>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Oddałem dziś typ na Missouri -4,5 (NCAA) i dokładnie o tej samej godzinie, kiedy wysłałem posta (23:29) kurs spadł z 1,95 na 1,90 - można to sprawdzić na oddsportal.com. W tym wypadku decyzję o tym, po jakim kursie mecz ma być rozliczony, pozostawiam moderatorom.

Redwitz // Zostanie rozliczony po kursie 1.95
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Spotkanie: Laval - Le Mans
Typ: under 2.5
bukmacher: Bet365

Analiza:
Nie będzie to odkryciem jeśli napiszę, że i Laval i Le Mans to jedne z najbardziej underowych drużyn w Ligue 2. Zresztą specyfika tej ligi to mała ilość goli w meczach. Szczególnie imponująco pod względem statystyki under 2.5 wygląda zespół dzisiejszych gospodarzy. Do tej pory praktycznie każdy ich mecz kończył się nie większą ilością goli niż 2. Szczególnie dobrze to widać, jeśli przyjrzymy się ich meczom na własnym terenie, gdzie w 9 spotkaniach Laval strzeliło zalediwe 10 goli tracąc przy tym jednego.Średnia na mecz to 1,22 gola! Le Mans w swoich wyjazdowych spotkanich do tej pory zdobyło 12 goli, 8 tracą w 10 spotkaniach. Jak łatwo policzyć wychodzi 2 gole na mecz. W ostatniej kolejce ligowej i jedni i drudzy przegrali wysyko swoje spotkania, dlatego spodziewam się, że trenerzy tych drużyn będą wyczulać ich na grę obronną. Porażki trzema czy czterema bramki nie przystoją, bowiem ani jednym ani drugim. Laval obecnie potrzebuje jakichkolwiek punktów, brakuje im bowiem jednego, aby wyjść ze strefy spadkowej, dlatego w meczu z trzecią siła ligi na pewno nie będą atakować, a raczej starać się zagrać dobrze w defensywie i liczyć na jakieś trafienie z kontry.

Zapomniałem dodać kurs: 1.57


http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-01-2011-sroda-53730-2.html

Redwitz // Kurs dodany.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
co jest panowie przecież Reptile miał inny typ a pózniej kazał go zmienić.Prosze szybko to zprawdzić i zweryfikować przecież jak ja dodawałem swojego posta to u niego było że małyszw top 3 a nie że wygra więc ja pierwszy wytypowłem malysza a ten jak zobaczył to kazał zamienić nie ma możl;iwości żebym dostał - 100 zweryfikujcie to.
zwróćcie też uwage że on napisał w swoim poście że podium jest w zasięgu Adama on na 1000% miał postawione na Małysza że będzie w trójce a nie że wygra,pozatym ja nawet napisałem u siebie że się z Reptile zgadzam ze Adam wygra choć raz w zakopanem co pokazuje ze czytałem jego post więc po co stawiał bym to samo żeby dostać - 100 ptk.Nie rubcie sobie jaj mój post na wygraną Małysz był 1 . musicue to zmiebnić.
i Malysz wygral i oddajcie mi punkty
nawet bukmacher był u niego inny.sprawdziłem że on postawił małysz w top 3 i zrobiłem typ że małysz wygra gdzie tu moja wina,jak miałem przewidzieć ze on se jakieś zmiany bedzie robił????oddajcie mi moje punkty!!!!!!!
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dziś postawiłem w Typach dniach że w meczu Sampdori z Juventusem, gol padnie po 28 minucie lub w ogóle nie padnie. Niestety w moim poście nie uwzględniłem tego że jeśli padnie wynik bezbramkowy to zakład również jest liczony. bardzo proszę o poprawienie tego aby nie było żadnego nie domówienia. Można sprawdzić również w ofercie bukmachera jak jest rozliczne tego typu zdarzenie.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-01-2011-niedziela-53931-2.html#post2071670
Kanonier0392 / ok.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie miałem wcześniej czasu.
Ostateczna decyzja: Reptile ✅ 255, Teixeira zwrot.
Teixeira mógł rzeczywiście nie zauważyć tej edycji, dlatego nie będzie karany natomiast Reptile punkty jak najbardziej uczciwie. Koniec dyskusji
 
bogmacher 0

bogmacher

Użytkownik
Witam, czy moglibyscie wczesniej zakladac temat typy dnia??? Jest on zakładany dzien przed i to w godzinach wieczornych, a nie mozna tego zrobic troche wczesniej??? Ja rano nastepnego dnia nie jestem w stanie przeczytac tematu, poniewaz mnie nie ma w domu, a typy sa mi potrzebne ranem, a wieczorem poprzedniego dnia jest malo postow, prosze o odpowiedz
 
D 0

dylcarz

Użytkownik
Przepraszam wszystkich za brak kursu w typie na piątek tj 28.01.2011 w meczu ligi Holenderskiej (Eredivisie) NEC - Heracles. Już uzupełniam:
Kurs: 1.75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom