>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dzien 27.07.2016 #28 w typie jest HG 0-4 a powinno byc 4-0 oczywiscie na Goffina bo on w tym meczu jest faworytem
Poprawione.
Na przyszłość opisuj typ jasno i klarownie np Goffin -4.0 gemy. Bo takie szyfry są zupełnie nieczytelne i mogą wprowadzać w błąd. Juz nie mówiąc o tym, że łatwiej o pomyłkę//psotnick
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
odnośnei tabeli jest błąd bo oddałem 7 typów i na 7 typów naliczyłem 630 pkt a nie jak ktoś policzył 230
jest 3/7 trafnych
Racja, jakoś wyparowało z tabeli +400 za 21 lipca. Przy tylu userach, dniach i typach to się zdarza. Po to właśnie zawsze piszę przy aktualizacjach, żeby zgłaszać wszelkie pomyłki bo nikt nie jest nieomylny. Tabela już poprawiona, na skrinach też. Pozdrawiam//psotnick
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Witam moderatora

Rozumiem, ze brak odpowiedzi na moj poprzedni post równoznaczny jest ze zgodzeniem sie ze mna co do tezy, ze moderatorzy maja wiecej przywilejow i ze regulamin nie dotyczy wszystkich. Naprawde jestescie tak dumni, ze nie pozwala wam to przyznac sie do bledu.

Czy tak ciezko zrozumiec, ze chcialbym tylko, aby konkurs byl bardziej przejrzysty i SPRAWIEDLIWY a nie uzalezniony od widzimisie moderatorow.
A ja widze jednak, ze kolejne typy dnia sa zaliczane, choc analizy sa bardzo zblizone(jesli nie gorsze) do mojej.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-07-2016-sroda-136296.html#post6066944
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-07-2016-sroda-136296.html#post6066834
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-07-2016-poniedzialek-136240.html#post6065239
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam moderatora

Rozumiem, ze brak odpowiedzi na moj poprzedni post równoznaczny jest ze zgodzeniem sie ze mna co do tezy, ze moderatorzy maja wiecej przywilejow i ze regulamin nie dotyczy wszystkich. Naprawde jestescie tak dumni, ze nie pozwala wam to przyznac sie do bledu.

Czy tak ciezko zrozumiec, ze chcialbym tylko, aby konkurs byl bardziej przejrzysty i SPRAWIEDLIWY a nie uzalezniony od widzimisie moderatorow.
A ja widze jednak, ze kolejne typy dnia sa zaliczane, choc analizy sa bardzo zblizone(jesli nie gorsze) do mojej.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-07-2016-sroda-136296.html#post6066944
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-07-2016-sroda-136296.html#post6066834
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-07-2016-poniedzialek-136240.html#post6065239
Odpowiem Ci w osobnym poście, bo poważnie traktuję uwagi każdego użytkownika.

Pierwsze dwie analizy faktycznie zaliczają się do tych &quot;kiepskich&quot;. Widać, że na siłę były tam szukane jakieś typy i już nawet nie chodzi o to, że w pierwszym przypadku kolega zdołał nawet wytypować dokładny wynik spotkania i strzelca. Wszystko rozchodzi się o odpowiednią argumentację, więc długość analizy nie ma tu znaczenia.

Psotnick typuje snookera i każde zdanie jest tu wartościowe. Jest na forum ekspertem, więc ludzie wiedzą, że jak napisze że jest value, to jest value. Do tego podparte kilkoma zdaniami. Pamiętaj, że snooker to nie sport zespołowy i tam nie zawsze da się napisać elaborat na pół strony.

We wspomnianych dwóch analizach użytkownicy pisali w formie życzeniowej - wygrają, stawiam stówkę, na pewno wejdzie itd itd. U Psotnicka tego nie ma.

Postaramy się usprawniać formę rozliczania typów dnia i wyszukiwania kiepskich analiz. Zmiany powinny być widoczne już w kolejnych dniach.

Pozdro i w razie wątpliwości służę do dyspozycji tu, lub w prywatnej wiadomości ????
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Jeśli (zapewne Ramzesa) ktoś chce czytać eseje i opowiadania, to niech naucza języka polskiego w gimnazjum. To odnośnie &quot;kiepskich analiz&quot;. Czytałem większość z nich, jakie umieścił w swoim nowym temacie i uwierz, że mógłbym wygrzebać kilkanaście takich, które były o niebo gorsze, a przeszły.

Jeśli (zapewne Ramzesa) ktoś chce czytać eseje i opowiadania, to niech naucza języka polskiego w gimnazjum. To odnośnie &quot;kiepskich analiz&quot;. Czytałem większość z nich, jakie umieścił w swoim nowym temacie i uwierz, że mógłbym wygrzebać kilkanaście takich, które były o niebo gorsze, a przeszły.
Tym samym pozbawiając doszczętnie niektórych walki o top 3 w miesiącu, bo komuś się na koniec zachciało &quot;kasować&quot; analizy tych, którzy teoretyczne szanse na to mają. Brawo Ty :grin:
Btw. popatrz jak gra Arka i powiedz co nie pasowało Ci w mojej analizie. Stwierdzenie, że Ruch jest słabszy? Że Arka nabiera wiatru w żagle po fatalnym starcie? No daj jakieś argumenty, nie po to ludzie czas poświęcają na pisanie chociażby tych kilku linijek faktów

Tym samym pozbawiając doszczętnie niektórych walki o top 3 w miesiącu, bo komuś się na koniec zachciało &quot;kasować&quot; analizy tych, którzy teoretyczne szanse na to mają. Brawo Ty :grin:
Btw. popatrz jak gra Arka i powiedz co nie pasowało Ci w mojej analizie. Stwierdzenie, że Ruch jest słabszy? Że Arka nabiera wiatru w żagle po fatalnym starcie? No daj jakieś argumenty, nie po to ludzie czas poświęcają na pisanie chociażby tych kilku linijek faktów
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-07-2016-piatek-136343.html#post6068676

Niniejszym wnoszę o uznanie typu. Choć niewiele się spodziewam po kimś, kto &quot;zabrał się za porządki&quot; na 3 dni przed końcem miesiąca. Z góry przepraszam za kilka postów pod sobą. Jestem po prostu poirytowany zachowaniem pewnej osoby.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli (zapewne Ramzesa) ktoś chce czytać eseje i opowiadania, to niech naucza języka polskiego w gimnazjum. To odnośnie &quot;kiepskich analiz&quot;. Czytałem większość z nich, jakie umieścił w swoim nowym temacie i uwierz, że mógłbym wygrzebać kilkanaście takich, które były o niebo gorsze, a przeszły.
Twoja analiza jest napisana tak chaotycznie, że czasami trzeba się zastanawiać o która drużynę Ci chodzi. Odpisywałem wyżej Tipmanowi, że nie chodzi o pisanie elaboratów, ale o minimum wysiłku włożonego w analizę.
Arka wreszcie odnalazła świeżość po tym nie do końca udanym początku w Ekstraklasie. Wygrała bowiem 2 mecze - 3:0 z Wisłą u siebie i wysoko, bo 1:4 mecz pucharowy. Wisła to drużyna o wiele lepsza od Chorzowa, którzy mieli szczęście, że z pierwszego spotkania wywieźli 3 pkt z Łęczną. Później ich formę zweryfikowała Jagiellonia, która wygrała aż 4:1. Ruch jak widać na wyjazdach ma sporo pod górkę. Typuję, że jutro Arka podtrzyma zwycięską serię i wygra minimum 2 golami.
Napisanie czegoś takiego zajmuje dwie minuty, ale większość userów nawet nie skorzysta z tego, bo widać że pisane jest to na siłę.
Nie masz minusowych punktów, więc praktycznie nic na tym nie tracisz. Ciesz się, że wcześniejsze analizy zostały uznane, bo do większości również można mieć jakieś zastrzeżenia.
Ciężko napisać, że Arka w przegranym meczu w Niecieczy grała niezły futbol i sam trener gospodarzy powiedział, że kilka minut i tego wyniku by nie utrzymali, a jego drużyna grała słabo? Tak ciężko dopisać z kim Arka grała ten pucharowy mecz, jakie były składy, kogo oszczędzali? Twoja analiza ma formę opisowo-życzeniową. Wygrają dwoma bramkami i tak, bo już. Wygrali z x, wiec jak y jest słabsze od x to na pewno wygrają.
Jestem za tym by analizy były jak najkrótsze (sam kiedyś pisałem elaboraty), ale niech te krótkie 4-5 zdaniowe analizy mają w sobie jakąś wartość. Na czym opiera się dany typ. Jak napiszesz, że widziałeś dwa mecze drużyny x i pół meczu drużyny y i widzisz że dobrze grali, mieli częściej piłkę, lepiej im wychodzi gra u siebie, wygrali ale mieli dużo farta itp to ja widzę, że Ty wiesz o czym mówisz.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Twoja analiza jest napisana tak chaotycznie, że czasami trzeba się zastanawiać o która drużynę Ci chodzi.
No faktycznie, z typu na Arkę i samego początku analizy bardzo trudno jest wywnioskować, o jaką drużynę chodzi. Zresztą, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Napisanie czegoś takiego zajmuje dwie minuty
Dwie minuty, a nawet więcej, to zajmuje wyszukanie tego jednego meczu, sprawdzenie jak wyglądają statystyki obu drużyn i zabrania się do analizy. Zwróć uwagę też na porę. Specjalnie pisałem to w nocy, aby nie powtórzyć typu. Dodatkowo proszę - sprawdź sytuację w tabeli i dzień w jakim post dodawałem (koniec miesiąca).

Nie masz minusowych punktów, więc praktycznie nic na tym nie tracisz.
Tracę, 280 punktów.. jeżeli to jest &quot;nic&quot;, to przepraszam bardzo, czegoś tu nie rozumiem.

Ciesz się, że wcześniejsze analizy zostały uznane, bo do większości również można mieć jakieś zastrzeżenia.
Większość z nich została trafiona i nagrodzona punktami reputacji. Są tam uściślone najważniejsze informacje. Analizy powinny zawierać najważniejsze z nich.
Ba, nawet podziękowania dostałem za post z typem na Arkę.

Ciężko napisać, że Arka w przegranym meczu w Niecieczy grała niezły futbol i sam trener gospodarzy powiedział, że kilka minut i tego wyniku by nie utrzymali, a jego drużyna grała słabo? Tak ciężko dopisać z kim Arka grała ten pucharowy mecz, jakie były składy, kogo oszczędzali?
Nigdy nie doszło do sytuacji, żeby moją analizę potraktowano jako &quot;kiepską&quot;. Raz, gdy naprawdę sam miałem do niej zastrzeżenia z powodu czasu, w jakim ją dodałem (kilka minut do meczu), napisałem psotnickowi, aby - jeśli mógł, nie traktował jej jako kiepską. Nie jestem zwolennikiem pisania &quot;na odwal&quot; i tego nie robię. Traktuję ten konkurs jak najbardziej serio. Naprawdę, porównując wiele innych analiz jestem skory powiedzieć, że ta kiepską nie była. Choć nie ukrywam - nie była nazbyt rozbudowana. Ale to da się poprawić w następnych, prawda? Wystarczy jakieś PW, dopisek pod spodem, żeby rozbudować swoją wypowiedź. Następnym razem by się to nie powtórzyło. Ale nie w praktycznie ostatnie 2-3 dni miesiąca, gdzie typ wchodzi gładko i wszystkie słowa w analizie potwierdzają ową sytuację, która działa się na boisku.
Nie jest to na pewno miłe, gdy po pierwszej połowie widzisz, że typ ma duże szanse wejścia, wpadasz na forum, a tam... zdziwko. Dlatego ponownie proszę o uznanie go. Ze względu na porę konkursu, to, że typ wszedł oraz to, iż w moim przypadku taka sytuacja zaistniała po raz pierwszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
Typ: Orioles -2.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na ostatni dzień konkursu trzeba zaryzykować...Baltimore są w serii porażek i także 2 mecze z dzisiejszym rywalem z Toronto również przegrali. Dlaczego więc nie spróbować zagrać na niespodziankę przy świetnym kursie? Trzeba bo nie mam nic do stracenia a wiele do zyskania. Toronto gra znakomicie ale zawsze może przytrafić im się wpadka tym bardziej że mogą poczuć się zbyt dobrze, że już wygrali dzisiejszy mecz. Moim zdaniem Baltimore wygrają ale żeby 3 runami tego juz nie jestem taki pewny ale nie jest też bukmacher który wystawił kurs na -2.5 dla Orioles aż 4.75 więc gram to i liczę na podium w tym miesiącu.
kiepska analiza
Nieraz pisane były gorsze analizy i przechodziły a moja zedytowana po 23 gdy typ już siadał właściwie. Kurs 4.75 bardzo dobry a najlepsze że ten typ dałby mi podium. Nie pierwszy raz jednak na tym forum tak mnie potraktowano, ewidentnie nie chca żebym wygrywał te konkursy. Najlepsze ze juz nie moglem ani napisac nowej ani nic bo bylo za pozno gdy przeczytalem napis kiepska analiza. Challenger zły że trafiam lepiej od niego baseball. Mam nadzieje że decyzja o kiepskiej analizie zostanie cofnięta a punkty sprawiedliwie podliczone. Inaczej trzeba zmywać się z tego forum. Nikt poza challengerem by mi raczej tego nie zrobił. 6-2 taki był wynik dla Orioles. Tylko grać moje typy ale nie mogę pisać jak nie dają mi szans wygrać. Mogli zwrócić uwagę co najwyżej i nie po 23 jak już właściwie było po meczu i po konkursie. Proszę zreflektować się i mam nadzieję że decyzja zostanie zmieniona. Na to liczę, przecież wszyscy jesteśmy tu by ogrywać buka. A nie upierdalać zabawę w ostatniej godzinie miesiąca.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam, w moim dzisiejszym typie w Typach Dnia prosze o zmianę kursu i bukmachera. analize pisałem wczoraj a dziś nie sprawdziłem a się trochę zmieniło
Kurs z 1,79 zmienił się na 1,85
Bukmacher z Betsson zmienił się na Oddsring
Z góry dzięki
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Forum po części samo ustala miejsca w tabeli. To niedopuszczalne. Czy macie jakieś inne do polecenia forumowicze?
Ja mam gorącą prośbę, żeby nie obrażać naszej inteligencji jak również innych userów.
Na ostatni dzień konkursu trzeba zaryzykować...Baltimore są w serii porażek i także 2 mecze z dzisiejszym rywalem z Toronto również przegrali. Dlaczego więc nie spróbować zagrać na niespodziankę przy świetnym kursie? Trzeba bo nie mam nic do stracenia a wiele do zyskania. Toronto gra znakomicie ale zawsze może przytrafić im się wpadka tym bardziej że mogą poczuć się zbyt dobrze, że już wygrali dzisiejszy mecz.
To jest Twoja analiza do typu na mecz baseballa.. &quot;ostatni dzień konkursu&quot;, &quot;trzeba zaryzykować&quot;, &quot;dlaczego ne spróbować zagrać na niespodziankę?&quot;, &quot;trzeba, bo nie mam nic do stracenia&quot;. I to tyle właściwie, bo potem to już tylko info, że &quot;stawiam na handicap -2.5 bo tak i już, bo kurs jest wysoki czy whatever&quot;.
ZERO info jacy pitcherzy w obu ekipach są starterami, a to przecież kluczowa sprawa w baseballu. ZERO info o składach, osłabieniach itp już nie mówiąc o warunkach atmosferycznych, które akurat w tym sporcie mają spore znaczenie. Analizę można streścić do zdania: &quot;jest ostatni dzień konkursu wiec muszę ryzykować, nie mam zielonego pojęcia o baseballu, nie wiem jacy pitcherzy rzucają i mam to gdzieś, Toronto gra świetnie, Baltimore beznadziejnie, ale przeciez w każdym sporcie zdarzają się niespodzianki, więc i tutaj może się zdarzyć, a muszę tak grać bo koniec konkursu, to gram i już&quot;.
WTF?
My serio jesteśmy bardzo tolerancyjni, ale są jakieś granice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
typertv 144

typertv

Użytkownik
01.08.2016 #28 postaram się więcej ie popełniac takich błędów prosze poprawic minki czyli konkretnie to:
Typ: Donaldson -2,5 gema i analiza: Dzis o ...
Poprawione.
Po prostu pisz z odstępami i będzie ok, bo stąd się biorą te emotikony, kiedy spotka się &quot;:&quot; z &quot;D&quot; to tak się dzieje//psotnick
 
S 0

stolarz77

Użytkownik
Post nr #37 w temacie typów dnia trochę mi się rozjechał bo kopiowałem z offica i nie sprawdziłem podglądu, o ile się da proszę o edycję a następnym razem postaram się lepiej.
Poprawione, ale na przyszłość polecam większą rozwagę, bo poprawianie takiego czegośc zajmuje dużo czasu. Przede wszystkim masz w polu tworzenia posta w lewym górnym rogu ikonkę
, wystarczy zaznaczyć cały tekst, kliknąć ją i ona anuluje wszystkie formatowania tekstu jakie były naniesione, masz czysty tekst. A najlepiej to z worda skopiować to jeszcze do np Notatnika i dopiero wtedy do posta, też znikną formatowania//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Ja mam gorącą prośbę, żeby nie obrażać naszej inteligencji jak również innych userów.
To jest Twoja analiza do typu na mecz baseballa.. &quot;ostatni dzień konkursu&quot;, &quot;trzeba zaryzykować&quot;, &quot;dlaczego ne spróbować zagrać na niespodziankę?&quot;, &quot;trzeba, bo nie mam nic do stracenia&quot;. I to tyle właściwie, bo potem to już tylko info, że &quot;stawiam na handicap -2.5 bo tak i już, bo kurs jest wysoki czy whatever&quot;.

ZERO info jacy pitcherzy w obu ekipach są starterami, a to przecież kluczowa sprawa w baseballu. ZERO info o składach, osłabieniach itp już nie mówiąc o warunkach atmosferycznych, które akurat w tym sporcie mają spore znaczenie. Analizę można streścić do zdania: &quot;jest ostatni dzień konkursu wiec muszę ryzykować, nie mam zielonego pojęcia o baseballu, nie wiem jacy pitcherzy rzucają i mam to gdzieś, Toronto gra świetnie, Baltimore beznadziejnie, ale przeciez w każdym sporcie zdarzają się niespodzianki, więc i tutaj może się zdarzyć, a muszę tak grać bo koniec konkursu, to gram i już&quot;.

WTF?

My serio jesteśmy bardzo tolerancyjni, ale są jakieś granice.
No to możecie sobie pisać, wygrywać jak chcecie, ale ja nie zamierzam tracic już czasu na tym forum. Chętnych na typy zapraszam na priv. Z pewnością lepsze od tych pseudo ekspertów. większość z nich pewnie pracuje dla stron bukmacherskich i tacy jak ja są niemile widziani.Dla chętnych pokaże historie moich betów.
WTF jedynie psotnick może napisać ja też bo edit zrobiony wczoraj po 23. Żenada.
 
P 7

ptasiorex

Użytkownik
Witam w moim poscie w typach na 03.08 wkradł sie bład w kursie prosze o o poprawe z 14,75 na 4,75
A i ten post to nr #11
Poprawione//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom