>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
To tak jak by kurs się zmienił na wyższy, to bym sobie go powtórzył grając ten sam wybór z danego meczu. Ale nie można bo to ten sam typ a zmiana kursów nie ma tu nic do rzeczy ! Liczy się kurs wpisany z danej godziny na forum w danym typie dnia. Więc Twoje argumenty nie mają wartości
A zasada że typ z jednego dnia można powtórzyć na drugi (jak nie zagrają pierwotnego dnia) jest błędna, bo to jest ten sam typ który został czy ściągnięty pomysł, który był już wrzucony w typy dnia..
Więc proszę o anulowanie typu dnia który tu zgłosiłem
Pozdrawiam z całego serducha
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
pozwolę sobie zacytować
&quot; Typ:Gospodarze wygrają pierwszego seta i mecz:NIE&quot;
wynik Iran 3-0 Cuba
czyli jak by nie patrzeć typ i tak by Ci nie wszedł bo jak ktoś wcześniej wspomniał iran musiał przegrać 1 seta i cały mecz
a z twojego zapisu wynika, że to Kuba musiałaby wygrać 1 set i cały mecz
skomplikowałeś to swoim durnym zapisem a teraz się jeszcze wykłócasz
i tak typ masz na minus bo i tak ci nie wszedl
na przyszlosc pisz jaśniej
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
To tak jak by kurs się zmienił na wyższy, to bym sobie go powtórzył grając ten sam wybór z danego meczu. Ale nie można bo to ten sam typ a zmiana kursów nie ma tu nic do rzeczy ! Liczy się kurs wpisany z danej godziny na forum w danym typie dnia. Więc Twoje argumenty nie mają wartości
A zasada że typ z jednego dnia można powtórzyć na drugi (jak nie zagrają pierwotnego dnia) jest błędna, bo to jest ten sam typ który został czy ściągnięty pomysł, który był już wrzucony w typy dnia..
Więc proszę o anulowanie typu dnia który tu zgłosiłem
Pozdrawiam z całego serducha
Pisałem ci już na PW ale powtórzę, bo byłem przekonany, że gość powtórzył twój typ jota w jotę, a tu sprawdzam jeszcze raz i widzę, że typ brzmi Muller +2.5 gema..
Więc podsumujmy:
wczoraj zagrałes typ &quot;Muller wygra 2-0&quot;, https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-08-2016-sroda-136630-2.html#post6079151 a mecz został przełożony na dzis z uwagi na deszcz.
Dzisiaj inny user zagrał typ &quot;Muller +2.5 gema&quot;, https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-08-2016-czwartek-136664.html#post6079885 a ty żądasz - bo przecież nie prosisz - o anulowanie jego typu bo jest powtórzeniem twojego wczorajszego..
Więc ja się pytam jakim cudem to jest powtórzony typ?
Tu masz sety, a tu masz gemy.. już nawet to powinno ci dać do myślenia że to są kompletnie różne typy. Przecież istnieje kilkanaście wyników meczu przy których jeden wchodzi a drugi nie. np 7-6 6-7 7-6, żeby daleko nie szukać, przy takim wyniku twój typ nie wchodzi, a jego wchodzi. I takich przykładów również na odwrotne wyniki można podawać masę.
Więc twoje argumenty po prostu nie mają pokrycia w rzeczywistości.
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Ale w typach dnia jest zasada że trzeba grać wyższe kursy
Więc ja tego nie rozumiem, więc wyjaśnijmj mi jakby ta sytuacja miała miejsce dziś
Ja grał 2-0 Muller po kursie 5.00
Ktoś inny może zagrać po mnie Muller handicap +2.5 po 1.80 ?
Chodzi mi o jeden normalny dzień , żadne przekladki terminow
What? Gdzie masz zasadę, że &quot;trzeba grac wyższe kursy&quot;? Nic takiego nie ma w Regulaminie, tylko widełki kursowe w których trzeba się zmieścić 1.40-5.00 (wyższe kursy są zaniżane do poziomu 5.00).
Tobie się pewnie pomyliło z tym, że za powtórzone uznajemy handicapy i czy mniej ryzykowne overy/undery od tych które ktoś już wcześniej podał. Np ktoś podał Powyżej 3.5 gola, to po tym nie można podać w tym samym meczu Powyżej 2.5 i tak samo w przypadku handicapów. Zasada jest prosta i dotyczy głownie overów/underów i handicapów: na ten sam mecz nie można podać mnie ryzykownego typu niż juz ktoś podał, powtarzam dotyczy to tylko overów i handicapów.
To nie ma nic wspólnego z kursami. Na tym własnie polega problem: wszystko jest w Regulaminie czarno na białym, nawet z przykładami, ale nie chce wam się czytać. A potem to ja jestem ten ostatni oszust ktory chce wszystkim zabrać ciężko trafione typy...
//psotnick
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Ok. Mi nie chodziło i wyższe kursy a o te handicapy i overy, że musi być później trudniejsza opcja
Mój błąd, pomylilem się !
Ok rozumiem. Ja podaję 2-0 w setach Muller, kto inny może po mnie podać handicap na Millera po 1.80
Dzięki za wyjaśnienie
 
S 61

sanej

Użytkownik
Czy można prosić o usunięcie typu z dnia dzisiejszego na BTS Arsenalu z Liverpoolem? Znalazłem ciekawszy typ po prostu.
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
gdodzina 20:45
mecz Dundalk-Legia
typ 1
kurs 3,80
bukmacher: Bet365
Nie ma co analizować, Legia jest słaba co widać po ich wynikach i przypadkowych awansach w dotychczasowych kwalifikacjach do LM.
Będzie miała jak my....Ligę Mistrzów w TV
Ogólnie to który admin jest wujkiem tego ziomeczka?zazwyczaj albo brak analizy ,albo jak widzę po innych postach kpiny z adminów-pozdro dla Benka ;)no ale czasem coś tam trafi więc niech będzie.Dobre tu wynalazki występują po obu stronach :cool:
Stary, po co ten post napisałeś? Analiza kiepska i tak będzie oceniona, a nawet punktowana bo to już 3 i kolejna w miesiącu, ale wtedy kiedy przyjdzie pora na ten dzień. Więc nie wiem po co te uszczypliwości, równie dobrze to ty możesz być wujaszkiem kolegi, bo cytujesz i promujesz marne posty//psotnick
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
po prostu staram się was zrozumieć,w sytuacji np kiedy gość jedzie po Benku a ten mu jeszcze rozlicza typ na plus ,też mu coś tam klepłeś Psotnick -bo trafił mimo że analiza z dupy-ale okej ,nie wtrącam się,sam jakiś wiele lepszych analiz nie pisze ;) w sumie to zbędna retoryka.
p.s. do Miraka-&quot;Będzie miała jak my....Ligę Mistrzów w TV&quot;(o Legii)-to akurat było zabawne:grin: żeby nie było się czepiam za bardzo.
 
amaro07 0

amaro07

Użytkownik
Nie wiem gdzie można to zgłosić, a nie chcę otwierać nowego wątku i zaśmiecać.
Czy może ktoś kto ma uprawnienia pogrubic nazwę tego wątku GOLDEN LEAGUE w dziale kupony bo nie widzę opcji edycji

Pogrubić nazwę tematu? czy zmienić na duże litery? A w ogóle to po co zmieniać? Ale jak się uparłeś pisz przez wiadomość prywatną do moda który się opiekuje tym działem.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Proszę o wstawienie typu z poprawionym tekstem:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - FC Porto
Typ: awans Romy
Kurs: 1.40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Kurs niski ale pewniejszy niż czyste zwycięstwo gospodarzy. Żeby mieć szansę na wygranie konkursu muszę go trafiić więc ten typ bardzo istotny. Roma w moim przekonaniu gra dużo lepiej wogóle jako drużyna od FC Porto które już kolejny sezon jest tylko słabsze. To już nie ta drużyna sporzed kilku sezonów i jeszcze wcześniej, faktycznie mają tego przebojowego nowego napastika jednak Roma to półka w moim przekonaniu wyżej na dzień dzisiejszy. Ostatnio pokaz siły w serie A w wygranym meczu 4:0 i to bez np Tottiego wielkiego talizmanu tej ekipy. W dzisiejszym meczu nie zagra od pierwszej minuty bo już jest naprawdę wiekowym zawodnikiem, gra ta legenda już ostatni sezon ale jak narazie nic nie strzelał, kto wie może dziś wyjdzie i znów strzeli, bo kto jak nie on strzelił bramkę w Champions League jako najstarszy strzelec w historii tych rozgrywek jakieś pół roku temu, w wieku 39 lat. Ja Romie kibicuje bo Totti jest przykłądem do naśladowania, cała karierę w jednym klubie Takich zawodnkiów juz praktycznie się nie spotyka. A jest oczywiście tez nasz Wojtek Szczęśny, świetny bramkarz, w pierwszym meczu nie zagrał dzis tez usiądzie na ławce rezerwowych ale grał w serie A w zwycięskim meczu jego drużyny nie puścił gola. Nie zagra Vermalen,ale spokojnie można go kimś zastąpić. Oby nie było tylko 2:2 bo wtedy baj baj AS Roma z Tottim i Wojtkiem. Siła ofensywna, przewaga boiska, forma wszystko moim zdaniem przemawia za romą, A jak to wszystko się nie potwierdzi to jest jeszcze Totti choc trzeba też pamiętać mimo wszystko ze Cassillas w bramce Porto zawsze może mieć też TEN jeszcze jeden wielki moment...Serce za Romą, rozum również, ale przy takim kursie to się sam w sumie dziwię teraz że biorę ten typ.
Poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom