>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
to tak jakbyś podał wszystko a nie podał typu... a następnie w tym temacie, w którym obecnie piszemy, &quot;informował&quot; że zagrałeś na &quot;drużynę A&quot;
Nie widzę żadnego związku pomiędzy podaniem typu, a podaniem bukmachera?... Czy naprawdę wierzysz w to co przed chwilą napisałeś?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Baqu a nie myślicie o zmianie ilości dni od następnej kolejki na 7 ??
nie nie myslimy o tym, nie bedziemy grzebac nad zmiana dni w czasie trwania konkursu, jezeli bedzie taka potrzeba i wiekszosc uzytkownikow tak bedzie chciala, w kolejnym konkursie mozna zmieniac na 7, ale w tym na pewno nie dojdzie to dakiej zmiany

Nie widzę żadnego związku pomiędzy podaniem typu, a podaniem bukmachera?... Czy naprawdę wierzysz w to co przed chwilą napisałeś?
⛔ 100 za brak bukmachera, zamiast zawracać głowę , to spożytkuj lepiej nasz i swój czas
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
⛔ 100 za brak bukmachera, zamiast zawracać głowę , to spożytkuj lepiej nasz i swój czas
O to mi chodziło, nie chciałem zostać zdyskwalifikowany, a tak jest dużo lepiej ???? ! Życzę wygranej w następnej rundzie, tylko w innym stylu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
podalem 6 kuponow bet365 jeden betsafe. Mam za ten jeden kupon z bet365 ⛔100 tak ?

5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Betsafe oraz Bet365. UWAGA! Minimum dwa kupony muszą zostać podane z typami i kursami z oferty firmy Betsafe! (w każdej rundzie)

najprawdopodobniej odpadasz z konkursu - konsultuje się z adminem
jak mus to mus - sam widzisz, że w regulaminie jest napisanie &quot;muszą zostać podane&quot;... a nie zostały...
dam znać jeszcze
Baqu
Mam podobny problem tzn mój rywal podał wszystkie 7 typów z bet365 (gr 6 ) i chciałem sie zapytać czy będzie to jakoś inaczej liczone bo chciałbym jakoś swoje typy dopasować :&gt;
 
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
podalem 6 kuponow bet365 jeden betsafe. Mam za ten jeden kupon z bet365 ⛔100 tak ?

5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Betsafe oraz Bet365. UWAGA! Minimum dwa kupony muszą zostać podane z typami i kursami z oferty firmy Betsafe! (w każdej rundzie)
Mam podobny problem tzn mój rywal podał wszystkie 7 typów z bet365 (gr 6 ) i chciałem sie zapytać czy będzie to jakoś inaczej liczone bo chciałbym jakoś swoje typy dopasować :&gt;
Oficjalne stanowisko:

5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Możemy korzystać tylko z oferty Betsafe oraz Bet365. UWAGA! Minimum dwa kupony muszą zostać podane z typami i kursami z oferty firmy Betsafe! (w każdej rundzie)
Zgodnie z regulaminem, jeżeli ktoś nie podał minimalnie dwóch kuponów z Betsafe nie przechodzi do kolejnej rundy. W wypadku jeżeli przeciwnik w ogóle nie podał typów, przechodzi osoba, która uczestniczyła aktywnie w konkursie.

pozdr,
Baqu
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
mogę podać typy na mecze czwartkowe, czy dzisiaj jest ostatni dzień rywalizacji ?
Pojedynek trwa 10 dni - to wiem, ale nie wiem dokładnie którego dnia się zaczął. Z tego co widzę większość ludzi zaczęła typowanie 13.12, więc jeszcze bym się załapał na jutro.


pytam, bo w grę wchodziłyby typy z NBA.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
mogę podać typy na mecze czwartkowe, czy dzisiaj jest ostatni dzień rywalizacji ?
Pojedynek trwa 10 dni - to wiem, ale nie wiem dokładnie którego dnia się zaczął. Z tego co widzę większość ludzi zaczęła typowanie 13.12, więc jeszcze bym się załapał na jutro.


pytam, bo w grę wchodziłyby typy z NBA.
Dziś do 20:00 Trzeba już podliczyć typy Bam,także zostają Ci dzisiejsze &quot;dzienne&quot; typy,od godziny 00:00 zaczynamy już najprawdopodobniej 2 kolejkę,jeśli pary zostaną rozlosowane,Pzdr
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dziś do 20:00 Trzeba już podliczyć typy Bam,także zostają Ci dzisiejsze &quot;dzienne&quot; typy,od godziny 00:00 zaczynamy już najprawdopodobniej 2 kolejkę,jeśli pary zostaną rozlosowane,Pzdr
ok.


oczywiście nie będzie problemu jeśli zagram mecze z godz. np 19, a co się z tym wiąże - podliczenie nastąpi późnym wieczorem ?
innego wyjścia nie mam.


&#39;zaspałem wczoraj&#39; :?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
ok.


oczywiście nie będzie problemu jeśli zagram mecze z godz. np 19, a co się z tym wiąże - podliczenie nastąpi późnym wieczorem ?
innego wyjścia nie mam.


&#39;zaspałem wczoraj&#39; :?
Myślę,że nie powinno być,ale ja Moderatorem nie jestem,poczekaj aż ktoś inny się odniesie,spotkania Euroligi zakończą się przed 21,więc jeśli podliczysz od razu po,to na pewno nikt się nie obrazi ????
 
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
mogę podać typy na mecze czwartkowe, czy dzisiaj jest ostatni dzień rywalizacji ?
Pojedynek trwa 10 dni - to wiem, ale nie wiem dokładnie którego dnia się zaczął. Z tego co widzę większość ludzi zaczęła typowanie 13.12, więc jeszcze bym się załapał na jutro.


pytam, bo w grę wchodziłyby typy z NBA.
dzisiaj jest ostatni dzień rywalizacji w pierwszej rundzie

zgodnie z regulaminem:

3. Każda kolejka (rywalizacja) trwa 10 dni. Nowy temat po zakończeniu danej kolejki zakłada opiekun konkursu. Bilans ogólny musi zostać podliczony nie później jak w 10 dniu rywalizacji, do godz. 20:00
tematy zamykam o 20, robię tabelę i pary, od jutra zaczynamy już druga rundę.

pozdr,
Baqu
 
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
nie ma możliwości wydłużenia czasu podliczenia do 22:00 lub zrobienia wyjątku w dniu dzisiejszym ?
nie ma takiej możliwości bam14, gdyby zrobić wyjątek dla Ciebie dla innych
też by trzeba było zrobić, później kolejne wyjątki by były w kolejnych rundach...
etc etc... to do niczego dobrego nie prowadzi... rozumiem, że &quot;przysnąłeś&quot; - ale
to nie wina ani regulaminu ani nas moderatorów... tylko Twoja... i musisz ten błąd po prostu wziąć na klatę.

pozdr,
Baqu
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ten temat był z pewnością poruszany kilka razy, ale czy nie można zmniejszyc liczby dni rozgrywanych pojedynków do siedmiu. Tym samym użytkownicy będą bardziej zaangażowani w ten konkurs i będzie cieszyl się większą popularnością. Uważam, ze siedem zdarzeń i siedem dni na typowanie jest w sam raz. Najlepiej gdyby zrobic sondę i zapytac o zdanie użytkowników. Apeluję, aby od razu nie krytykowac, tylko normalnie ,,wkroczyc&#39;&#39; w dyskusję
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Krzysiu już parę razy o tym pisałem, ale baqu dośc nerwow zareagował :] biorąc pod uwagę, że jest 7 dni a mamy NBA to postawienie 7 kuponów w 7 dni jest naprawdę proste...A 10 dni trochę rozmydla ten konkurs, ale cóż to tylko moje skromne zdanie.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Mój przeciwnik z pary podał na jednym kuponie typ przeciwstawny do mojego a chyba nie można o ile się nie mylę. A na drugim grał ten sam mecz co ja. Może mi ktoś wyjaśnić jak będą rozliczane jego kupony.
http://forum.bukmacherskie.com/f316/runda-1-64-grupa-nr-5-pary-33-40-a-51605-6.html#post2002229
http://forum.bukmacherskie.com/f316/runda-1-64-grupa-nr-5-pary-33-40-a-51605-6.html#post2002577
Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Podałeś handicapy, ja podałem 1x2. robisz problem tam, gdzie go nie ma:razz:.
rzecz jasna, pozdrawiam. ;)
 
Do góry Bottom