>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Co do zmian w regulaminie.
Marcin-Odra lub Vader.
Jeśli chodzi o ten dział to raczej do Marcina pisz.
Jeśli zgłaszasz reklamację to napisz tutaj , a prośbę rozpatrzymy wśród moderatorów zajmujących sie konkursem.
Ale jak widzisz - wskazany punkt regulaminu mówi nt. powtórzenia typu UO
 
D 18

duh

Użytkownik
Również jestem nowym użytkownikiem i także myślę że powinno być inaczej. Często jest tak ,że ktoś dokładnie zna np. jakąś ligę, ogląda spotkanie i kieruje się intuicją, stara rozgryźć co może się dziać w głowach zawodników przed np. zbliżającym się cięzkim spotkaniem bądź przez zmęczenie, nie koniecznie musi opierać się to na statystykach i numerkach. Przykład z dzisiaj
Liga Turecka Kayserispor 1 - 0 Kasimpasa. Strzelona jedna bramka gdzie przez ostatnie 3 mecze wyniki byly over 3,5 i gdzie w lidze tureckiej strzela się dużo overów. Takich przykładów jest wiele, czasami żaden z nas nie zna czynnika który na to wpływa, taki jest sport i to jest piękne chociaż kilka złotych mniej w portfelu ????
Pozdrawiam !
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
witam mam złe podliczony typ Bosh zdobył 12pkt
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - Atlanta Hawks
TYP (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 18
Kurs: 1,85
Godz: 11.12.2012 01:30
buk Betsson
Znowu ryzykujemy na underka Bosha.Od mojej poprzedniej analizy na Chrisa jego statystyki poszły lekko w dol - forma pkt, jest mizerna. Linia ciut nisza ale uważam, ze rywal ciut lepszy. Ogólnie ekipa jastrzębi po przeciętnym początku sezon gra coraz lepiej i przede wszystkim tworzą bardzo ciekawy zespól.Atlanta niezłe broni średnio tracą 93pkt. Maja fajny bilans 9-1, maja ciekawych zawodników na jego pozycji Al Horford, Zaza Pachulia i Josh Smith. Ograli po bardzo dobrym meczu miski 93-83, sa w gazie co nie można powiedzieć o Miami, które po prostu gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości- bilans ostatnich 10 spotkań 7-3 na plus, ale bylo parę wpadek. Teraz pora na staty Bosh. Gra przeciwko Atlancie bardzo dobrze ale ja uważam ze ogólnie jego forma na początku sezonu byla lepsza, teraz gra po prostu słabo. Rzuca lekko ponad linie oferowana przez betssona 18,6, ale w 5 ostatnich spotkaniach tylko raz ja przekroczył 20pkt z WAS i raz wyrównał z rezerwami SAS 18pkt na dobrym procencie z gry. Tak to mizeria przeciwko Brooklyn Nets 8pkt NYK 12pkt NOH 13 pkt. Grali w tym sezonie juz oba zespoły i żary wygrały 95-89 Chris zagrał świetnie rzucił 24pkt byl najlepszym strzelcem zespołu, grali i w pre sezon i gdzie w przegranym meczu rzucił 22pkt, ale to taki mecz gdzie Maimi nikogo praktycznie nie miało, wiec myślę ze warto po grac tego underka Bosha jak i jakieś hendi na Atlantę.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Witam już dawno nie typowałem w tym konkursie, takie mam pytanie bo nie pamietam czy typy mogą być jakie są u danego buka np. obie druzyny strzelą gola itp.Czytam regulamin ale do końca
nie wiem czy jaki chce typ byle w przedziale 1.40 do 5 ?
kapszti // Dowolny typ od bukmachera na dany dzień w przedziale 1,40-5,00. Oczywiście możesz podać kurs większy niż 5,00 ale i tak zostanie policzony jako 5,00
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Proszę o małą poprawkę kursu w moim typie bo dodałem post przed chwilą tylko że kurs to 2,66 a nie 2,68
Typ na dzień 21 grudnia post numer 19 ,nie mogę dodać linku bo nie mam jeszcze 10 postów na forum
Przepraszam za pomyłkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom