>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Proszę o dopisanie do mojego typu na dzień 18 listopada ( wtorek) buka : Unibet, jakoś przed przypadek zapomniałem go dopisać. Dziękuję
jakis bląd występuje bo gdy wpisuje nazwe buka to przy zatwiedzeniu posta on znika. Więc proszę o zmianę buka na Bet 365, a co oznacza, że zmienia się kurs w moim typie z 1,82 na 1,80. Dziękuje i przepraszam za zamieszanie
Sprawa opisywana setki razy....
Pod tym linkiem wszelkie odpowiedzi na Twoje wątpliwości..
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4827846

//psotnick
 
T 8

tomoza

Użytkownik
Proszę o dopisanie do mojego typu bukmachera. Moj typ został umieszczony w typach dniach w dniu 19.11.2014 (środa) z góry bardzo przepraszam za niedopatrzenie
Proszę o dopisanie do mojego typu bukmachera. Moj typ został umieszczony w typach dniach w dniu 19.11.2014 (środa) z góry bardzo przepraszam za niedopatrzenie
Bukmacher to sportingbet :]
zrobione.
 
lizak335 5

lizak335

Użytkownik
Proszę o skorygowanie mojego dzisiejszego typu.Mecz rozpocznie się o 15.10
Bukmacher Expekt

// Kido @ A może jakiś link do postu ?
LUDZIE , to się do was wszystkich odnosi.
Bardzo fajnie, że jesteście aktywni w typach dnia, ale czytajcie również REGULAMIN!
Jeśli składacie się do Nas z prośbą, to nie utrudniajcie nam TEGO i podawajcie link do postu, z jakąkolwiek prośbą, którą przez nas na pewno uzyskacie.
Przy każdym, zatwierdzonym temacie na prawo jest cyferka z tym znaczkiem # wchodzicie w to, macie link i tu podsyłacie z problemem.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Jak zrobic Europejski Handicap? Tzn jak klikam mecz Sportingu z Mariborem i biore europejski handicap to sie tam gubie. jak wyglada typ ze sporting nie wygra dwoma golami lub trzema?
Stary, jak się gubisz to moze tego po prostu nie graj, bo potem będzie wielkie zdziwienie..
Zeby Sporting nie wygrał 2 lub wiecej golami, to po prostu dajesz na rywali +2.5 albo +3.0, wielkiej filozofii tu nie ma.
//psotnick
 
D 27

domek1990

Użytkownik
zle został rozliczony mój typ z dnia 22.11
Mój błąd, już poprawiony, w tabeli też. Masz 760pkt i skuteczność 5/7 (71,43%).
Może jutro zrobie skrina, teraz mi się nie chce, a jak nie to w każdym razie w końcowej już będzie bez błędu.
PS Przy okazji w razie pytań czy porpawek to pisz w Pytaniach, a nie w Podliczaniu..
//psotnick
 
A 2

alterego89

Użytkownik
Prosze o edycje mojego postu poniewaz taki typ padl juz dwa razy (przeoczenie, skupialem sie na angielskiej lidze ale tam wiekszosc typow ktore mi pasowaly zostaly rozwniez juz przedstawione i wskoczylem na francuska nie zwracajac szczegolnej uwagi na to czy ktos juz dodal- mam nadzieje ze pierwszy i ostatni raz pisze o edycje i nastepnym razem bede zwracal wieksza uwage na to)
Post z dzisiaj dodany o godz 9.49 (druga strona przedostatni) nie moge wkleic linku niestety bo jestem nowy :p
Chcialbym zmienic Typ: z 2 na: do przerwy/ koniec meczu: Marsylia/ Marsylia, oraz Kurs na 2.87

Zrobione.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom