>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodnosci

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ej no wezcie sie ludzie troche w garsc! Przeciez nikt nikogo nie namawial do wziecia udzialu w konkursie! A regulamin jest napisany jasno, ponadto przeciez &quot;nie zmienia sie zasad w czasie gry!&quot;
Kazdy przed przystapieniem kopiowal magiczne zdanie ze zna regulamin konkursu i &quot;przeczytal go&quot; chociaz patrzac na posty ludzi mam wrazenie ze z tym &quot;przeczytalem&quot; to roznie bywalo!
Stryyke ma oferte jaka ma i tak ma byc. Konkurs sponsoruje ten buk a nie inny, ani nie Marcin-Odra;) Przeciez to chodzi o rozreklamowanie buka. Jesli komus sie oferta nie podoba jest masa innych konkursow...
Grajcie fair play a wygracie, przeciez cel jest &quot;banalny&quot; podac 15 razy z rzedu prawidlowy typ po kursie nie mniej niz 1.5 ;)!
Skupcie sie nie grze i trzymaniu zasad a nie marudzeniu...
a ogolnie proponuje popatrzec na ten punkt, a najlepiej na jego podkreslona czesc! Bo widzialem ze ludzie maja problem z nocnymi spotkaniami...
4. Każdego dnia (lub co drugi tzn można zrobić dzień przerwy) należy podać jedno najpewniejsze Waszym zdaniem spotkanie (nie więcej, nie mniej, JEDNO z kursem min. 1.50).
A ogolnie wierze ze chociaz Admini sie nie odzywaja, maja pod kontrola konkurs;)
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Admini mają dużo innych spraw na głowie. To, że rzadko piszą na forum to nie znaczy, że są tutaj nieobecni. Ale robią także rzeczy których userzy nie widzą...
Być może oferta nie powala na nogi. Ale Seku(L)ar dobrze pisze... bukmacher sponsorując konkurs stawia także warunki. Nie daje kasy na darmo. Oczekuje korzyści w postaci reklamy.
Oferta jeśli jest słaba to jest taka sama dla wszystkich. Dla mnie utrudnieniem w konkursie jest mała oferta hokeja, brak MLB, siatki.
Być może łatwiej mają osoby, które typują samą piłkę nożną. No coż... każdy może typować piłkę nożną.
Wiem, że bukmacher pracuje nad poprawieniem oferty. Do zakończenia konkursu chyba nie uda się poszerzyć oferty Stryyke.
Ale być może poszerzy się możliwość typowania o innego buka.
Póki co jest to co jest.
Przeglądając tematy niektórych widać, że ludzie nie rozumieją regulaminu... ktoś przegrał typ #1 a podaje dalej kolejny typ i pisze #2...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
4. Każdego dnia (lub co drugi tzn można zrobić dzień przerwy) należy podać jedno najpewniejsze Waszym zdaniem spotkanie (nie więcej, nie mniej, JEDNO z kursem min. 1.50).
ten punkt regulaminu nie jest jasny.
dzień przerwy w czasie trwania serii czy dzień przerwy po podaniu typu /czyli np. w pon typuje, wt wolny, śr typuje, czw wolny/?
bo wg mnie regulamin nie mówi tego jasno i przejrzyście więc wole zapytać. wydaje mi się iż chodzi i dzień przerwy w czasie serii ale wole się upewnić.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Omg...;)
Zobaczcie, podam przyklad jasny i wydaje mi sie ze klarowny, o ile Marcin-Odra nie mial czegos innego na mysli...
Zagralem dzis typ z LM na 20.45, czyli oddalem dnia 14 kwietnia typ. Jakbym chcial moglbym zagrac cos z meczow nocnych, np NBA na 2.00 w nocy, czyli oddalbym typ kiedy...no 15 kwietnia.
Jest to jednoznaczne z tym ze nastepny typ moge oddac dopiero 16 kwietnia...
No chyba prosciej sie nie da...;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
konkurs jest od 13 kwietnia a ja typuje w sumie od 15 kwietnia czy nie bedzie problemu ze 2 dni były bez typów ??? wiem ze w regulaminie pisze 1 dzien zwłoki ale miałem małe problemy z netem mam nadzieje ze zrozumiecie mnie i nie skreslicie z rywalizacji
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
w regulaminie nie ma nic o konieczności obrócenia ewentualna wygraną, rozumiem że nie jest to wymagane:-D
Jak wygrasz to się dowiesz o obróceniu nagrody.
konkurs jest od 13 kwietnia a ja typuje w sumie od 15 kwietnia czy nie bedzie problemu ze 2 dni były bez typów ??? wiem ze w regulaminie pisze 1 dzien zwłoki ale miałem małe problemy z netem mam nadzieje ze zrozumiecie mnie i nie skreslicie z rywalizacji
Nie będzie, do konkursu można dołączyć w trakcie jego trwania.
Opiekunami konkursu są jakieś konkretne osoby czy każdy mod/admin?
W czym masz problem? Napisz go w tym temacie, ktoś z modteamu albo ja Ci pomoże.
Czy można się zapisać do konkursu podczas jego trwania ?
Konkurs ruszył 13, ale chciałbym zagrać ...?
dzięki !
jw. Można zapisywać się w trakcie konkursu.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
mój problem polega na tym ze dałem za dużo typów na 14.04.2009 i nie wiem czy teraz mogę dać typ na 15.04.2009 a rezultaty tych dwóch dodatkowych typów wczoraj się nie liczą czy za to że dałem dwa typy więcej muszę teraz mieć przerwę dwa dni be typów czy co?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Złamałeś regulamin konkursu, zostajesz wykluczony plus ban na 7 dni ????
A tak poważnie to oba typy się nie liczą, nie zależy czy weszły czy nie. Możesz zacząć od nowa (np. już dzisiaj).
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Kolega, który się zapytał o punkt regulaminu mówiący o &quot;dniu przerwy&quot; ma racje. nie jest on jasno sprecyzowany. więc zapytam jeszcze raz. dzień przerwy jest dozwolony po każdym oddanym typie, czy tylko raz podczas całej trafionej serii? a może jeszcze inaczej? z góry dzięki za odpowiedź.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Jak wygrasz to się dowiesz o obróceniu nagrody.


Nie będzie, do konkursu można dołączyć w trakcie jego trwania.


W czym masz problem? Napisz go w tym temacie, ktoś z modteamu albo ja Ci pomoże.



jw. Można zapisywać się w trakcie konkursu.

Troche taktu Koleżko, jest pytanie normalne to i wypada odpowiedzieć normalnie, nie rozmawiasz jak dwóch znajomych na trzepaku tylko reprezentujesz Forum i Sponsora. Jest spora rożnica miedzy np. jednokrotnym obróceniem nagrodą bez limitu a 10 -krotnym po kursie minimum 1,5. A jak nie jest to ustalone to po prostu sie przyznać wypada.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie pouczaj mnie tutaj kolego, bo jeżeli Ci brak informacji przeszkadza w uczestnictwie w konkursie to zrezygnuj, inni nie mają z tym problemu. Informacja o obrocie nagrody przeważnie jest podawana po konkursach (patrz wcześniejsze konkursy).
Ja znam warunki obrotu, ale nie podaje ich celowo, zeby nie wprowadzić w błąd innych, gdyż mogą się zmienić...
Co do pytania wyżej.
Dzień przerwy w podawaniu typu, czyli pon typujesz, wtorek wolne, sroda typujesz, czwartek wolne &lt;- przykład....
 
rts 55

rts

Użytkownik
Witam.Napisałem posta do zapisów,ale nickiem z tego forum,a nie ma jasno napisane w regulaminie,czy chodzi o nick z forum,czy ze stryyke.Więc jeśli ze stryke to proszę skasować tamten post.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom