>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
#11 22.04 godz: 20:00
Zdarzenie: Stephen Maguire (6) - Stephen Lee (3) Typ: Stephen Maguire 10:5 (dokładny wynik) Kurs: 4.50 ✅ 350
Bukmacher: Sportingbet
Z przykrością muszę zauważyć, iż Assitalia źle podliczyłeś mój post (#6 na 6. dzień), gdyż Maguire wygrał 10:4. Szkoda punktów, ale uczciwość przede wszystkim (choć i tak byście pewnie to później zauważyli...).
Dodam jeszcze, że nie tylko ja zostałem &quot;nagrodzony&quot; niezasłużonymi punktami (kilka postów niżej inny user typował to samo ;) ).
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z przykrością muszę zauważyć, iż Assitalia źle podliczyłeś mój post (#6 na 6. dzień), gdyż Maguire wygrał 10:4. Szkoda punktów, ale uczciwość przede wszystkim (choć i tak byście pewnie to później zauważyli...).

Dodam jeszcze, że nie tylko ja zostałem &quot;nagrodzony&quot; niezasłużonymi punktami (kilka postów niżej inny user typował to samo ;) ).
Zgadza się. Nie wiem czemu jakoś mi utkwiło 10-5. Później się poprawi.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Z przykrością muszę zauważyć, iż Assitalia źle podliczyłeś mój post (#6 na 6. dzień), gdyż Maguire wygrał 10:4. Szkoda punktów, ale uczciwość przede wszystkim (choć i tak byście pewnie to później zauważyli...).
Dodam jeszcze, że nie tylko ja zostałem &quot;nagrodzony&quot; niezasłużonymi punktami (kilka postów niżej inny user typował to samo ;) ).
Ja zgłosiłem to już w prywatnej wiadomości do Ass&#39;a jakieś półtorej godziny przed Tobą,więc również mam czyste sumienie;) Nie chciałem pisać tu,żeby ktoś nie mówił o jakimś lizusostwie,uczciwośc przede wszystkim masz rację!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja zgłosiłem to już w prywatnej wiadomości do Ass&#39;a jakieś półtorej godziny przed Tobą,więc również mam czyste sumienie;) Nie chciałem pisać tu,żeby ktoś nie mówił o jakimś lizusostwie,uczciwośc przede wszystkim masz rację!
Nie doszła takowa wiadomość :p

Tak czy inaczej będzie poprawione.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Już ci pisałem że w drugi dzien konkursu miałem -34 a nie +34 więc mój bilans po 6 dniach jest +24 /1.dzień 203(203) /2.dzień -34 (169) /3.dzień 0 (169) /4.dzień -20 (149) /5.dzień 75 (224) /6.dzień -200 (24).
Po drugie popraw mój bilans w poście na ósmy dziń wynosi on ⛔76 (mecz 13 w trakcie) Dzięki.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Już ci pisałem że w drugi dzien konkursu miałem -34 a nie +34 więc mój bilans po 6 dniach jest +24 /1.dzień 203(203) /2.dzień -34 (169) /3.dzień 0 (169) /4.dzień -20 (149) /5.dzień 75 (224) /6.dzień -200 (24).

Po drugie popraw mój bilans w poście na ósmy dziń wynosi on ⛔76 (mecz 13 w trakcie) Dzięki.
Zgadza się, przy następnej aktualizacji tabeli będzie to poprawione.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
16.
24.04 20.00
Ali Carter v Joe Perry
typ DW 13-1
kurs 9.00
Sportingbet
w typie na sobote , zagineła mi 11 jakoś na dokładny wynik , o ile to mozliwe to prosze o poprawe , no bo kurs tyczy sie 13-11
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Chciałem właśnie podać typy na dziś,ale zostały tylko te 2,które wczoraj juz typowałem przed rozpoczęciem,co w takim wypadku?? Nie typować w ogóle??;)
 
czort 31

czort

Użytkownik
W dniu jutrzejszym grają:

Allister Carter
Joe Perry


Ding Junhui
Shaun Murphy


Mark Selby
Stephen Hendry


Mark Williams
Ronnie O&#39;Sullivan

Na wszystkie te mecze stawiałem czy mogę postawić duble?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No właśnie. Zbliżamy się do decydującej fazy turnieju i teraz już często będzie się zdarzać, że mecze będą się powtarzać. Dlatego też od dnia 10 można powtarzać mecz ale tylko w przypadku gdy nie ma mozliwości podania innego typu.

Pamiętajcie jednak, że typy nie mogą być takie same czyli jeśli dziś graliśmy Selby - Hendry typ: 1 to na jutro nie można zagrać Selby - Hendry (po pierwszej sesji) typ: 1 . Można jednak typować handicap, over frejmowy itd.

Inaczej tego nie ominiemy. A np półfinały będą toczyć się dwa dni i wtedy nie będzie niczego innego do typowania.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Szczerze mówiąc to straszną robotę sobie robicie, bo jakby nie patrzeć każdy typ musicie sprawdzić czy dnia poprzedniego nie był zagrany.. No ale chyba rzeczywiście nie ma innej opcji.
 
Do góry Bottom