>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 127

kwoko

Użytkownik
sytuacja hipotetyczna.
jeden z graczy zakoczyl typowanie. drugi prowadzi, a pozostaly mu jeszcze dwa kupony. wysyla wiec #6 na zwyciestwo gospodarzy, #7 na zwyciestwo gosci w tym samym meczu. przechodzi dalej. rozumiem ze regulamin tego nie zabrania?

zabrania, podpinam to pod podpunkt 3. z &quot;Regulamin Basket Cup&quot;, cytuję:
3. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa , podwójne konta i Zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu. Zakaz edytowania postów.
moim zdaniem takie bety to oszustwo
pozdr,
Baqu
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Mam pytanie, a mianowicie napisane jest, ze podajemy typy na spotkania z koszykowki z Betsafe i Bet365 - czy to oznacza, ze moge podac np. typ na ilosc pkt gracza, ktory wystepuje w tym drugim buku? Wole sie upewnic.

ted // tak
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
sytuacja hipotetyczna.
jeden z graczy zakoczyl typowanie. drugi prowadzi, a pozostaly mu jeszcze dwa kupony. wysyla wiec #6 na zwyciestwo gospodarzy, #7 na zwyciestwo gosci w tym samym meczu. przechodzi dalej. rozumiem ze regulamin tego nie zabrania?
nie zabrania niestety, ale zastanowimy się nad zmianą od następnej rundy
mecz został dograny tej samej nocy więc chyba mogę to rozliczyć na plus?
tak
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy można mieszac spotkania ?? Tzn na 1 kuponie np 1 z betsafe 1 z bet365 ??
I czy te 10 dni to nie za duzo ?? Tydzien w zupelnosci wystarcza...
Prosze o złączenie postów.
 
armor 12

armor

Użytkownik
czy albo sie nie widze albo zostalem wykasowany? jak to mozliwe? niby powinnem byc w 8 koszyku a tu mnie nie ma
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
1. Jacques - herning

2#

1.
Hemofarm - Besiktas @ 2 2,20
Betsafe
herning zaliczył jako ZWROT a wygrał po dogrywce Hemofarm. W typie nie podał (1X2) także według mnie ⛔ 100. Zwłaszcza że na oddsportalu kurs 2.20 pokazują jako FT including overtime. Proszę o ustosunkowanie się opiekunów konkursu ;)
 
legia 122

legia

Użytkownik
można na jedno spotkanie wskazać zwycięzce meczu na jednym kuponie i na kolejnym kuponie over/under tego samego meczu ?

można
pozdr,
Baqu
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
jesli ja zagram na handicap pkt na daną drużynę to czy moj przeciwnik moze zagrac na ta sama druzyne na samo zwyciestwo? Taka sytuacja zdarzyla sie w grupie 2 i przeciwnik rozliczyl sobie ten kupon na plus
 
Baqu 856,9K

Baqu

Forum VIP
jesli ja zagram na handicap pkt na daną drużynę to czy moj przeciwnik moze zagrac na ta sama druzyne na samo zwyciestwo? Taka sytuacja zdarzyla sie w grupie 2 i przeciwnik rozliczyl sobie ten kupon na plus
odsyłam do #9 posta w tym temacie oraz do posta #13 i #14

to powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

pozdr,
Baqu
 
Do góry Bottom