>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z braku czasu rezygnuje z turnieju... sory za kłopot
Wybacz, ale nie rozumiem tego. Zapisałes sie 3 czy 4 dni temu i wtedy miales czas, a teraz nagle go nie masz. Zresztą nie tylko Ty.
Po pierwszym dniu zanotowałes -200 i to jest zapewne głowny powód rezygnacji, czyli tak zwane olewanie turnieju &quot;bo mi nie idzie&quot;. Gdybyś po pierwszym dniu mial +200 to na pewno czas by się znalazł.

Skoro już o tym mowa, to osoby, które nie podały typów w 3 kolejkach z rzędu lub w 5 kolejkach ogólnie nie będa brane pod uwagę w klasyfikacji końcowej konkursu.
 
G 35

gesio

Użytkownik
#6 19.04 godz: 20:00
zdarzenie: Mark Williams (5) v Marcus Campbell (4)
Typ: Total Points In Frame 10: 100 or over
Kurs: 1.66 nieregulaminowy typ ⛔ 100
Buk: Sportingbet
prosze o wyjasnienie...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#10 21.04 godz: 15:30
Zdarzenie: Shaun Murphy - Gerard Greene
Typ: Shaun Murphy -3.5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Tobet

Jak można to proszę zmienić godzinę meczu.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Czytałem ale nie pamiętam a nie chce mi się po raz drugi ????
W drugi dzień rzeczywiście miałem 34 pkt ale nie na plus tylko na minus pomyłka w tabeli szkoda.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czytałem ale nie pamiętam a nie chce mi się po raz drugi ????

W drugi dzień rzeczywiście miałem 34 pkt ale nie na plus tylko na minus pomyłka w tabeli szkoda.
A mnie sie nie chce odpowiadać ????

Na koniec konkursu tabela będzie jeszcze raz sprawdzana więc wszystko wyjdzie.
 
czort 31

czort

Użytkownik
dobra przeczytałem regulamin ale regulamin jest po to żeby go łamać zamiast -100 policzę +100 za każde zdarzenie ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
mam pytanie, typowałem dzisiaj Allena i Davisa, Allen - kontynuacja jutro, Davis też się nie skończy dzisiaj, więc kontynuacja jutro będzie. wg regulaminu nie moge grac kolejny raz tego samego spotkania, więc pozostaje mi w zasadzie jedno spotkanie - Robertson Gould (wg oferty), bo póki co nie ma oferty na Maguire - Dott.
Jeśli się pojawi to problemu nie ma, ale co jeśli to spotkanie zostanie przełożone?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a i jescze takie pytanie, czy sprawdzacie czy ktos nie gra dwa razy tego samego meczu dzień po dniu? bo wydaje mi sie, że są takie przypadki i im uchodzi na sucho:]
 
Do góry Bottom