>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
oczywiscie mialo byc dallas od 3-6pkt
kapszti // Oczywiście ciężko rzucić linkiem... Ale zrobione.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Osoby, które nie mają szans osiągnięcia 10 typów w tym miesiącu, bo wcześniej mało typowały po prostu usunąłem posty, tak żeby potem mieć łatwiejszą pracę przy podliczaniu. I mam prośbę do tych, którzy typują, żeby oddawali typy w lutym, tylko ci którzy mają szansę te 10 typów w całym miesiącu osiągnąć.
Zapraszamy w marcu takie osoby.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kiedy możemy spodziewać się jakiejś konkretnej tabeli? Takiej ze skutecznością, aby wiedzieć czy typować dalej czy nie ? ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Powtórzyłem typ, ale użytkownik który podał go wcześnie się nie wysilił i raczej ta analiza mu nie zostanie zaliczona więc chyba mój typ nie będzie liczony jak powtórzony?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Powtórzyłem typ, ale użytkownik który podał go wcześnie się nie wysilił i raczej ta analiza mu nie zostanie zaliczona więc chyba mój typ nie będzie liczony jak powtórzony?
Tamten user i tak nie bierze udziału w tym miesiącu w Typach Dnia, bo nie ma szans na osiągnięcie minimum 10 typów więc jest post został usunięty i tyle. Ale ludzie podawajcie linki, jak macie jakieś prośby odnośnie typów!!!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tamten user i tak nie bierze udziału w tym miesiącu w Typach Dnia, bo nie ma szans na osiągnięcie minimum 10 typów więc jest post został usunięty i tyle. Ale ludzie podawajcie linki, jak macie jakieś prośby odnośnie typów!!!
Po co link i do czego?

Ja też nie biorę udziału i wkleiłem tak żeby ktoś może skorzystał. ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Czytać ze zrozumieniem nie nauczyli w podstawówce ?
Link do swojego postu w przypadku próśb o dodanie,edycje ...
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-02-2013-poniedzialek-88625-2.html#post3421609 proszę o zmienienie drużyny Lazio na Napoli w spotkaniu i w analizie ;) pozdrawiam.
Ramzesa//Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Poprawić? Piszesz o Lazio mając cały czas w głowie tą właśnie drużynę. Druga sprawa to czy ta analiza nadaje się faktycznie do publikacji? Oceń to co robią koledzy forumowi. Nie chodzi o to, że analiza jest za krótka, ale opisane są w niej banały. Poziom typów dnia i tak jest dość niski, ale nie chodzi tu tylko o podawanie typów, ale również o trafną argumentację. Za ten dzień dostajesz ⛔ 100. Jeśli uznałbym tą analizę jak i wniosek o poprawkę to myślę, że byłbym nie fair wobec innych biorących udział w zabawie/konkursie.
Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jutro , ale nie wiem w jakich godzinach.
Nikt tego nie mówi głośno, to ja zabiorę głos.
Minęły dwa dni, tabeli nie ma.
Przepraszam, że to piszę, ale nawet jak są podliczone typy, to bez tabeli jak dla mnie konkurs leży.
Zawsze mam szacunek do Moderatorów, sam przecież nim byłem, ale i uważam, że należy się trochę szacunku i dla uczestników konkursu. Kilkukrotnie padały tutaj deklaracje, że tabela będzie tego i tego dnia, a jej nie było. Jak już się pojawiała, to bez skuteczności, bez liczby typów kto ile oddał. Bez tego nie można obrać taktyki dalszej gry.
Na przyszłość lepiej pisać, ze nie wiadomo kiedy będzie, albo trudno się ogarnąć. Nie przepadam kiedy padają deklaracje, a nic z nich nie wynika.
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim ;)
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Może ktoś z Moderatorów w końcu się odezwie ale tak całkiem serio kiedy to możemy się spodziewać aktualnej i przejrzystej tabeli bo jak dotąd a już mamy przedostatni dzień miesiąca gramy w ciemno i nikt nie wie na czym stoi ............. dotychczasowe obietnice były tylko obietnicami i pustymi słowami !
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może ktoś z Moderatorów w końcu się odezwie ale tak całkiem serio kiedy to możemy się spodziewać aktualnej i przejrzystej tabeli bo jak dotąd a już mamy przedostatni dzień miesiąca gramy w ciemno i nikt nie wie na czym stoi ............. dotychczasowe obietnice były tylko obietnicami i pustymi słowami !
Mam chwile wolnego czasu i zaraz zrobie chociaż tabelke dla moderatorów
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Ja też mam dzisiaj już wolny czas po mega przedłużającej się sesji i ogarnę.
Niczyjej pomocy nie potrzebuję.
Zamętu tez nie potrzebujemy , bo user się pomylił.
Popatrzcie na swoje posty - podliczcie się i powiedzcie czy sie zgadza.
Wyszło jak wyszło.
Jeden dzień nie zrobi różnicy , jak niektórzy mają po 400 punktów straty.
W Marcu też zajmę się tabelą , ale na 90% nie powinno być takich opoznien jak ostatnio.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Typ na 1 marca (nie ma tematu), niech jakiś mod to wklei, w dziale analiza już jest.
Dyscyplina: Tenis, WTA Acapulco
Mecz: K.Knapp - Soler-Espinoza S.
Data: 01.03.2013 01:45
Typ: 2:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Po wczorajszym meczu Knapp, która mnie nie zawiodła dzisiaj postanawiam zagrać tak samo, czyli na jej zwycięstwo bez straty seta. Skoro wczoraj weszło bez większych problemów, więc czemu dzisiaj nie ma być podobnie? Tym bardziej, że przeciwniczka według mnie słabsza. Jest nią 85 w światowym rankingu Hiszpanka Silvia Soler-Espinoza. Hiszpanka w pierwszej rundzie pokonała 6:1, 7:6 Mandy Minellę, zaś w drugiej jej przeciwniczka - Irina begu przy stanie 6:1, 2:1 dla Hiszpanki skreczowała. Dla Soler-Espinozy jest to pierwszy turniej na ziemi w tym roku, tak samo jak wczoraj był dla Oprandi. Myślę, że jest to jakaś przewaga dla Knapp, która pokonała wczoraj Oprandi, która na twardej potrafiła przysporzyć wiele kłopotów zawodniczkom z górnej półki. Przeważnie w tym roku Hiszpanka w każdym turnieju odpada w pierwszej rundzie, poza tym turniejem oraz turniejem w Hobart. Ostatnio w Memphis porażka 6:7, 0:6 ze Szwajcarką Voegele. Jakoś nie wiem czemu jestem spokojny o ten typ, ale nie wyobrażam sobie innej opcji jak wygrana Knapp 2:0. W tym roku zanotowała już dobre występy podczas Australian Open czy ostatnio w Bogocie, gdzie została wyeliminowana dopiero przez Serbkę Jelenę Janković 6:3, 1:6, 6:7. Widać, że czuje się bardzo dobrze na ziemi i to powinna dzisiaj wykorzystać oraz to, że jest lepsza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom