>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
jak się liczy mecz który zaczal sie dzisiaj, chodzi o mecz tenisa, graja graja, i przeniesiony na jutro, ale juz zaczety, bedzie sie liczyc typ podany dzis a dokonczony jutro czy nie? bo nie bylo dzis rozstrzygniecia? moge podac nowy czy jak?

Będzie się liczyć do tego dnia co podałeś//psotnick
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
No tak ale czyli będzie zwrot tak bo wtedy nie dokonczyli ?
bo pewnie tego że to było tylko dokończone dziś nie będzie wiedział nikt, a przecież zaczeli wczoraj jak podawałem i ktoś akurat wczoraj sobie to zagrał.. ech
Chłopie, pomyśl trochę. Czemu niby miałby być zwrot? Czy buk ci rozliczył jako zwrot? Nie, bo kreczu nie było, mecz był przerwany, nie odwołany, więc czekamy na zakończenie meczu i typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem na korcie. I taka jest generalna zasada, że rozliczamy wg tego jak rozlicza buk, który podany jest w typie//psotnick
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Witam
Prośba o korekte mojego typu na Portugalię.
Dodanie na końcu: &quot;Islandia przegrała ostatni mecz kwalifikacyjny z Turcją 0-1. Dwa ostatnie spotkania Portugalii wygrane do zera, liczę, że dzisiaj będzie podobnie&quot;.
Przy okazji prośba o wykasowanie pierwszego zdania. Nie ma nic wspólnego z analizą.Thx

Poprawione.
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Proszę o skasowanie mojego typu dnia, gdyż niestety ktoś mnie uprzedził i wstawił ten sam typ wcześniej, a ja o tym nie wiedziałem, gdyż po przejrzeniu typów, jeszcze takiego nie było.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Proszę o umieszczenie poniższego typu w TYPACH DNIA na dzień 18.06.2016 ponieważ nie będę w stanie sam go tam umieścić ????
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Belgia - Irlandia
Typ: remis
Kurs: 3,80
Bukmacher: BetGun

Belgia jest uznawana za zespół mogący wiele osiągnąć na tym Euro. Jednak w pierwszym meczu zawiedli. Prowadzili grę i optycznie przeważali,jednak Włosi dzięki szczelnej obronie i zabójczym kontrom wygrali 2:0. W sumie Belgowie mają 0 punktów i ich sytuacja grupowa jest zagmatwana. Irlandia w pierwszym meczu zagrała ze Szwecją. Było to wyrównane spotkanie i zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1.Oczywiście faworytem tego meczu są Belgowie dysponujący lepszym składem, ale jak pokazał pierwszy mecz to tylko nazwiska które nie do końca przekonują jako drużyna. Przeciwnie Irlandia: brak tu wielkich nazwisk ale bardzo dobrze wspólnie grają. Remis mnie tu nie zaskoczy i choć zdaję sobie sprawę, że Belgia stoi pod ścianą to jednak myślę że będą mieli ogromne kłopoty z dobrze zorganizowaną i świetnie zgraną drużyną Irlandii, która ponownie pokaże iż kolektyw znaczy więcej niż indywidualności i nie przegra tego meczu.
Post dodany//psotnick
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Proszę o edycje mojego posta w typie dnia środa 22.06 ( Linku nie wkleję za mało postów ???? )
Konkretnie chodzi o zmiane typu. Nie over 2 a zwykłe 2 pozdrawiam.
Zrobione. Na przyszłość w typach na wygrana drużyny pisz jej nazwę, a nie &quot;2&quot;. Będzie klarowniej dla wszystkich i trudniej wtedy o pomyłkę//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom