>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
1000x200.jpg
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Proszę o usunięcie dzisiejszego typu na mecz Higinsa z Allenem, typowałem to spotkanie już w sobotę. Na dzisiaj tylko typ z meczy O'Connora z Wilsonem
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Proszę o korektę, dzień 1:
Anda najwyższy brejk

Anda 95.jpg
Post automatycznie złączony:

Anda 95.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o usunięcie dzisiejszego typu na mecz Higinsa z Allenem, typowałem to spotkanie już w sobotę. Na dzisiaj tylko typ z meczy O'Connora z Wilsonem
Nie ma takiej potrzeby. Chodzi o to żeby nie powtarzać tych samych typów i tego samego rodzaju typów, albo grac przeciwnie do tego co się zagrało dzien wczesniej, żeby mieć "pewniaczka". Np win gracz 1, a potem gracz 2 +3,5 frejma. Ale kiedy grasz w jednym dniu na handicap, a w drugim na setki, czy over, czy kto wygra 1-4 frejmy itd to nie ma problemu. Byle to nie kolidowało. Zresztą, w niektórych przypadkach, w pólfinałach czy ćwierćfinałach to nie będzie wyjścia i trzeba bedzie zagrac typy z tego samego meczu dzien po dniu. Byle, tak jak mówię, były to innego rodzaju typu niż wczesniej.

A pomyłka co do 1 dnia i Andy już poprawiona, w tabeli też, pozycja ta sama, zmieniła się tylko punktacja.
 
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Trochę nie uczciwie wygląda ten konkurs, skoro temat na dzisiejsze typy został dodany dopiero rano. Nie każdy ma czas wchodzić na forum z rana. W takich przypadkach powinno być dozwolone wrzucenie typu Live.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trochę nie uczciwie wygląda ten konkurs, skoro temat na dzisiejsze typy został dodany dopiero rano. Nie każdy ma czas wchodzić na forum z rana. W takich przypadkach powinno być dozwolone wrzucenie typu Live.
No przecież można podać typ live, nawet trzeba czasem kiedy mecz trwa 3 dni, bo wtedy de facto nie ma innego wyjścia. Pod warunkiem że jest to po zakończeniu jednej sesji i przed kolejną (bo kursy potrafią się zmieniać w trakcie frejmów diametralnie). Tak jak np dzisiaj Gilbert i Wilson grają dziś dwie sesje, o 11 i o 20ej. Jeśli na pierwszą sie nie zdążyło to podasz na drugą jak się pojawią, razem z drugim meczem. Mozesz nawet podac 2 posty, na jeden mecz na który jest już oferta, a potem dołożyć drugi post na drugi kiedy pojawi się oferta przed nową sesją. Ja to później połączę w jeden post i będzie ok.

Nie wiem czy temat na dzisiaj pojawił się rano, ustawiałem je przed turniejem i raczej na pewno ustawiłem żeby tematy na wszystkie dni półfinałów odpaliły się tego samego dnia, czyli najpóźniej wczoraj i chyba tak było, bo wczoraj temat był i typy były oddane.
 
mrsmith 98,7K

mrsmith

Użytkownik
Witam, dlaczego nie zostałem sklasyfikowany w pierwszej 10? Wychodzi na to ze mam wiecej pkt niż 10 gracz.
Dodam że w pierwszej 10 jest też osoba która nie spełniła kryterium 12 na 17 tak jak ja, więc coś tu nie gra.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam, dlaczego nie zostałem sklasyfikowany w pierwszej 10? Wychodzi na to ze mam wiecej pkt niż 10 gracz.
Dodam że w pierwszej 10 jest też osoba która nie spełniła kryterium 12 na 17 tak jak ja, więc coś tu nie gra.
Na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś: zbyt mało oddanych typów, tylko 9, a minimum to 12. Co do drugiej kwestii, to po prostu pomyłka, user oddał 11 typów, coś mi się policzyło że 12 i stąd znalazł się pierwotnie w tabeli. Mój błąd, dzięki za wskazanie, już poprawiłem w tabeli.
 
Do góry Bottom