>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
L 44

lewy261

Użytkownik
o 0,2 miałem pajacować. Pisz do BOKu Williamhilla i spytaj się jaki był kurs o godzinie 13:09 na ten typ, Sherlocku Holmsie, a nie wysyłasz stronę z wynikami z jednym kursem. Wspomnę bo może nie wiesz że kursy się zmieniają. I tego dnia, o tej godzinie był taki kurs.
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
A tak w ogóle, to czemu robisz zdjęcia kursów o 13:08, a obstawiasz o 20:41?
To szmat czasu a kursy się zmieniają ^^ Ponad 7 godzin czasu, a to był niezły value więc tendencja była spadkowa i spadła do 4.00 na co są dowody prosto z William Hill na poprzedniej stronie. Ty nie obstawiłeś o 13:09, tylko o 20:41
 
L 44

lewy261

Użytkownik
To jest kurs z danego dnia. Czekałem z typem do tej godziny bo nie wiedziałem czy to wrzucić czy wyższy kurs na kartki x rogi. Czekałem aż wszyscy wrzucą więc sorki, no ale co ja Ci poradzę?
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dobra, może trochę mnie poniosło. Nie wiemy, kto ma rację, Czyli niech zostanie tak jak jest. Przepraszam za spam i za drobiazgowość, lewy,ale taki już jestem ????
 
L 44

lewy261

Użytkownik
A jak to możesz sprawdzić ? Zmieniłem format na JPEG mam też orginalny w BMP, mogę Ci podesłać, sciągasz, dajesz na właściwości i masz tam coś takiego jak : &quot;utworzony&quot;. A jest on utworzony o godzinie 30 kwietnia 2013, 13:09:51. I co powiesz mi że godzine w komputerze przestawiałem żeby zrobić screena, zmienić go i wrócić do odpowiedniej ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
ANZELMO powtórzył mój typ (2, remis - zwrot). To chyba podpada pod regulamin, ale na 100% pewny nie jestem, dlatego proszę jednego z moderatorów aby rozpatrzył tę sprawę.
Wiem, że typ nie jest identyczny, ale polega na tym samym (bierze pod uwagę remis i zwycięstwo 2).

Napisał ANZELMO -&gt;

POLSKA: Puchar Polski Śląsk Wrocław-Legia Warszawa 02.05.2013 18:30
typ x2
kurs 1,44 Bet365

Pierwsze spotkanie finałowe- jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Legunia, mimo spekulacji prasowych dotyczących osłabień zagramy bez Ludojada Bereszynskiego i Wawrzyniaka-Urban posiada lepszy zespól.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu zespołów(kibiców), myślę kluczowe będzie to 1 spotkanie - obie ekipy forma nie grzeszą ale to podopieczni Urbana maja lepsze wyniki i większe możliwości. Śląsk bardzo fajnie zagrał w półfinałowym dwumeczu z Wisla ,ale w lidze gra momentami żałośnie, praktycznie bez napastnika- bardzo słabo w obronie. Jak dla mnie prosto do rozszyfrowania Mila i Sobota to kluczowe postacie zespołu Levego.Bardzo niepewnie po prostu słabo broni ostatnio Kelemen,legia AZ TAKICH PROBLEMÓW I WĄCHAŃ FORMY NIE MA- Cel Legii jasny mistrzostwo, ale w pucharze stołeczni podtrawia grac i go zdobywać. Bijać rekordy,Oba zespoły maja sobie cos do udowodnienia za poprzedni sezon na Lini Wrocław-Warszawa za dobrych stosunków nie ma. Mobilizacja po obu stronach dla mnie wygra lepszy zespól, mający większy potencjał grający ciekawsza ładniejsza piłkę, ale ze sa to pucharu i dwu mecz zabezpieczam sie dnb. Zapowiada dobre widowisko.
Podbijam, bo utonęło w kłótni o zawyżony kurs. Proszę o wyjaśnienie sprawy.
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
No to może ja sie wypowiem kolega chyba przesadza sam chciałem grac dnb jak zakład bezpieczniejszy ale pograłem x2 bo wyżej wymieniony użytkownik podał juz taki typ w twoim przypadku przy remisie masz zwrot ja mam zakład wygrany bo tez kurs jest stosunkowo mniejszy zakład pewniejszy ciebie tylko ratuje zwycięstwo tak jak w przypadku hendi jedna osoba gra -1,5 inna -2,5 na Legie to sa inne zakłady i z tego co wiem tak można grac i bawić sie na forum
 
T 3

typ_er

Użytkownik
Czy jeśli się już podało spotkanie z kursem np. 1.64, a w międzyczasie wzrosło ono do 2.05, to jest możliwość edytowania postu i zmiany kursu na ten wyższy?
Nie znalazłem tego w regulaminie dlatego pytam.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
prosze o umieszczenie mojego typu w temacie na 4.05 gdy tylko taki powstanie
Tenis Challenger Tallahasee 1:30, 4.05
Harisson - Kudla
typ: -1.5 seta Harisson
2.25
Tobet
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu kolejne spotkanie amerykanskie podczas amerykanskiego challengera, Ryan Harisson spotka sie z Denisem Kudla. Zdecydowanym faworytem wydaje sie byc Ryan. Harisson to ewidentnie poziom ATP, juz namieszal kilkakrotnie wsrod najlepszych. Wydaje mi sie jednak ze czyni slusznie wystepujac przed wlasna publicznoscia w challengerach, bo na europejskiej ziemi moglby sobie niepograc, to nie jest jego nawierzchni. A tu? Ma za przeciwnikow zdecydowanie slabszych, zgarnia punkty, buduje forme i wygrywa... turnieje, ma juz jeden na swoim koncie w ubieglym tygodniu podczas ktorego stracil zaledwie seta. Tu ma na rozkladzie Daniela, Bogdanovica i Younga. Widac, ze odpowiada mu ta szybsza amerykanska maczka, bo Ryan dobrze serwuje i gra ofensywnie. Kudla to zawodnik bardzo himeryczny w moim odczuciu. Ewidentnie umiejetnosciami nie dorasta do piet Ryanowi. Denis wystepuje tylko i wylacznie w challengerach, no chyba ze dostanie jakas dzika karte do turnieju w USA. Tutaj ogral Klahna, Devvarmana oraz Arguello. No ale co z tego? Serwis po stronie Ryana, regularnosc rowniez, ogranie, doswiadczenie i umiejetnosci tez. Co wiec po stronie Kudli? Nie widze takich aspektow tenisowego rzemiosla, stawiam wiec zdecydowanie na Harissona.
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Jeśli to możliwe to ja także o to samo proszę co kolega wyżej:


Dyscyplina: Niemcy /// Bundesliga I
Spotkanie: Borussia D. - Bayern M.
Typ: 2 (remis - zwrot)
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworytami tego spotkania jest Bayern Monachium, którego zawodnicy już chyba zapomnieli kiedy ostatnim razem ponieśli porażkę. Pokonali oni do tej pory najlepszą drużynę świata w półfinałach Ligii Mistrzów (wynik dwumeczu 0:7 dla klubu z bawarii). na temat tej drużyny i ich zwyciestw w tym sezonie nie ma sensu się rozpisywać - idą przed siebie i niszczą każdy zepół, który staje im na drodze.
Ale Borussia także nie zalicza się do jakiś amatorów - w pólfinałach LM wygrali z Realem Madryt, lecz w drugim meczu już nie poszło im tak dobrze (mimo to udało im się awansować przewagą jednego gola). Niestety jednak ich forma jest znacznie gorsza od gości - gdzie Bayern strzela po 4-6 bramek, tam Borussia ledwie 2-3 (mówię o meczach ligowych).
Bayern o swoje pierwsze miejsce w tabeli nie musi się obawiać i gdyby nawet dał wygrać gospodarzom, to za wiele by im to nie dało. Wg mnie jednak bayern pokaże kto tu rządzi i da nam przedsmak finału ligii mistrzów dając zaspakajając lud niczym gladiator w koloseum.
Ze statystyk dodam tylko tyle, że Bayern ostatni raz przegrał z Borussią rok temu.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Dla jasności nie ma jeszcze tematu z jutrzejszymi typami ale chciałbym zarezerwować ten typ:
???? Haas Tommy v Dodig Ivan,
4.00 Sportingbet
v
Półfinał turnieju w Monachium, gdzie mamy wiele niespodzianek. Ivan Dodig jest jedną z nich. Zaznaczam od razu, że nie widziałem dzisiejszego meczu Haasa, jednak po wyniku można stwierdzić, że grał bardzo dobrze. Oglądałem dziś mecz Dodiga z Dolgopolovem, gdzie Chorwat grał fantastycznie. Serwis pomagał w wielu momentach, był kluczowym argumentem w grze Ivana. Bez bicia przyznaję, że Dolgopolov pomógł dużą ilością błędów, jednak zasługi Dodiga są duże. Statystyki były przeze mnie przytaczane przy okazji wcześniejszego meczu z Aleksandrem. Tenisiści spotkali się raz w całej karierze, dokładnie w tym roku w Delray Beach. Był to ćwierćfinał tego turnieju. Po trzy setowym meczu wygrał Tommy, jednak tamtejsza forma Ivana była zdecydowanie słabsza niż ta, którą osiągnął w tym tygodniu. Tommy ten sezon ma bardzo dobry, bilans 17/9 - w tym roku finał w San Jose, półfinały w Delray Beach, Miami i Monachium. Można powiedzieć, że Niemiec na stałe mieszkający w Stanach Zjednoczonych przechodzi drugi renesans. Sam gram jutro bardziej bezpieczniejszy typ na +1.5 sets dla Dodiga, za pewnę sytuacja się powtórzy i jutro rano znów kursy będą niższe tak więc polecam już dziś skorzystać!
 
H 0

hannspree

Użytkownik
A ja proponuje,aby przy dodawaniu typow bylo jeszcze wymagane podanie godziny spotkania ,aby jakby ktos chcial zagrac taki sam typ,wiedzial czy na niego zdążył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom