>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

B 25

bobo

Użytkownik
Tzn. że wygrywając np kolejkę dostajemy 100 PLN, i jak będziemy w klasyfikacji na płatnym miejscu powiedzmy 1 to żeby dostać tę nagrodę trzeba zrobić depozyt?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tzn. że wygrywając np kolejkę dostajemy 100 PLN, i jak będziemy w klasyfikacji na płatnym miejscu powiedzmy 1 to żeby dostać tę nagrodę trzeba zrobić depozyt?
tak
moze lepiej w takim ukladzie byloby wyplacic wszystkie nagrody na zakonczenie konkursu?
Tak się nie da przy dużych pulach nagród. Wówczas część nagród musi zostać wypłacona w trakcie trwania konkursu.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Źle dodałem hit kolejki. Czy można by było poprawić?
Hit kolejki: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 @1,87
Dokładny wynik: 1:0
Strzelec jednej z bramek: Radović
poprawione
 
U 0

Usunięty użytkownik 73627

Gość
Limanovia Limanowa - Wierna Małogoszcz 1,7 brak typu
Żeby być uczciwym, typowałem Limanovie, a padł remis więc -100 ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zgłosiłem mój błąd tuż po odkryciu pomyłki ale nikt nie poprawił i typ został rozliczony ujemnie. Mam rozumieć że nie będzie poprawiony jak prosiłem czy po prostu niedopatrzenie?
Niedopatrzenie, już poprawiłem. Przy aktualizacji tabeli będzie uwzględniona poprawka w Twojej punktacji.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
W moim poście przy podawaniu Strzelca jednej z bramek w hicie kolejki między Legią a Śląskiem,zamiast Diaz wyskoczyła emotikona,proszę o poprawę.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
W moim poście wstawiłem mecz Zagłębia z Bielskiem, zasugerowałem się tym ze jest nadal w ofercie tymczasem mecz trwał. Zorientowałem się po fakcie. Proszę o usuniecie tego meczu i jeśli można wstawienie &quot;Korona Kielce - Wisła Kraków X Kurs:3,15&quot; Z góry dzięki.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Co w przypadku odwołania spotkania? Można dodać nowe spotkanie czy rozliczane jest to jako zwrot? Bo typowałem mecz Legionovia Legionowo - OKS Otwock i został on przełożony. Sory ale nie zauważyłem żadnego takiego punktu w regulaminie co by się odnosił do tej sytuacji
 
Do góry Bottom