>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

czort 31

czort

Użytkownik
jeszcze pytanie odnośnie punktu:

5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Betsafe oraz Bet365. UWAGA! Minimum dwa kupony muszą zostać podane z typami i kursami z oferty firmy Betsafe! (w każdej rundzie)

Czyli co na dwóch kuponach z siedmiu muszą być same typy z betsafe czy mogą być np. dwa z betsafe ale będą jeszcze z bet365 i to będzie zaliczone.

tak jak jest napisane, przecież to oczywiste
minimum dwa kupony tylko i wyłącznie z betfafe
pozdr,
Baqu
 
H 3

herning

Użytkownik
Mam pytanie bo nigdzie w regulaminie nie mogę znaleźc informacji odnośnie tego, od kiedy do kiedy trwa Runda 1/64, niby pisze, że 10 dni ale dokładnie bym prosił.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.&quot; Pytanie odnośnie tego punktu...
Przez zdarzenie rozumiemy każdą pozycję, czy też kupon jako całość ? Gdy np. podajemy kupon złożony z np. dwóch spotkań, to AKO musi być wyższe niż 1.40, czy każde ze spotkań z osobna ?
Zaobserwowałem, iż niektórzy typują Olympiakos, na który kurs jest mniejszy niż 1.40 i stąd moje pytanie... Z góry dzięki za odpowiedź
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
każdy typ musi mieć kurs powyżej lub równy 1,4
podajesz np dubla z AKO to oba typy muszą byc powyzej 1,4
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak jest błędnie ale nie tylko z tego względu, musisz do każdego typu w kuponie podawać kurs i typ ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie z czystej ciekawości. Konkurs jest sponsorowany przez betsafe ale typy mozna podawac też od bet365...Te 2 buki jakos ze soba współpracują ??
Nie, nie współpracują.
M-O
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Czyli 7 typów na 10 dni to jest max? jeden kupon składa sie z 7 typow i juz wiecej nie mozna?
Znowu się zaczyna... Możesz dać 7 typów/kuponów. Czyli 7 singli lub też np. akumulatory. Albo 3 single/4 kupony ako, 5singli/2 kupony itp. itd.
 
G 277

geryx

Użytkownik
cz, czy my sami liczymy wyniki?
jesli tak to czy mamy je podawać po każdej kolejce czy po 7 , czy moze jeszcze jakoś inaczej?
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
witam
podałem taki kupon:

kupon nr 2
Le Mans - Banvitspor typ 1 kurs 1.40
typ Besiktas +8.5 kurs 1.40
ako 1.95
Bet365

nawet jak wejdzie rozliczyć na minus ?

pozdr

dlaczego na minus ?
Baqu
 
Do góry Bottom