>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
mam pytanie, jeżeli na 1 kolejkę z IV ligi Polskiej postawiłem na wygraną Ruchu Wysokie Mazowieckie, po kursie 1,30 lecz postawiłem przy tym spotkaniu 1. Oczywiście na wygraną gospodarzy szedł kurs ok. 7,00. W moim typie widniał 1,30... więc oczywistą rzeczą jest, że typowałem zwycięstwo gości. Zgłaszam to pytanie ponieważ mecz się odbył, i może być to potraktowane jako oszustwo, ale w regulaminie jest napisane, że nie można oszukiwać z kursami, ja ewidentnie oszukałem ponieważ kurs na wygraną gospodarzy był rzędu 7, a nie 1,30.
Jeżeli istnieje możliwość poprawienia typu, to proszę o zmianę 1 na 2 w typie IV Ligi mecz Narewka-Ruch Wysokie Mazowieckie.

http://forum.bukmacherskie.com/f350/1-kolejka-polska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-tobet-12-08-11-15-08-11-a-63074-4.html#post2358419
 
U 0

Usunięty użytkownik 73627

Gość
Nie napisałem lig w moich typach
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz III liga małopolsko-świętokrzyska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin II liga wschodnia
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Wydaje mi sie ze byl to handicap dwudrogowy wiec Art pewnie moderatorzy poprawia Ci na 0
pozdrawiam
za ten tekst to powinieneś z miejsca dostać ???? i out z konkursu handicapy są trzydrogowe i zamiast oszukiwać to powinieneś się przyznać jak kolega a nie jeszcze pisać że jemu zle rozliczyli. Gramy Fair Play to jest tylko zabawa w końcu ale ty chyba to traktujesz inaczej.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jak już bierzecie się za rozliczanie to róbcie to prawidłowo a nie jednemu tak a drugiemu inaczej!
Zauważ, że dwie różne osoby to podliczały. A chyba się zgodzisz, ze można to interpretować na dwa sposoby.

Wydaje mi sie ze byl to handicap dwudrogowy wiec Art pewnie moderatorzy poprawia Ci na 0
pozdrawiam
Nigdzie to nie było napisane. Przyjąłem trójdrogowo czyli Polonia wygrała 2:0 plus handi daje nam remis a więc ⛔100
radomiak1910 poprawiłem na ⛔100
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Tobet ma tylko EH, więc rozliczenie na -100 jest poprawne.
1. Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 @2,75✅175
2. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków H(0 - 1) 1 @3,25⛔100
3. Polonia Warszawa - Łódzki KS H(0 - 2) 1 @3,85⛔100
4. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia 1 @2,45✅145
5. Górnik Polkowice - Warta Poznań X @3,20✅220
6. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1 @2,00
7. MKS Kluczbork - Elana Toruń 2 @2,65

Hit kolejki:
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Dokładny wynik: 1:1 0
Strzelec jednej z bramek: Artiom Rudnev 0
Rudnev powinien być na ✅150, poza tym zapomniałem wpisać ligę (w obu przypadkach II zachodnia). Dla ułatwienia Chojniczanka✅100, Elana⛔100 ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pytanko, czemu mam -50 za regulamin ?
Pewnie dlatego, że go nie przeczytałeś.

3. Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00. W siedmiu podanych spotkaniach musza się znaleźć dokładnie:
- 3 typy z Ekstraklasy,
- 2 typy z I Ligi ,
- 2 typy z II, III, IV lub V Ligi (prosimy przy tych typach podać ligę oraz region)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
3. Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich 5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00. W siedmiu podanych spotkaniach musza się znaleźć dokładnie:
- 3 typy z Ekstraklasy,
- 2 typy z I Ligi,
- 2 typy z II, III, IV lub V Ligi (prosimy przy tych typach podać ligę oraz region)
To czy okręgówkę można też typować?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
za ten tekst to powinieneś z miejsca dostać ???? i out z konkursu handicapy są trzydrogowe i zamiast oszukiwać to powinieneś się przyznać jak kolega a nie jeszcze pisać że jemu zle rozliczyli. Gramy Fair Play to jest tylko zabawa w końcu ale ty chyba to traktujesz inaczej.
Po pierwsze napisalem &quot;chyba&quot; więc nie mialem pewnosci, jesli rzeczywiscie byly trzydrogowe to ok -100 i po sprawie. Na szczescie nie Ty tutaj decydujesz, swoje opinie najlepiej pozostaw dla siebie, pozdrawiam i bez odbioru
 
Do góry Bottom