>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Witam chciałbym prosić o zmianę typu w moim poście z dniu 28.02.2017 z &quot;Bari&quot; na &quot;Lincoln City&quot;. Przepraszam za brak linku, ale niestety nie mogę dodać posta z linkiem.
Poprawione.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Wklejałem analizę o 21:29, ale zaliczona jako 21:30. Zdaję sobie sprawę, że może być za późno, bo mecz zaczyna się właśnie o 21:30. Jeśli jest to niezgodne z regulaminem prośba o usunięcie analizy.
Pozdrawiam,
Pawel1908
Usunięty.
 
kamasutra10 641K

kamasutra10

Typer
Takie pytanko....., Przeglądając środowe typy widze że jeden z kolegów zagrał hc -1 na Lecha , po czym inny kilka postów niżej zagrał czyste 1.. Mecz skończył się wynikiem 3:0 a więc obydwaj trafili , z tym że kolega grający czyste 1 dostał -100 pkt. jako że ponoć powtórzył typ.....Przecież to sa dwa rózne typy , z dwom róznymi kursami i w żaden sposób jeden nie jest powtórką drugiego z wiadomych względów.....Pytam żeby ewent. na przyszłość nie popełnić takiego błędu....ale ważam że akurat w tym wypadku nie ma mowy o powtórce typu.
No cóż, mogę tylko polecić lekturę Regulaminu konkursu w którym się bierze udział, ja bym tak od razu zrobił. https://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-122957.html#post5497872
Oszczędziłoby to wszystkim czasu i zachodu, a zwłaszcza tobie. Tam jest wszystko co potrzebne uczestnikowi konkursu, a akurat ta sytuacja którą przywołałeś jest opisana bardzo szczegółowo, włącznie z wyjaśnieniem i przykładami//psotnick
 
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Witam chciałbym prosić o poprawę typu z dnia 4.03.2017 z &#39;over 1.5&#39; na &#39;1/over 1.5&#39;. Z góry przepraszam za brak odnośnika, niestety gdy podaję link to nie mogę dodać posta.
Poprawione.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Cześć
Chciałem się dowiedzieć czy nie mógłbys zaliczyć mi poniższego typu? W opisie dałes info ze brak typu i faktycznie napisałem -1.5 tylko, ale cała analiza wyraźnie wskazywała, że gram na OMSK.
Dyscyplina: KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Omsk vs Władywostok
Typ: -1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj idę w kierunku gospodarzy, którzy po niezłym początku i dwóch wygranych na własnym lodzie, stracili prowadzenie w serii za sprawą dwóch porażek na lodzie dzisiejszych gości. Obie ekipy pokazały niezły hokej, ale według mnie Omsk ma więcej do zaoferowania. Mecze w domu przebiegały pod wyraźne ich dyktando ( nawet ten wygrany po dogrywce) o czym świadczy choćby liczba strzałów na poziomie 51 w pierwszym spotkaniu. Według mnie gospodarze będą nieco podrażnieni po bądź co bądź nie do końca spodziewanych porażkach i dzisiaj znów wyjdą na prowadzenie. Omsk potencjał ma na co najmniej dwie kolejne rundy więc liczę, że najbliższe dwa mecze będą kończyły ta serię.
Brak typu
100
Poprawione, ale tylko w drodze wyjątku jako pierwszy taki twój przypadek, każdy ma prawo do pomyłki czy literówki. Następnym razem już nie będzie takiej taryfy ulgowej//psotnick
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam! Nie wiem czy w odpowiednim miejscu pisze, ale nie poznalem jeszcze doglebnie forum wiec sorry jakby co. Kilka dni temu czytalem taki post i dolaczam sie do prosby autora, mianowicie chodzi o to, żebyscie zastanowili sie nad modernizacja regulaminu typow dnia. Dzial zaczyna wygladac jak smietnik, a wiekszosc typow jest &quot;z pamietnika loosera&quot; ;) nie mozna juz wejsc w typy dnia i zlozyc sobie ako, za duzo smieci... jak zobaczylem posta, że everton wygra dzisiaj ze spurs po kursie 6 to parsknalem smiechem xD bo everton ma dobra passe wyjazdowa, a passa spurs musi sie skonczyc... hehehehe poogladaj troche premier league ziom! No nic, moze wpadniecie na cos nowego dla poprawy regulaminu i jakosci dzialu pozdro!
Wlasnie zauwazylem, że koles od evertonu wygral ten konkurs w lutym... no to pocisnąlem heh niezly &quot;typ dnia&quot;! A jak everton dzisiaj to wygra to zjem swoje skarpety ;)
Jezu... a kto wchodzi w Typy Dnia żeby złożyć sobie ako?? To już jakiś hardkor. Powtarzam po raz 76-ty, powoli zaczyna mi się to już nudzić: TYPY DNIA TO KONKURS i za taki trzeba go przede wszystkim traktować. Czy w innym konkursie na forum też składasz sobie ako z podanych typów? No raczej nie. Typów do zagrania lepiej szukać w działach tematycznych czy w typach Vip, a nie w TD, gdzie chodzi głównie o zbieranie jak największej liczby punktów. Normalne jest że więcej tam typów które mogą mieć value, po dużym kursie niż pewniaków, a i zdarzają się czyste kosmosy jak jakieś łamańce &quot;wynik do przerwy/na koniec&quot;. Każdy ma inną strategię w konkursie. Proste.//psotnick
 
kamasutra10 641K

kamasutra10

Typer
Mój wczorajszy typ Jagiellonia win/over 2.5 trzeci w kolejności z pierwszej strony został powtórzony przez użytkownika &quot; dondarion &quot; ( 3 strona ) i zaliczony jako trafiony....Nie twierdzę że został skopiowany świadomie , natomiast faktem jest że ja zaczynając moją zabawę tutaj w pierwszym dniu dostałem ⛔ 100 za powtórzenie typu . Proszę o poprawienie punktacji...Dzk....
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Te psotnick hardkorem jestes Ty, bo Twoim zyciem jest forum internetowe, uspokuj sie, bo to Twoja fucha - uswiadamiac ludzi i odpowiadac na pytania, ja ze swojej strony moge dodac male sorry, bo jestem tutaj niedlugo i wszystkiego nie widzialem, nie czytalem - stad moj post, a Ty sie zachowuj, bo jestes tu kims wiecej niz ja i reprezentuj siebie z dobrej strony panie kierowniku! Tak wiec rozumiem juz wszystko i dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie to moze zmiencie nazwe dzialu na &quot;konkurs&quot; lub &quot;hardkorowe typy dnia&quot; ;) pozdro
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mój wczorajszy typ Jagiellonia win/over 2.5 trzeci w kolejności z pierwszej strony został powtórzony przez użytkownika &quot; dondarion &quot; ( 3 strona ) i zaliczony jako trafiony....Nie twierdzę że został skopiowany świadomie , natomiast faktem jest że ja zaczynając moją zabawę tutaj w pierwszym dniu dostałem ⛔ 100 za powtórzenie typu . Proszę o poprawienie punktacji...Dzk....
Nie zauważyłem powtórzonego. Przepraszam za pomyłkę, już poprawione
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Takie pytanko....., Przeglądając środowe typy widze że jeden z kolegów zagrał hc -1 na Lecha , po czym inny kilka postów niżej zagrał czyste 1.. Mecz skończył się wynikiem 3:0 a więc obydwaj trafili , z tym że kolega grający czyste 1 dostał -100 pkt. jako że ponoć powtórzył typ.....Przecież to sa dwa rózne typy , z dwom róznymi kursami i w żaden sposób jeden nie jest powtórką drugiego z wiadomych względów.....Pytam żeby ewent. na przyszłość nie popełnić takiego błędu....ale ważam że akurat w tym wypadku nie ma mowy o powtórce typu.

No cóż, mogę tylko polecić lekturę Regulaminu konkursu w którym się bierze udział, ja bym tak od razu zrobił. https://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-122957.html#post5497872
Oszczędziłoby to wszystkim czasu i zachodu, a zwłaszcza tobie. Tam jest wszystko co potrzebne uczestnikowi konkursu, a akurat ta sytuacja którą przywołałeś jest opisana bardzo szczegółowo, włącznie z wyjaśnieniem i przykładami//psotnick
Chodzi o mój typ, ja typowałem zwycięstwo Lecha, kiedy wcześniej ktoś zagrał z handicapem. Racja, w regulaminie jest taki zapis i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, mój błąd. Aczkolwiek w typach z soboty 4 marca jest taka sama sytuacja. Ktoś najpierw typował na Sampdorię z handicapem -1,5 a potem ktoś oddał typ z czystą jedynką na Sampdorię i obie osoby dostały punkty za swoje typy. Trochę niesprawiedliwe, nie sądzicie?
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Proszę o zmianę typu, bo przez pomyłkę podałem 1+BTS, a powinno być 2+BTS Niby z treści to wynika, ale lepiej niech będzie&quot;na czysto&quot; Pozdrawiam
Poprawione.
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Chodzi o mój typ, ja typowałem zwycięstwo Lecha, kiedy wcześniej ktoś zagrał z handicapem. Racja, w regulaminie jest taki zapis i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, mój błąd. Aczkolwiek w typach z soboty 4 marca jest taka sama sytuacja. Ktoś najpierw typował na Sampdorię z handicapem -1,5 a potem ktoś oddał typ z czystą jedynką na Sampdorię i obie osoby dostały punkty za swoje typy. Trochę niesprawiedliwe, nie sądzicie?
Znalazłem jeszcze jedno niedopatrzenie w typach z 4 marca. Mecz Piast - Wisła, ktoś powtórzył typ i też ma zaliczone punkty.
Poprawione, dzięki za czujność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom