>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
3 posty nade mną poprawione wszystko, włącznie z tabelką.
e: A za wytłumaczenie podam fakt, że kapszti źle zinterpretował regulamin (zaczyna jako podliczający TD, wybaczcie mu), a ja, jak mi się nie chce szukać jakiegoś egzotycznego wyniku, to daję minus i jeśli źle rozliczyłem to dostaję PW czy piszecie tutaj o błędnym rozliczeniu i jest OK.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczorajszy typ został u mnie trafiony w typach dnia.A dlaczego zaliczono ⛔?
A chociażby za błędny zapis. Skąd ktoś ma wiedzieć, co Ty tutaj zatypowałeś skoro podałeś nazwy drużyn i tyle... Jak ktoś się nie interesuje tym co Ty, to nie ma pojęcia, co typowałeś więc nie wie gdzie to sprawdzić jaki wynik i tyle w temacie. Na drugi raz podaj zapis taki jak być powinien to zostanie rozliczone zgodnie z wynikiem i tyle w temacie.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-10-2012-sobota-82798-2.html#post3125715

Chyba w momencie pisania posta zmienił się kurs w bet365. Przynajmniej na to wskazuje teraz oddsportal.com. Podają tam, ze o 14:46 kurs o 0,40 poszedł w dół. A ja wysłałem posta o 14:51..
Tylko, że zdawało mi się, że wówczas nie były kursy jeszcze uaktualnione na tej stronie i widniało tam 3,4. Tak też zapisałem.
W każdym bądź razie zgłaszam, żeby nie było, że chce oszukać. Rozstrzygnijcie to po jakim kursie chcecie.
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Witam , chce podać rzuty rożne... Wiem , że ciężko to sprawdzić i nie chce robić wielkich kłopotów , i pytanie , czy mogę takie coś podać ? i wysłać screen kuponu po meczu , zeby pokazać , że typ wygrany czy nie .. Sorry , za egzotyczny typ , ale znalazłem mega peFFkę :razz:
 
Z 0

ziomski

Użytkownik
niestety podczas pisania posta ktoś był szybszy ode mnie, prosze o usuniecie
f43/typy-dnia-16-10-2012-w torek-82877.html#post3130260
nie moge zamieszczać linków :X
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
jak traktujecie wczorajszy &quot;mecz&quot; Polska-Anglia? Jako brak zakładu? Czy policzycie go z dzisiejszym wynikiem jako wtorkowy typ? Bo chce wiedzieć czy mogę ewentualnie dzisiaj dodać jakiś inny typ i co się stanie z tym wtorkowym?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie ma różnicy, czy Polska - Anglia czy mecz tenisa. Nie odbył się wczoraj to i nie ma rozliczonych typów wczoraj. Będą zwroty, jak ktoś chciał przenieść to mu przeniesiono, jest OK zatem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom