>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
co jeśli spotkanie dokończą jutro ?? dzisiaj przerwane ... normalnie mi zaliczycie w typach dnia z dzisiaj ?? czy jak ??
Tak, będzie zaliczone do tego dnia w którym był podany post, a sam typ będzie rozliczony wg wyniku meczu. Te paręnaście godzin różnicy nie zrobi//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
w Typach Dnia zamiast czytać analizy to mamy wysyp jakiś łbów ,zapewne nastoletnich bo wakacje,urządzających sobie tam dyskusje -da się coś z tym zrobić ? :-/
Da się//psotnick
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Prośba o edycję mojego postu w typach dnia. niestety nie mogę podać linku, bo mam zbyt mało postów na forum. Jest to post nr 30
źle podany kurs : prawidłowy to 1,61
Poprawione // TyperekS
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
witam prosze o usuniecie posta z typow dnia wyslalem przypadkiem w polowie pisania z tel i poszlo nawet niewiem kiedy. dziekuje i sorry za balagan
Post usunięty.
 
P 0

pyjter

Użytkownik
Mam pytanie co oznacza + między dwoma drużynami jeśli nie ma wskazania konkretnego typu?? Przykład poniżej:
Zagłębie Lubin + Vojvodina @2.03 B365 3j
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
Witam, mam malutki problem wczoraj poznym wieczorem w typach dnia wrzucilem typ z tenisa Querey kontra Taonic od Betano i data rozpoczecia tego pojedynku byla 05.07.2016 godz 12:30,lecz dzisiaj okazuje sie ze spotkanie zostanie rozegrane dzien pozniej...
Moje pytanie brzmi czy ten typ bedzie rozliczony w dniu jutrzejszym ?
Czy moderator moze przerzucic ten typ na srode ?
No chyba ze najlepiej aby go usunac i postaram sie wrzucic jeszcze cos dzisiaj ?
Prosze o jakies podpowiedzi z waszej strony bo bawie sie w to z wami od niedawna i pierwszy raz zdarzyla mi sie taka sytuacja.
Widze ze podpowiedzi sie posypalo ze hej!
Wiec poprosze o usuniecie mojego typu z typow dnia ze wzgledu na to iz panowie graja dopiero jutro. Dziekuje
Post usunięty//psotnick
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
Ponawiam prosbe o usuniecie moje typu z dnia 04.07. wyslanego po godz 23 ej, chodzi o to abym zdazyl podac ponownie typ jeszcze na dzisiaj. Z gory dziekuje.
Przecież post już dawno usunięty, więc nie wiem o co chodzi. Na przyszłość podawaj linki do postów to nie będzie nieporozumień//psotnick
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
Witam ponownie, poprosze o usuniecie jednego posta ktorego wyslalem przypadkiem dwa razy. Dziekuje i pozdrawiam.
Post usunięty//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-6-07-2016-sroda-135610.html
Proszę o usunięcie tego posta.
Poniżej dodaję post którym proszę zastąpić powyższy. Kurs jest minimalnie niższy bo coś mi się pomylły obliczenia to po pierwsze a po drugie trochę ładniej go napisałem. Dzięki z góry.
Dyscyplina:piłka nożna, półfinał EURO 2016
Godzina:21:00
Mecz:Walia-Portugalia
Typ:Awans Portugalia
Kurs:1.53
Buk:bet365
Analiza: Świetny turniej rozgrywa Walia ale dziś znów nie będą faworytem. Portugalia krytykowana ale doszła do półfinału i dziś moim zdaniem wygra 1 mecz. A nawet jak nie wygra np będzie remis to moim zdaniem to Portugalczycy awansują do finału gdzie zagrają z Francją lub Niemcami. Głównym powodem moim zdaniem jest to że jeszcze nie zagrali naprawdę dobrego meczu a każdy mecz i dzień jest inny więc wierzę że forma właśnie przyjdzie na półfinał i na finał również gdzie nie będą bez szans jak pewnie inni pseudo eksperci myślą. Za dużo jednak widziałem i faworyt tutaj jest jeden- Portugalia. Kolejnym powodem jest brak w Walii ich serca czyli Aarona Ramseya. Gracz ten gra z numerem 10 na plecach nie przypadkowo. Podaje i świetnie przechwytuje piłkę czego wyuczył się miedzy innymi w Arsenalu Londyn. Żółta kartka spowodowała że jeszcze większym faworytem są Portugalczycy. Bale kontra Ronaldo i owszem ale to lider faworytów jest drugim najlepszym piłkarzem świata obecnie i to on ma mimo wszystko lepszych partnerów. Oczywiście zawsze może być niespodzianka ale w półfinale jest to mniej prawdopodobne niż we wcześniejszych fazach. Typuję procentowo 70-30.
Poprawione. Na przyszłość podawaj link do posta, a nie do całego tematu, bo to wcale nie pomaga, wręcz przeciwnie//psotnick
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Panowie administratorzy.
Zróbcie proszę porządek z regulaminowymi bukmacherami. Co innego jest w regulaminie, co innego w pierwszym poście typów dnia. Można to jakoś jaśniej i precyzyjniej, bo nie wiem którego wykazu mam się trzymać
Pozdrawiam
Żartujesz czy o co chodzi? Obie listy sa identyczne, bo jedna była kopiowana z drugiej. Ale specjalnie dla ciebie jeszcze raz sprawdziłem buk po buku i jest dokładnie to samo. Więc nie wiem o co ci chodzi. Nie chce mi się robić skrinów obu list, ale uwierz na słowo że są identyczne, nawet jesli chodzi o kolejność.
Przypuszczam, że masz włączonego Adblocka i on ci blokuje niektóre nazwy buków i stąd cała &quot;aferka&quot;. Ale to już nie nasza wina, że nie lubisz reklam//psotnick
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Rozumiem i przepraszam, lecz nie potrzebna ta spina. Ja byłem grzeczny
Nie było żadnej spiny, tylko zdziwienie. Pozdrawiam//psotnick
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Witam, chciałbym prosić o zmianę typu w moim poście (#27) w dziale &quot;Typy Dnia&quot; z 2 na 1. Analiza i kurs dotyczą oczywiście drużyny 1 czyli w tym wypadku Brann. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot.
Poprawione. Na przyszłość polecam pisać nazwy drużyn, a nie cyferki 1 czy 2, mniejsza szansa na pomyłkę. Pozdr//psotnick
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dlaczego tu dostałem &quot;zwrot&quot;? Mecz był 1.07, tylko przerwany z powodu ciemności i dokończony następnego dnia.
&quot;Tu&quot; to znaczy gdzie? Na przyszłość podawaj linka do posta.
Już poprawione//psotnick
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie rozumiem czemu dostałem -100 za typ z 1.07 podany na over 4.5 kartki
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Walia - Belgia
Typ: Powyzej 4,5 kartki
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Witam w nowym miesiącu. Proponuję typ na żółte kartki. Jest to już ćwierćfinał, w półfinale kartki się kasują drużyny mogą już bardziej ryzykować. Wczoraj wpadło 5 kartek czemu dzisiaj by miało tak nie być? Walia będzie się broniła, jakieś kontry przerywane faulem taktycznym i to są łatwe żółte kartki. Nerwy w końcówce też mogą dać znać o sobie. Jest także De Bruyne i Hazard którzy trzymają piłkę krótko przy nodze. Jest to ćwierćfinał także pobieram ten typ po przyjemnym kursie
Widac podliczający się pomylił, juz poprawione. W tabeli też bedzie poprawa//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom