>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Jestem już przezorny, więc wolę zapytać, żeby nie mieć wątpliwości.

Gracz 1 zagrał:

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Boston Celtics
Typ: podwójny wynik (połowa/koniec meczu) : Boston Celtics/Boston Celtics

A ja chcę zagrać na czysty win Celtics - czy typ będzie uznany za powtórzony?
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No trochę nieprzyjemna sytuacja, zapewne jak zacząłeś pisać analizę, to mojej tam jeszcze nie było. Nie wiem co na to regulamin, ale jeśli to coś da, to jestem za tym, by zarówno moja analiza jak i toolmajstera była zaliczona.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Typy inne więc oba zostają. A na drugi raz toolmajster sprawdź przed wysłaniem i po problemie. Poza tym nie chciałbym się czepiać ale co chwilę praktycznie tutaj jakieś problemy zgłaszasz, także prosiłbym Ciebie o większą rozwagę przed wysłaniem posta.
 
stanley-63 814,8K

stanley-63

Typer
ojjjjjjjjjjjjjj przeglądałem czy dobrze napisałem i nie zauważyłem że nie napisałem gospodarza w tematyce spotkanie jeżeli można proszę o dodanie AEK Larnaca .
Z góry dziekuję !
G // Linka podać to już problem , nie ?
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Witam. Przez przypadek w typie dnia z 8.01 tekst mi się pogrubił i jest kursywa...może to dlatego że najpierw napisałem w wordzie tą analizę...proszę moderatorów o ujednolicenie typu tak jak jest to wymagane w regulaminie...i przepraszam za kłopot...pozdrawiam ;)
Grzesio//
5 złoty sie należy.
Zrobione.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Moderator zajmujący się tabelą , czyli adqs ma także inne zadania na forum.
Spokojnie , jak znajdzie czas w najbliższych dniach to doda tabelę.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Mam pytanie.Chodzi mi o mój typ na dzień 9 stycznia.Postawiłem mecz Radka Stepanka który przed meczem wycofał się z turnieju tym samym przegrywając mecz z Julienem Bennetaeu.I czy ten typ jest zaliczony mimo iż nie został rozegrany?I czy w przypadku gdy mecz nie jest uznany to czy mogę dać jeszcze jeden typ na dzisiejszy dzień?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
pytanie:
jeżeli ktoś już podał typ na sumę punktów 211-220, a ja zagrałęm under 223 pkt to typ uznacie za powtórzony?

jak tak to post w linku poniżej do skasowania

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-01-2012-sroda-86335-2.html#post3307071
Nie jest to powtórzony typ

Mam pytanie.Chodzi mi o mój typ na dzień 9 stycznia.Postawiłem mecz Radka Stepanka który przed meczem wycofał się z turnieju tym samym przegrywając mecz z Julienem Bennetaeu.I czy ten typ jest zaliczony mimo iż nie został rozegrany?I czy w przypadku gdy mecz nie jest uznany to czy mogę dać jeszcze jeden typ na dzisiejszy dzień?
Otrzymasz zwrot więc możesz podać drugi typ.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Mam pytanie czy w przypadku dodania typu w tenisa &quot;Czy zawodnik przegrywając w setach 0:1 zdoła wygrać mecz? (mecz musi zakończyć się w regulaminowy sposób aby zakład był ważny)&quot; wynik 2:0 dla prowadzącego po 1 secie lub 2:1 dla tego zawodnika to typ będzie uznany?Bo nie za bardzo rozumiem słowa że mecz musi zakończyć się w regulaminowy sposób.Czy to chodzi o to że tylko bez kreczy to wynik regulaminowy?Proszę o odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom