>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

Fortuna bonus
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
17056
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
1000x200.jpg
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Dołączył
02/2015
Posty
148
Miasto
Opolskie
Proszę o usunięcie dzisiejszego typu na mecz Higinsa z Allenem, typowałem to spotkanie już w sobotę. Na dzisiaj tylko typ z meczy O'Connora z Wilsonem
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Dołączył
02/2015
Posty
148
Miasto
Opolskie
Proszę o korektę, dzień 1:
Anda najwyższy brejk

Anda 95.jpg
Post automatycznie złączony:

Anda 95.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
17056
Proszę o usunięcie dzisiejszego typu na mecz Higinsa z Allenem, typowałem to spotkanie już w sobotę. Na dzisiaj tylko typ z meczy O'Connora z Wilsonem
Nie ma takiej potrzeby. Chodzi o to żeby nie powtarzać tych samych typów i tego samego rodzaju typów, albo grac przeciwnie do tego co się zagrało dzien wczesniej, żeby mieć "pewniaczka". Np win gracz 1, a potem gracz 2 +3,5 frejma. Ale kiedy grasz w jednym dniu na handicap, a w drugim na setki, czy over, czy kto wygra 1-4 frejmy itd to nie ma problemu. Byle to nie kolidowało. Zresztą, w niektórych przypadkach, w pólfinałach czy ćwierćfinałach to nie będzie wyjścia i trzeba bedzie zagrac typy z tego samego meczu dzien po dniu. Byle, tak jak mówię, były to innego rodzaju typu niż wczesniej.

A pomyłka co do 1 dnia i Andy już poprawiona, w tabeli też, pozycja ta sama, zmieniła się tylko punktacja.
 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Dołączył
05/2022
Posty
470
Miasto
Helsinki, Finlandia
Trochę nie uczciwie wygląda ten konkurs, skoro temat na dzisiejsze typy został dodany dopiero rano. Nie każdy ma czas wchodzić na forum z rana. W takich przypadkach powinno być dozwolone wrzucenie typu Live.
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
17056
Trochę nie uczciwie wygląda ten konkurs, skoro temat na dzisiejsze typy został dodany dopiero rano. Nie każdy ma czas wchodzić na forum z rana. W takich przypadkach powinno być dozwolone wrzucenie typu Live.
No przecież można podać typ live, nawet trzeba czasem kiedy mecz trwa 3 dni, bo wtedy de facto nie ma innego wyjścia. Pod warunkiem że jest to po zakończeniu jednej sesji i przed kolejną (bo kursy potrafią się zmieniać w trakcie frejmów diametralnie). Tak jak np dzisiaj Gilbert i Wilson grają dziś dwie sesje, o 11 i o 20ej. Jeśli na pierwszą sie nie zdążyło to podasz na drugą jak się pojawią, razem z drugim meczem. Mozesz nawet podac 2 posty, na jeden mecz na który jest już oferta, a potem dołożyć drugi post na drugi kiedy pojawi się oferta przed nową sesją. Ja to później połączę w jeden post i będzie ok.

Nie wiem czy temat na dzisiaj pojawił się rano, ustawiałem je przed turniejem i raczej na pewno ustawiłem żeby tematy na wszystkie dni półfinałów odpaliły się tego samego dnia, czyli najpóźniej wczoraj i chyba tak było, bo wczoraj temat był i typy były oddane.
 
mrsmith 98,7K

mrsmith

Użytkownik
Dołączył
12/2019
Posty
1044
Miasto
KRK
Witam, dlaczego nie zostałem sklasyfikowany w pierwszej 10? Wychodzi na to ze mam wiecej pkt niż 10 gracz.
Dodam że w pierwszej 10 jest też osoba która nie spełniła kryterium 12 na 17 tak jak ja, więc coś tu nie gra.
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
17056
Witam, dlaczego nie zostałem sklasyfikowany w pierwszej 10? Wychodzi na to ze mam wiecej pkt niż 10 gracz.
Dodam że w pierwszej 10 jest też osoba która nie spełniła kryterium 12 na 17 tak jak ja, więc coś tu nie gra.
Na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś: zbyt mało oddanych typów, tylko 9, a minimum to 12. Co do drugiej kwestii, to po prostu pomyłka, user oddał 11 typów, coś mi się policzyło że 12 i stąd znalazł się pierwotnie w tabeli. Mój błąd, dzięki za wskazanie, już poprawiłem w tabeli.