>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Grupa1 - wszystko podliczone ( DZIĘKI za pomoc Hajduk :! ???? i tabela gotowa.
Jestem już w Polsce więc teraz będzie wszystko na bieżąco aktualizowane.
Ps dopatrzyłem się małego błędu. Bodzio9 powinien mieć 0pkt i skoryguję to przy kolejnej aktualizacji. Tym samym w tabeli przeskoczył go henry.

e/ nie ma problemu pestka, widziałem gdzieś wpis, że jesteś zagranicą, a miałem chwile to podliczyłem ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 4 i 5 - podliczone 7 kolejek + tabelka.
Maciek, typer morzewo podał swoje typy za wcześnie (jeśli dwie kolejki są dwa dni pod rząd, to do 8 rano nie można podawać) i dlatego ja zagrałem swoje 5 spotkań nisko i powinienem chyba ten mecz wygrać ;)
Też prawda, sprawdzałem kto kiedy posty dał, widać mi to umknęło. Po południu zrobię aktualizację. // maciek
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli jest taka możliwośc to prosze o zmianę mojego drugiego typu typu w grupie 1. Musiało mi się coś pomieszać.
W zastepstwie podaję:
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk REMIS 3,20

Kurs oraz AKO się nie zmienia.
Z góry dziekuje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla przypomnienia - jesli gram z kimś kto od początku nie podje typów i nie poda znów czyli zdobędzie 0 a moje typy będą tak &quot;dobre&quot;, że też wyjdzie z nich 0 to co wtedy ? po 1 pkt ?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dla przypomnienia - jesli gram z kimś kto od początku nie podje typów i nie poda znów czyli zdobędzie 0 a moje typy będą tak &quot;dobre&quot;, że też wyjdzie z nich 0 to co wtedy ? po 1 pkt ?
Masz wpis w regulaminie, że niepodanie typów w kolejce = ⛔ 3 punkty. Jednak Ty musisz podać typy i niezależnie od trafionego AKO - nawet możesz nic nie trafić i mieć AKO: 0 - jesteś zwycięzcą pary i masz ✅ 3. Jednak same typy musisz podać.

Jeśli w danej parze nikt nie poda typów wtedy każdy z nich otrzymuje karne ⛔ 3 za opuszczenie kolejki.
 
Do góry Bottom