>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
leito 21

leito

Użytkownik
Moderator potrzebny od zaraz. &#39;Typy Dnia&#39; w ostatnich dniach leżą i wołają o pomstę. Jednozdaniowe analizy to najnowsze nowości. Powtarzanie typów i pisanie w analizie że osoba podająca ten sam typ(osoba podająca pierwsza) dobrze pisze i ma rację to chyba przegięcie już jest. Zawyżanie kursów również się zdarza. Ktoś musi tu posprzątać.:???:
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Moderator potrzebny od zaraz. &#39;Typy Dnia&#39; w ostatnich dniach leżą i wołają o pomstę. Jednozdaniowe analizy to najnowsze nowości. Powtarzanie typów i pisanie w analizie że osoba podająca ten sam typ(osoba podająca pierwsza) dobrze pisze i ma rację to chyba przegięcie już jest. Zawyżanie kursów również się zdarza. Ktoś musi tu posprzątać.:???:
No dokładnie, nawet nie ma komu tabeli zaktualizować, a tylu moderatorów jest na forum. Powinniście to lepiej sobie zorganizować, bo podział obowiązków chyba nie jest najlepszy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie , okres wakacyjny jest więc trochę wyrozumiałości jest wskazane. okres wakacyjny więc normalne , że są lekki zaniedbania , wiele osób zajmujących się TD ma różne plany wakacyjne i stąd te zaległości. ale nic nie ucieknie ;) jak widzicie jakieś nieprawidłowości , próby oszustwa itp zgłaszać na PW. Jak pisałem , nic nie ucieknie.
Swoją drogą. Jak konkurs był prowadzony na bieżąco , tabela co dzień czy dwa nikt nic nie napisał , teraz małe zaległości i .... :|
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Czy można wklejać swoją analizę do konkursu, jeśli jest ona wykorzysta także na innym forum?
Kanonier0392 / jeśli jest Twojego autorstwa to tak.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Chciałbym tylko poinformować o jednej rzeczy. Na środę podałem typ, że Meksyk nie strzeli bramki w obu połowach z kursem 12,00 lecz nie jest to błąd bukmachera, bo betsson co prawda doszedł do wniosku, że wystawił zbyt wysoki kurs, ale nie zamienił kursów, lecz zamiast 12,00 wystawił 5,00 więc nie chcę niczego wymuszać, ale uprzedzając fakty, według mnie typ powinien zostać podliczony normalnie, a kurs choć rzeczywiście bardzo dziwny, nie jest efektem jakiegoś błędu w systemie u betssona, lecz najzwyczajniej w świecie z pełną świadomością wystawili taki kurs.
i tak by było +400 i tak bo max kurs to 5/ Konrad
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-07-2011-sroda-61605.html#post2310618

Ostatni akapit:
Kurs 1,95 na prowadzenie Sunderlandu do przerwy i dowiezienie przewagi do końca wydaje mi się bardzo dobry, jak na rywalizację średniaka Premiership z piątoligowcem, stanowiącym w dodatku dopiero piątą siłę swej klasy rozgrywkowej. Typ wart zagrania, polecam jak najbardziej.
Proszę poprawić na &quot;ósmą&quot;. Dzięki ????

Odnośnie postu wyżej, prosiłbym też o podmianę flagi w pierwszej linii na tą: http://img820.imageshack.us/img820/7431/beznazwy1xe.jpg (żeby nikogo nie wprowadzać przypadkiem w błąd).
Przez przypadek skopiowałem z wczorajszego Typu Dnia. Dzięki :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom