja miałem czas, ale kogo to obchodzi...
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
10 kolejka:
Belchior89 - Hajduk 2:0 (x-x, x-x, ?;?, ?:?)
Już na początku turnieju zagrałem z Hajdukiem pojedynek, jednak zakończyliśmy na wyniku 2:0 dla mnie. Starałem się dograć ten mecz, jednak mój przeciwnik nie bardzo mógł się dostosować. Dziś też, kiedy poprosiłem o grę zniknął :-| Nie wiem jaką decyzję podejmie Ass, ale na pewno nie zgodzę się na walkower 0:4. Ja robiłem co w mojej mocy żeby to dokończyć.
Pozdrawiam.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
10 kolejka:
Belchior89 - Hajduk 2:0 (x-x, x-x, ?;?, ?:?)
Już na początku turnieju zagrałem z Hajdukiem pojedynek, jednak zakończyliśmy na wyniku 2:0 dla mnie. Starałem się dograć ten mecz, jednak mój przeciwnik nie bardzo mógł się dostosować. Dziś też, kiedy poprosiłem o grę zniknął :-| Nie wiem jaką decyzję podejmie Ass, ale na pewno nie zgodzę się na walkower 0:4. Ja robiłem co w mojej mocy żeby to dokończyć.
Pozdrawiam.
:wowsdf::wowsdf: Stary weź się nie ośmieszaj... Starałeś się jak mogłeś?! Dziś napisałeś nagle bo przypomniało Ci się, że masz wyjazd... Gdybyś napisał to kilka dni wczesniej na pewno bym to uwzględnił, a tak umówiony byłem już z Diuq85 i miałem Go olać specjalnie dla Ciebie? Po 2 nie uciekłem, odp Ci, potem nie zamierzałem się powtarzać... Starać to się Maniek np stara, codziennie mi pisze tylko mnie nie pasuje. Myślisz, że każdy będzie na Twoje zawołanie? Także zluzuj i z odpowiednim tonem następnym razem bym prosił. Z tego co na HP widziałem, wracasz w sb, a czas jest do 28, także w nd jeszcze zdążymy.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
:wowsdf::wowsdf: Stary weź się nie ośmieszaj... Starałeś się jak mogłeś?! Dziś napisałeś nagle bo przypomniało Ci się, że masz wyjazd... Gdybyś napisał to kilka dni wczesniej na pewno bym to uwzględnił, a tak umówiony byłem już z Diuq85 i miałem Go olać specjalnie dla Ciebie? Po 2 nie uciekłem, odp Ci, potem nie zamierzałem się powtarzać... Starać to się Maniek np stara, codziennie mi pisze tylko mnie nie pasuje. Myślisz, że każdy będzie na Twoje zawołanie? Także zluzuj i z odpowiednim tonem następnym razem bym prosił. Z tego co na HP widziałem, wracasz w sb, a czas jest do 28, także w nd jeszcze zdążymy.
(Ośmieszaj :?: ???? ) Po co się tak napinasz Hajduk :?: wyskoczyłeś tak jak bym Cię powyzywał. Poza tym jestem pewien, że pisałem kilkakrotnie w HP (podczas gdy widziałem Twój post) czy zagramy... Nie tylko dziś, ale to już nieważne. Z tego co widziałem to przez dłuższy czas od mojego zapytania nie graliście w RIO, a my nie mieliśmy całego pojedynku do rozegrania, tylko co najwyżej 2 frejmy. Zluzuj z tonem :?: Jeszcze 2 razy przeczytałem moją wypowiedź i nic tam nie mogę znaleźć agresywnego/obraźliwego. Nie jestem w stanie zapewnić na 100% czy będę w domu w sobotę. Wolałem to zagrać wczoraj. Myślałem, że okres rozgrywania pojedynków jest do soboty, a nie do niedzieli także może będę w niedziele i to dokończymy... ;)
Pozdrawiam, nie było rozmowy. (Ass nie usuwaj przynajmniej przez chwilę, albo przenieś do tematu o niezgodnościach ;) )
 
kuboslaw 0

kuboslaw

Użytkownik
Dlaczego jak mamy tyle samo pktów, taki sam bilans frejmów i remis w meczu nie mamy ex aequo 3 miejsca ? ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja z kolei apeluję do osób z grupy D z którymi nie miałem okazji jeszcze zagrać w turnieju a są to: own3d, MakuAZS oraz gandixnl o niezwłoczny kontakt na PW celem rozegrania zaległych spotkań. Ja mogę grać choćby i za chwilę...
Czekam na reakcję z waszej strony :razz:
Ponawiam bo żadnej reakcji nie ma a czas goni. Jako że dostałem ostrzeżenie a próby kontaktu spełzły na niczym próbuję tutaj przekonać was do rozegrania zaległych spotkań.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dlaczego jak mamy tyle samo pktów, taki sam bilans frejmów i remis w meczu nie mamy ex aequo 3 miejsca ? ????
Czy temat z wynikami służy do zadawania takich pytań?

Poza tym, przy zapisywaniu się podobno czytałeś regulamin?

5. W przypadku tej samej ilości frejmów, decydują &#39;małe punkty&#39;.
3. Assitalia - 13 - 28 pkt - 37:15
4. kuboslaw - 13 - 28 pkt - 37:15

Nasz pojedynek zakończył się remisem więc to także nie rozwiąże problemu, dlatego liczymy małe punkty:

Assitalia - kuboslaw 2-2 (50:44, 51:60, 91:9, 31:54)

Assitalia = 50+51+91+31 = 223
kuboslaw = 44+60+9+54 = 167

223 &gt; 167

Dlatego więc masz 4 miejsce.

Napisałem teraz w regulaminie dodatkowo dokładną rozpiskę jak to wygląda aby więcej nie było nieporozumień.
 
Do góry Bottom