>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Chciałbym zaproponować aby lista bukmacherów została powiększona o: MarathonBet. Bardzo fajny bukmacher a do tego kursu ciekawe. Pozdrawiam
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Prosze poprawic w moim http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-04-2013-niedziela-91331.html #5
Napisalem,ze Slask dwa dni później gra w Pucharze Polski. Myslalem o drugim maja i odruchowo napisalem ze gra dwa dni pozniej a gra 4 dni później.
Drugi błąd...napisałem w Lubinie a powinno być w Lubiniu. Proszę poprawic bo aż mi wstyd ???? dziękuje
Poprawione. Starajcie się czytać dwa razy swoje analizy zamiast pisać do modów z takimi... błahymi sprawami.
 
T 3

typ_er

Użytkownik
&quot;TYPY DNIA - NIEDZIELA 28 KWIETNIA&quot;
Cwaliq już dał typ na to, że Juventus wygra i widać postarał się z analizą.

Za to użytkownik kOrbian powtórzył ten typ wiele nie wnosząc do tematu z analizą. Powtórzenie typu jest nie zgodne z regulaminem.

Pilka Nozna - Serie A
Spotkanie - Torino - Juventus
Typ - Juvenrtus
Kurs - 1.65
Bukmacher: eXpekt - do tej pory grałem na BAH&#39;u, dziś założyłem konto na tym buku,
tak więc może debiut na nim będzie dla mnie szczęsliwy ????

______________________________

Analizowałem dziś tabelke Serie A i widze że do końca rozgrywek pozostału już tylko 5 kolejek.
Jeśli dziś swoje zwycięstwo odniesie w derbach Turynu Juventus, to już mogą się śmiało czuć
jako mistrzowie Włoch ! Ostatnie 4 kolejki Serie A to spotkania z takimi drużynami jak
Palermo, Atalanta, Cagiliari i Sampdoria.. tak więc nie wydaje mi się by mógł Juventus uległ
goniącemu go Napoli.



Przewidywane składy :

▶ Torino (4-2-4): Gillet - Masiello, Glik, Ogbonna, D&#39;Ambrosio - Basha, Gazzi - Cerci, Bianchi, Barreto, Santana
Ławka: Coppola, Di Cesare, Rodriguez, Bakic, Menga, Birsa, Jonathas, Meggiorini, Diop

▶ Juventus (3-5-1-1): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Marchisio - Vucinic
Ławka: Storari, Rubinho, Caceres, Peluso, Marrone, De Ceglie, Padoin, Isla, Giaccherini, Matri, Quagliarella

H2H obud drużyn wygląda następująco :



- a więc reasumując ???? !

* Za ostatnie 6 kolejek w Serie A, Juventus zarobił 18 punktów ! Wszystkie 6 spotkań wygranych !

* h2h na rzecz Juve i jak widze od 2002 roku, Torino nawet nie jest w stanie strzelić Bianconeri
jednej honorowej bramki !

* Derby to rzecz święta.. widać to we wszystkich ligach świata !
- emocje, walka, to jest to co charakteryzuje takie spotkania !

Wg. mnie mecz zakończy się wynikiem over&#39;owym
jak ostatnie 6 spotkań Juve, aczkolwiek
stawiam zdecydowanie na Bianconeri ???? !
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Malaga - Getafe
Typ: Getafe ponad 1,5 gola
Kurs: 4,2
Buk: Spotingbet
Analiza: Malaga ostatnio w Valencii straciła 5 goli! Wciąż ma szanse na ligę mistrzów i myślę, ze dzisiaj nie będzie grać asekurancko. Interesuje ich komplet punktów. Po porażce z Valencią, która też rywalizuje o Ligę Mistrzów, myślę że będą bardzo podrażnieni. I zagrają otwarcie. Ale Getafe to nie jest słaba drużyna. Co prawda ostatnio odnieśli dwie porażki i w 6-ciu meczach strzelili zaledwie 2 bramki! ale to jest zespół którego nie należy lekceważyć. Gdyby nie fakt, ze od 4 meczów nie wygrali teraz też biliby się o Ligę Mistrzów. To zespół który ma potencjał. Statysycznie w każdym meczu wyjazdowym strzela bramkę. Myślę, że ten fakt, a take to, że Malaga nie broni ostatnio zbyt dobrze, a presja meczu jest spora, mogą sprawić iż Getafe tutaj się rozstrzela.
Malaga nie walczy o LM, o LE też nie. Typ fajny, sam go zagrałem, szkoda, że nie wszedł. Chłopaki z malagi mogą odpuszczać mecze, gdyż zostali wykluczeni przez UEFA z europejskich pucharów na następny sezon. Pozdrawiam ????
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna, Primiera Division
Spotkanie: Sociedad - Valencia
Typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? - NIE
Kurs: 1,45
bukmacher: expekt
analiza:
Typ z niskim kursem, ale wydaję sie dość pewny. Obie drużyny, bez względu na dzisiejszy wynik będą szukały punktów w następnych meczach, które również bedą kluczowe w końcowym rozliczeniu i ewentualnym awansie do europejskich pucharów. Tak więc, żadna z drużyn nie będzie chciała pewnie osłabiać się wykluczeniem podstawowego gracza na następne spotkanie.
Przyznać tzreba, że typ troszkę losowy. Ale czerwona kartka w meczu to wg mnie to jakies 10% szans. Przeanalizowałem ostatnie mecze i także nie znalazlem czerwonych kartek. W h2h tylko Jonas dostał, ale ogólnie, to zespoły nie kartują między sobą. No zobaczymy. ALe czerwień zazwyczaj oznacza porażkę danego zespołu, a w tym meczu nikt nie chce przegrac. Przysłowiowy mecz o 6 pkt, mimo że Real ma przewagi tylko 2 na Walencią... pozdrawiam ????
Od kiedy takie wysokie kursy na brak czerwonej są? Max jaki ja widziałem to 1.30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom