>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-04-2016-piatek-131788.html#post5974363 Witam, prosiłbym o uporządkowanie początku tekstu według szablonu gdyż nie dopatrzyłem i mi się poprzesuwało
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-04-2016-piatek-131788-2.html#post5974433 Również proszę o poprawę. Dwa razy wysłałem i dwa razy to samo, nie wiem czemu tak mi dziwnie zapisało.
To nie wasza wina, tylko na forum jakaś awaria i stąd taki zapis. Oczywiście nie będziemy za takie zapisy wyciągać żadnych konsekwencji//psotnick
 
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
Proszę o zmianę kursu w moim type:
Dyscyplina: Tenis - ATP, Miami
Godzina: 1:00
Spotkanie: Nick Kyrgios - Kei Nishikori
Typ: Nick Kyrgios -3.5 gema
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
kurs jest oczywiście wyższy, wynosi 3,35
Zrobione//psotnick
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ktoś pilnuje analiza robionych przez:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalica - korona
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: betsson
Analiza:
Krótko jak dla Mnie tak jak wczoraj lech odpuścił braciom za granicy województwa tak i dziś termalika pomoże kielczanom.korona same remisy ostatnio czas na przełamanie chcą bezpiecznie spać to muszą wygrać . Termalika gra w kratkę oczywiście kurs ciekawy dla odważnych, ale wczorajRayo 2.8 w 15 minucie weszło.
Przecież nie pierwszy raz ten użytkownik dodaje po prostu słabą, płytką analizę, a nikt z tym nic nie robi. Samych typów nie neguję, ale sposób analizy woła o pomstę do nieba...
Spokojnie, wszystko będzie rozliczone/podliczone odpowiednio do jakości uzasadnienia. Ale w swoim czasie. Podliczamy wtedy kiedy mamy czas, czasem nawet kilka dni naraz, nawet tak jest wygodniej. Pierwsza aktualizacja tabeli dopiero po 10 dniu miesiąca i wtedy ma być wszystko podliczone, nie ma pośpiechu. Ale dzięki za sygnał????!//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - CS:GO, Major MLG Columbus
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luminosity - Virtus.Pro
Typ: Luminosity - 1 mapa zwycięzca 2-drogowo
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lineups drużyn.
Luminosity: coldzera, fnx, FalleN, fer, TACO
Virtus.Pro: Snax, NEO, TaZ, byali, pashaBiceps
Stream polski: www.twitch.tv/izakoooW dzisiejszym meczu w esporcie na majorze MLG Columbus wybrałem typ, że pierwszą mapę ugra Luminosity. Przeważnie czy to na większych czy mniejszych turniejach, pierwsza drużyna wypisana na hltv.org(strona z informacjami o CS:GO, hot match etc.), zawsze pickuje pierwszą mapę. Myślę, że Luminosity wybierze swoją najsilniejszą mapę, gdzie odniosą zwycięstwo na Niej z Virtus.Pro. Jakby nie patrząc na pewno przez Virtus.Pro mapa de_dust2 zostanie usunięta, a przez Luminosity myślę, że zbanują traina z prostego powodu - to jest jedna z najmocniejszych map Virtus.Pro. Luminosity doszło do finału pokonując osłabione NiP(grali z trenerem THREAT), gdzie wygrali bardzo pewnie 16-5 oraz również na miragu z mousesports 16-13(trochę ciężej). Od strony Luminosity będzie ciężko stwierdzić co usuną z prostego powodu, że drużyna brazylijska z organizacją amerykańską, poza słabym trainem, gdzie im nie idzie, nie mają raczej takie mapy, która by szła im bardzo źle. Myślę, że Luminosity wybierze mapę, którą przygotowało i awansuje do pary półfinałowej, dołączając do zespołu Liquid, gdzie czeka na Nich walka i to jeszcze tego samego wieczoru bo o 21 zwycięstwa z meczu Luminosity Gaming, a Virtus.Pro zmierzy się z graczami formacji amerykańskiej.
Pogrubione w tekście to do poprawy, napisałem ćwierćfinałowej, zamiast półfinałowej ????
Poprawione//psotnick
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jak będą liczone typy? Będą liczone te z dni 1-3 i nast od soboty (wtedy hula znowu forum) , czy po prostu beda liczone od soboty bo tamte widze nie podsumowujecie? pytam bez spiny
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
liczycie od 9.04, czy za 1-3.04 tez liczycie? ale wtedy to bylo fbuk i to podobno nie wy tylko ktos sie wkradl? wiec od kiedy bedzie liczone? od pierwszegho dnia czy od wczoraj (9.04) ?
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
liczycie od 9.04, czy za 1-3.04 tez liczycie? ale wtedy to bylo fbuk i to podobno nie wy tylko ktos sie wkradl? wiec od kiedy bedzie liczone? od pierwszegho dnia czy od wczoraj (9.04) ?
A jak byłeś chory przez tydzień, ale nie poszedłeś do lekarza przez pierwsze trzy dni choroby, to znaczy, że nie byłeś chory? Kwiecień, to kwiecień. Dlaczego miałyby być unieważnione trafione typy i analizy ludzi, którzy, dajmy na to - wszystkie z nich trafili? Trochę nie halo chyba.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
A jak byłeś chory przez tydzień, ale nie poszedłeś do lekarza przez pierwsze trzy dni choroby, to znaczy, że nie byłeś chory? Kwiecień, to kwiecień. Dlaczego miałyby być unieważnione trafione typy i analizy ludzi, którzy, dajmy na to - wszystkie z nich trafili? Trochę nie halo chyba.
jejku, dodalem bez spiny koles, chcialem po prostu sie dowiedziec i tyle, pytalem, czy od 1 czy od 9, ja nie moge, co Cie boli? dodalem tez ze w dniach 1-3 oni nie mieli forum bo bylo na stronie fbuk a to bylo niby skradzione wiec dlatego pytalem, spoko dostalem odpowiedz ze od 1 kwietnia i tyle, chcialem sie po prostu dowiedziec bo nic nie bylo podsumowane, podkreslam koles ze napisalem bez spiny!! tylko spytalem
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
W nawiązaniu do posta Prezesa
Witam
Moje płytkie posty dają ludzią zarobić.
Jeśli piszesz lepsze i trafne to gratulację nie mam casu ich przejrzeć ale kiedyś je poczytam i sprawdzę wyniki rozpisywań i dewagacij nad propozycjami dla innych użytkowników.
Co do tego posta było pewne że Termalica sprzeda ten mecz tak miałem to napisać o pomste do nieba to woła pisanie to moderatora i jakość.
Jeśli uważasz że forma napisania daję jakość to powodzenia,
liczy się efekt
A na tym forum w kategorii typy dnia chyba bardziej zależy na trafności niż super długim w wyrafinowanym języku a typ do bani bez pokrycia.
powodzenia.
Może ktoś ma inne zdanie niż Prezes

Ponownie.
Prezes mnie zdenerwował/ i popełnił gafe w analizie na 13.04.2016.
Prosze o edycję słowo porażka 1;0 na wygraną bo dalej już kontynuję swoją myśl.
Dziękuję i sorry za niedopatrzenia
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
W nawiązaniu do posta Prezesa
Witam
Moje płytkie posty dają ludzią zarobić.
Jeśli piszesz lepsze i trafne to gratulację nie mam casu ich przejrzeć ale kiedyś je poczytam i sprawdzę wyniki rozpisywań i dewagacij nad propozycjami dla innych użytkowników.
Co do tego posta było pewne że Termalica sprzeda ten mecz tak miałem to napisać o pomste do nieba to woła pisanie to moderatora i jakość.
Jeśli uważasz że forma napisania daję jakość to powodzenia,
liczy się efekt
A na tym forum w kategorii typy dnia chyba bardziej zależy na trafności niż super długim w wyrafinowanym języku a typ do bani bez pokrycia.
powodzenia.
Może ktoś ma inne zdanie niż Prezes
&quot;Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ. Nie tolerujemy olewających komentarzy typu: &quot;proszę spojrzeć do statystyk itp&quot;. Jeżeli typ opierasz na statystykach, proszę w skrócie je skomentować. W przypadku braku analizy, typy bez analizy będą usuwane.&quot;
-to z dedykacją dla Ciebie jeśli wiesz wogóle skąd ten cytat,Twoje typy dają ludziom zarobić?tak czasem coś tam trafisz,czasem nie,jak każdy tutaj ale w czołówce Cię nie widać więc nie gwiazdorz tak tutaj i popracuj na językiem polskim bo podobno masz wysokie wykształcenie a nigdzie tego nie widać w Twoich postach.
Przepraszam że komentuje tutaj tego Pana ale nie pierwszy raz się pokazuje z kiepskiej strony(i nie mam tu na myśli typów),sory Jimmy ale Twoje posty to żadne analizy a Twój polski woła o pomstę do nieba,mam nadzieje że admini Cię za to docenią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
jak narazie 3/3 w kwietniu.
Nie robie tego dla rankingu tylko dlatego,że mam intuicję i czasem coś trafię.
Nie gwiazdorze bo to tylko sport, ale wygranych się nie rozlicza, nie da się farcić 3 raz pod rząd chyba że mam talent wróżenia,
Dziękuję czytałem regulamin.
nie będę kopiował wszystkich /dzięki/
Na szczęscię jeszcze są użytkownicy którzy potrafią docenić efekt a nie ortografię.fleksję. itp
Jak zobacze że mi nie idzię farcenie odpuszczę.
pzdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
jak narazie 3/3 w kwietniu.
Nie robie tego dla rankingu tylko dlatego,że mam intuicję i czasem coś trafię.
Nie gwiazdorze bo to tylko sport, ale wygranych się nie rozlicza, nie da się farcić 3 raz pod rząd chyba że mam talent wróżenia,
Dziękuję czytałem regulamin.
nie będę kopiował wszystkich /dzięki/
Na szczęscię jeszcze są użytkownicy którzy potrafią docenić efekt a nie ortografię.fleksję. itp
Jak zobacze że mi nie idzię farcenie odpuszczę.
pzdr
Twoja analiza została uznana za kiepską bo taka była. Nie sugerujemy w analizach, że mecz został sprzedany, bo to żaden argument jeśli nie masz dowodów. Ślepakami każdy może strzelać. Jeśli nie potrafisz uszanować reguł Typów Dnia to możesz podawać swoje typy we własnym temacie (tam nie ingerujemy w treść analiz). Typy Dnia to jednak konkurs, gdzie liczy się zarówno skuteczność jak i PRZYNAJMNIEJ przyzwoita analiza.

Gwoli wyjaśnienia - w kwietniu wszystkiego nie trafiłeś. Podałeś typ na czerwoną kartkę w meczu Rayo - Getafe. Kartkę dostał jednak zawodnik, który był na ławce, a takie kartki nie są uznawane przez bukmacherów. Świadczy to jedynie o nieznajomości tematu i potwierdza to, o czym piszę wyżej.

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Prosze o korekte mojego typu z 2.o4 z minusa na plus.....Finki wygraly 5-0 wiec.....
Proponuje przejrzec reszte typow bo kilka tez zostalo zle rozliczonych.....pozdro.
R/poprawione. Jak widzisz gdzieś błędy to proszę o ich wskazanie
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam, prosiłbym o zmienienie w mojej analizie na środę 13.04.2016. W ostatnim zdaniu analizy nazwałem Davida Goffina Francuzem, a posiada on obywatelstwo Belgii i tenże kraj reprezentuje. Ja myślałem że jest Francuzem, ponieważ tam mieszka i jakoś nigdy nie wpadłem na dane z jego macierzystym krajem.
Także, jak można, przedostatni wyraz zamienić.
Francuza &lt;---&gt; Belga
Z góry dziękuję i przepraszam za błąd
OK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom